Ale wiadomość! Młoda gwiazda serialu "Stranger Things" opublikowała na Instagramie romantyczne zdjęcia ze swoim partnerem i pokazała ogromny pierścionek zaręczynowy. Okazuje się, że syn Jona Bon Joviego poprosił Millie Bobby Brown o rękę! Fani są zachwyceni i ruszyli z gratulacjami dla zakochanej pary, która jest razem od trzech lat.

Reklama

Millie Bobby Brown i Jake Bongiovi zaręczyli się

Millie Bobby Brown od jakiegoś czasu nie ukrywa, że jest zakochana i szczęśliwa u boku syna legendy światowej sceny muzycznej. Para chętnie pokazuje się razem na czerwonym dywanie i m.in. rok temu Millie Bobby Brown i syn Jona Bon Joviego wybrali się na premierę czwartego sezonu "Stranger Things". Teraz okazuje się, że zakochani zdecydowali się na ważny krok dotyczący ich wspólnej przyszłości i ogłosili swoje zaręczyny!

Kocham cię już trzy lata- napisała gwiazda "Stranger Things" i pokazała sesję z narzeczonym.

Na zdjęciach możemy zobaczyć, jak wygląda pierścionek zaręczynowy.

Zobacz także: Jak wygląda syn Johna Bon Jovi? Jest jednym z najgorętszych amerykańskich nastolatków

Pod romantycznym zdjęciem zakochanej pary pojawiło się mnóstwo gratulacji od fanów, którz nie ukrywają również zaskoczenia, że Millie Bobby Brown, która ma zaledwie 19 lat i jej partner, który ma 20 lat, tak szybko zdecydowali się na zaręczyny.

- Gratulacje, cieszę się twoim szczęściem
- Millie, czy nie jest za wcześnie na zaręczyny i ślub?
- gratulacje ❤️❤️❤️❤️- komentują internauci.

Zobacz także: Millie Bobby Brown świętuje 19. urodziny. Tak zmieniła się gwiazda "Stranger Things"!

Rex Features/East News

My również serdecznie gratulujemy! Myślicie, że wkrótce usłyszymy o ślubnych planach Millie Bobby Brown i Jaka'e Bongioviego?

TOLGA AKMEN/AFP/East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama