Ostatnio coraz więcej mówi się o synu Johna Bon Jovi, czyli Johna Francisa Bongiovi'ego. Jake Bongiovi już za kilka dni będzie świętował swoje 20. urodziny. Dziecko znanego muzyka nie tak dawno zadebiutowało już na czerwonym dywanie. Jake nie wszedł na ściankę sam. Towarzyszył młodej gwieździe, Millie Bobby Brown. Znana z popularnego serialu Netfliksa "Stranger Things" aktorka długo trzymała związek z Jake'iem w tajemnicy. Co wiemy o synu Johna Bon Jovi poza tym, że jest bardzo przystojny?

Reklama

Zobacz także: Rihanna nie mogła pojawić się na Met Gali 2022. Barbadoska przekazała radosną nowinę

Syn Johna Bon Jovi zdradził, czy zamierza iść w ślady ojca

O Jake'u Bongiovim zrobiło się głośno w ubiegłym roku. Syn Johna Bon Jovi opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z Millie Bobby Brown. Post podpisał krótko "bff" (ang. best friends forever), więc początkowo fani uznali, że gwiazdy po prostu się ze sobą przyjaźnią. Później jednak w mediach pojawiło się coraz więcej fotografii paparazzi. Para zaczęła chodzić na randki w Nowym Jorku i trzymała się za ręce.

Wreszcie gwiazdy potwierdziły, że są razem. Jako para mają także za sobą debiut na czerwonym dywanie. Millie Bobby Brown i Jake Bongiovi pojawili się razem podczas gali wręczenia prestiżowych nagród BAFTA w marcu br. Oboje też coraz częściej publikują wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Wygląda na to, że ich związek przerodził się w coś poważnego.

Zobacz także

W trakcie gali wręczenia nagród BAFTA Jake Bongiovi ujawnił, że nie zamierza iść w ślady ojca. Nastolatek zdradził, że nie będzie robił kariery muzyka. Dodał natomiast, że jest zakochany w kinie. Podobno to właśnie dlatego przeniósł się z Nowego Jorku do Londynu. Jak dotąd jednak nie ma żadnych osiągnięć aktorskich.

Nie da się zaprzeczyć, że Jake Bongiovi przyciąga uwagę ze względu na swoją urodę. Przystojny nastolatek ma już za sobą pierwszą współpracę z magazynami modowymi. Widać, że gwiazda dba o swoje ciało i regularnie ćwiczy. Już w sobotę 7 maja skończy 20 lat.

Rex Features/East News

Zobacz także: Met Gala 2022: Kim Kardashian założyła najdroższą sukienkę na świecie!

Reklama

Jak wam się podoba syn Johna Bon Jovi? Myślicie, że związek Jake'a Bongiovi'ego i Millie Bobby Brown przetrwa próbę czasu?

TOLGA AKMEN/AFP/East News
Reklama
Reklama
Reklama