Jacek Kurski, Piotr Woźniak-Starak
East News

Minuta ciszy na ramówce TVP! Jacek Kurski wspomina ofiary w Tatrach oraz Piotra Woźniaka-Staraka

Jacek Kurski, Piotr Woźniak-Starak
East News

Prezentacja jesiennej ramówki TVP odbywa się w cieniu wielkich tragedii. Dziś rano wiceszef MSWiA poinformował, że ratownicy odnaleźli ciało Piotra Woźniaka-Staraka. Kilka godzin później media przekazały kolejną smutną wiadomość- w Tatrach rozpętała się burza w wyniku której zginęły cztery osoby, a ponad sto jest poszkodowanych. Władze TVP, które zaprezentowały dziś jesienną ramówkę stacji uczciły pamięć ofiar. 

Minuta ciszy na jesiennej ramówce TVP

Jacek Kurski podczas rozpoczęcia jesiennej ramówki TVP poprosił o minutę ciszy. Prezes TVP przypomniał, że kilka lat temu Agnieszka Woźniak-Starak była jedną z gwiazd stacji, dlatego teraz, kiedy zmarł Piotr Woźniak-Starak, postanowił w wyjątkowy sposób uczcić jego pamięć... Przed prezentacją programów, które widzowie zobaczą w jesiennej ramówce Jacek Kurski poprosił o minutę ciszy. Prezes TVP przyznał również, że po tragedii, która rozegrała się Tatrach postanowił odwołać transmisję z ramówki na antenie TVP Info. 

Myślę że będę wyrazicielem odczuć nas wszystkich, jeśli poproszę Państwa o uczczenie tych dwóch tragedii chwilą ciszy- powiedział Jacek Kurski.

Przypominamy, że zanim Agnieszka Woźniak-Starak przeszła do TVN pracowała właśnie w TVP. Dziennikarka prowadziła takie programy jak: "Kawa czy herbata?", "Pytanie na śniadanie" czy "Bitwa na głosy". Agnieszka Woźniak-Starak (wówczas Szulim) prowadziła również takie wydarzenia jak festiwal w Opolu, który jest organizowany przez Telewizję Publiczną. Gwiazda zakończyła współpracę z TVP pod koniec 2012 roku, a kilka miesięcy później pojawiła się w TVN. 

Zobacz także: Piotr Woźniak-Starak we wspomnieniach przyjaciół. Krupińska, Sadowska, Steczkowska. Padło wiele ciepłych słów

Jacek Kurski uczcił pamięć ofiar tragedii w Tatrach oraz Piotra Woźniaka-Staraka.

Piotr Woźniak-Starak ostatnie zdjęcie
Instagram

Piotr Woźniak-Starak miał 39 lat.

Piotr Woźniak-Starak
Instagram

 

Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59