Ślub Mirandy Kerr i Evana Spiegela Ślub Mirandy Kerr i Evana Spiegela Ślub Mirandy Kerr i Evana Spiegela Ślub Mirandy Kerr i Evana Spiegela
Ślub Mirandy Kerr i Evana Spiegela
Instagram
1/4
Ślub Mirandy Kerr i Evana Spiegela
Instagram

Choć od ceremonii minęły już prawie dwa miesiące, nikt nie miał pojęcia jak wyglądał ślub roku Mirandy Kerr z multimilionerem i założycielem social medium Snapchata, Evanem Spiegelem. Teraz supermodelka i aniołek Victoria's Secret uchylił rąbka tajemnicy i… pokazał swoją zachwycającą suknię ślubną jak z bajki.

 

Więcej: Miranda Kerr zaręczona z twórcą Snapchata. Jego majątek szacuje się na 2 miliardy! Pasują do siebie?

 

Zajrzyjcie do naszej galerii żeby zobaczyć ekskluzywne zdjęcia ze ślubu roku.

 

2/4
Ślub Mirandy Kerr i Evana Spiegela
Instagram

To była bardzo kameralne wesele, na uroczystość w maju Miranda Kerr i twórca Snapchata Evan Spiegel zaprosili jedynie 45 osób. Strój supermodelki – tak jak i wszystkie szczegóły ceremonii – pozostawały tajemnicą, aż do teraz.

3/4
Ślub Mirandy Kerr i Evana Spiegela
Instagram

Miranda Kerr stanęła przed ołtarzem w zainspirowanej ikoniczną suknią ślubną księżnej Monako Grace Kelly. Kto odpowiada za ten zachwycający projekt? Nie kto inny jak Maria Grazia Chiuri, dyrektor kreatywna Diora. Suknia Kerr pochodzi z tegorocznej kolekcji haute couture, którą Chiuri prezentowała w Tokio. „Myślę, że każda dziewczyna marzy o sukni ślubnej od Diora", powiedziała supermodelka amerykańskiemu Vogue'owi.  „Pomyślałam sobie, że jeśli ona ma na to ochotę, to możemy spróbować", dodała, odnosząc się do nowej dyrektor kreatywnej francuskiego domu mody.

4/4
Ślub Mirandy Kerr i Evana Spiegela
Instagram

Ta zachwycająca satynowa suknia z prostą górą i z aplikacjami w kształcie lilii była dość stonowanym wyborem, szczególnie jak na modelkę, która widziała z bliska pokazy wszystkich najważniejszych projektantów. „Od zawsze bawię się modą, kiedyś byłam o wiele bardziej dzika i wolna. Teraz dotarłam do okresu w życiu, w którym mój styl jest bardziej poukładany. Moje główne źródła inspiracji to od zawsze Grace, Audrey Hepburn i moja babcia". Wszystkiego najlepszego, Mirando!

Więcej na temat Miranda Kerr Evan Spiegel