Kaitlynn Carter, Miley Cyrus przytulają się do siebie
East News

Miley Cyrus już rozstała się z dziewczyną! Wróci do męża?

Kaitlynn Carter, Miley Cyrus przytulają się do siebie
East News

Kilka tygodni temu wyszło na jaw, że Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozstali się po 7 miesiącach małżeństwa. Para była w związku od 10 lat, jednak jej relacja była bardzo burzliwa - Liam i Miley nieustannie rozstawali się i do siebie wracali. Wydawało się, że ślub raz na zawsze przypieczętuje decyzję artystów, jednak nic bardziej mylnego! Niedawno okazało się bowiem, że para rozstała się, a Miley błyskawicznie znalazła pocieszenie w ramionach blogerki Kaitlynn Carter. Teraz wyszło na jaw, że... nie na długo!

Miley Cyrus już rozstała się z dziewczyną

Gdy świat obiegła informacja o rozstaniu Miley i Liama, nie trzeba było długo czekać, żeby w sieci pojawiły się zdjęcia wokalistki w objęciach innej kobiety. Okazało się, że to blogerka Kaitlynn Carter. Dziewczyny nie kryły się ze swoim uczuciem i spędzały razem mnóstwo czasu. Obie wtedy były w separacji, więc potrafiły się doskonale zrozumieć i pocieszyć. Niestety, był to tylko chwilowy romans, o czym informuje "The Sun", który trwał zaledwie 6 tygodni. 

Były dla siebie oparciem w momencie, gdy okazało się, że obie są w separacji. Obecnie nie są już razem - donosi "The Sun" - Zerwały, ale nadal są przyjaciółkami.

Nie wiadomo, czy wobec tego Miley będzie próbowała wrócić do Liama. Co ciekawe, ostatnio w mediach pojawiły się doniesienia, jakoby Liam zaczął spotykać się z... Katie Holmes! Para nie potwierdziła tych doniesień.

 

Miley i Kaitlynn nie kryły się ze swoim uczuciem

Kaitlynn Carter, Miley Cyrus razem na salonach
East News

Te zdjęcia obiegły świat tuż po rozstaniu Miley i Liama

Miley Cyrus całuje Kaitlynn Carter
Instagram

Romans dziewczyn był gorący, ale krótki!

Miley Cyrus na plaży
Instagram

 

Więcej na temat Miley Cyrus Liam Hemsworth
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09