Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Jacek Kurski, Piotr Woźniak-Starak
East News
Newsy

Minuta ciszy na ramówce TVP! Jacek Kurski wspomina ofiary w Tatrach oraz Piotra Woźniaka-Staraka

Minuta ciszy na ramówce TVP! Jacek Kurski wspomina ofiary w Tatrach oraz Piotra Woźniaka-Staraka

Prezentacja jesiennej ramówki TVP odbywa się w cieniu wielkich tragedii. Dziś rano wiceszef MSWiA poinformował, że ratownicy odnaleźli ciało Piotra Woźniaka-Staraka. Kilka godzin później media przekazały kolejną smutną wiadomość- w Tatrach rozpętała się burza w wyniku której zginęły cztery osoby, a ponad sto jest poszkodowanych. Władze TVP, które zaprezentowały dziś jesienną ramówkę stacji uczciły pamięć ofiar. 

Historia miłości Agnieszki Woźniak-Starak i Piotra Woźniaka-Staraka. Jak się poznali?

Minuta ciszy na jesiennej ramówce TVP

Jacek Kurski podczas rozpoczęcia jesiennej ramówki TVP poprosił o minutę ciszy. Prezes TVP przypomniał, że kilka lat temu Agnieszka Woźniak-Starak była jedną z gwiazd stacji, dlatego teraz, kiedy zmarł Piotr Woźniak-Starak, postanowił w wyjątkowy sposób uczcić jego pamięć... Przed prezentacją programów, które widzowie zobaczą w jesiennej ramówce Jacek Kurski poprosił o minutę ciszy. Prezes TVP przyznał również, że po tragedii, która rozegrała się Tatrach postanowił odwołać transmisję z ramówki na antenie TVP Info. 

Myślę że będę wyrazicielem odczuć nas wszystkich, jeśli poproszę Państwa o uczczenie tych dwóch tragedii chwilą ciszy- powiedział Jacek Kurski.

Przypominamy, że zanim Agnieszka Woźniak-Starak przeszła do TVN pracowała właśnie w TVP. Dziennikarka prowadziła takie programy jak: "Kawa czy herbata?", "Pytanie na śniadanie" czy "Bitwa na głosy". Agnieszka Woźniak-Starak (wówczas Szulim) prowadziła również takie wydarzenia jak festiwal w Opolu, który jest organizowany przez Telewizję Publiczną. Gwiazda zakończyła współpracę z TVP pod koniec 2012 roku, a kilka miesięcy później pojawiła się w TVN. 

Zobacz także: Piotr Woźniak-Starak we wspomnieniach przyjaciół. Krupińska, Sadowska, Steczkowska. Padło wiele ciepłych słów

Jacek Kurski uczcił pamięć ofiar tragedii w Tatrach oraz Piotra Woźniaka-Staraka.

Piotr Woźniak-Starak ostatnie zdjęcie
Instagram

Piotr Woźniak-Starak miał 39 lat.

Piotr Woźniak-Starak
Instagram

 

Ida Nowakowska na planie programu "Bake off Junior"
East News
Newsy
Kariera Idy Nowakowskiej w Polsce nabiera tempa, ale co z jej małżeństwem? Szczery komentarz gwiazdy TVP!
Kariera Idy Nowakowskiej w Polsce nabiera tempa, ale co z jej małżeństwem? Szczery komentarz gwiazdy TVP!

Kariera Idy Nowakowskiej nabiera tempa! Kilka miesięcy temu nowa gwiazda TVP była jurorką w tanecznym show "Dance, dance, dance", a teraz prowadzi uwielbiane przez widzów "Pytanie na śniadanie". Wiadomo również, że wkrótce Ida Nowakowska zadebiutuje w "The Voice Kids"- Ida zastąpiła w programie Basię Kurdej-Szatan, która zakończyła współpracę z TVP. Teraz fani z pewnością zastanawiają się, jak kariera Idy Nowakowskiej wpływa na jej małżeństwo. Gwiazda TVP jakiś czas temu przyznała, że ze względu na studia jej mąż m usiał przeprowadzić się do Waszyngtonu- para przez jakiś czas musiała więc żyć na odległość. Jak teraz wygląda jej małżeństwo? Posłuchajcie, co o swoim małżeństwie i karierze w Polsce powiedziała nam Ida Nowakowska!  Ida Nowakowska zdradziła nam, jak często widuje się z mężem.

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Szulim razem na wakacjach
Instagram
Newsy
To z nią chciał spędzić całe życie! Agnieszka była największą miłością Piotra Woźniaka-Staraka
To z nią chciał spędzić całe życie! Agnieszka była największą miłością Piotra Woźniaka-Staraka

Agnieszkę i Piotra Woźniaków-Staraków połączyło uczucie jak z bajki, a historia ich związku to gotowy materiał na film romantyczny. Para poznała się pod koniec 2014 roku. Dziennikarka nigdy nie ukrywała, że było to całkiem nieoczekiwane spotkanie. Znajomi zabrali ją do jego domu na imprezę, a ona początkowo nawet nie chciał tam iść i nie miała ochoty poznawać "żadnego Staraka". Potem jednak nie chciała wychodzić z jego domu!  Pamiętam jak pierwszy raz go tutaj, w tym domu zobaczyłam. Przyjechaliśmy do niego ze znajomymi, chociaż nie miałam na to ochoty. Bo nie chciało mi się jechać. To była niedziela, wolny dzień i wtedy myślałam, że nie mam ochoty poznawać żadnego Staraka. Pamiętam, jak wyglądał, ale przede wszystkim uderzyło mnie to, że spotkałam bardzo ciepłego mężczyznę. I potem nie miałam z kolei ochoty stąd wyjść, bo dobrze się czułam w jego towarzystwie. Taką roztaczał aurę wokół siebie i było mi tak dobrze - wyznała Agnieszka Woźniak-Starak w rozmowie z magazynem "Pani". Para nie zaczęła jednak od razu spotykać się ze sobą. Ich miłość zaczęła się dopiero rok później po pierwszym spotkaniu. Piotr Woźniak-Starak jednak długo walczył o swoją ukochaną! Przeczytajcie więcej poniżej.  

Piotr Woźniak-Starak, Krzysztof Ibisz
East News
Newsy
Gwiazdy uczciły pamięć Piotra Woźniaka-Staraka na ramówce Polsatu. Przeczytaj, jakie wzruszające słowa padły
Gwiazdy uczciły pamięć Piotra Woźniaka-Staraka na ramówce Polsatu. Przeczytaj, jakie wzruszające słowa padły

W czwartek, 29 sierpnia, pożegnano Piotra Woźniaka-Staraka . Na jego pogrzeb przybył tłum gwiazd. Nie zabrakło bliskich, przyjaciół, znajomych z show-biznesu. Pojawiła się oczywiście rodzina Piotra: Agnieszka Woźniak-Starak, siostra Julia Starak, rodzice, a także: Anna Lewandowska, Ewa Chodakowska, Zosia Ślotała i Kamil Haidar, Anna Czartoryska-Niemczycka i Michał Niemczycki czy Małgorzata Rozenek i Radek Majdan.  Nie wszyscy znajomi Piotra Woźniaka-Staraka mogli jednak uczestniczyć w jego ostatniej drodze, bo wypełniali swoje obowiązki zawodowe. W tym samym dniu odbyła się bowiem jesienna prezentacja ramówki Polsatu. Nie zapomniano jednak o Piotrze. Piotr Woźniak-Starak uczczony minutą ciszy na ramówce Polsatu Na ramówce Polsatu oddano hołd Piotrowi Woźniakowi-Starakowi minutą ciszy. Poprosił o to prowadzący, Krzysztof Ibisz, który dobrze znał producenta filmowego. Prowadzący wygłosił też krótką, chwytającą za serce przemowę. Najbliżsi, przyjaciele, współpracownicy żegnają Piotra Woźniaka-Staraka. Także i my, właśnie teraz, poświęćmy Piotrowi naszą chwilę zadumy. Piotrze, byłeś dobrym człowiekiem. Zostaniesz na zawsze w sercach przyjaciół - powiedział. Piotr Woźniak-Starak zginął w tragicznym wypadku w niedzielę, 18 sierpnia, na jeziorze Kisajno. Producent filmowy wykonywał niebezpieczny manewr na motorówce i wypadł z łodzi. Jego ciało było poszukiwane przez cztery dni i dopiero piątego dnia zostało odnalezione na dnie jeziora. Piotr Woźniak-Starak miał 39 lat.   Piotr Woźniak-Starak zginął na jeziorze Kisajno  Piotr Woźniak-Starak zostawił ukochaną żonę Agnieszkę  

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner