Miss Polonia Milena Sadowska  w czarnej sukience
mat. prasowe

Milena Sadowska reprezentuje Polskę na wyborach Miss Grand International! Zobacz, jakie suknie wybrała!

Miss Polonia Milena Sadowska  w czarnej sukience
mat. prasowe

Zdobywczyni tytułu Miss Polonia 2018 Milena Sadowska będzie reprezentować Polskę na konkursie Miss Grand International 2020! Piękna Polka wyleciała właśnie na miesięczne zgrupowanie do Tajlandii. Podczas finałowej gali tego prestiżowego konkursu, która odbędzie się 27 marca w Bangkoku, nasza miss pokaże się w kilku kreacjach! Jakie suknie przygotowała na tę okazję?

Suknie Mileny Sadowskiej na konkurs Miss Grand International 2020

Zjawiskowe suknie na konkurs Miss Grand International 2020 specjalnie dla Mileny Sadowskiej zaprojektowało Atelier Madonna. Projektanci postawili ma kreacje w kolorach złota, czerni, fuksji i czerwieni, wykonane z brokatowych i cekinowych materiałów, podkreślających urodę i perfekcyjną figurę Mileny. Podczas finałowej gali Milena zaprezentuje się widowni oraz jury m.in. w stroju narodowym, który pochodzi z kolekcji „Dusa” Aleksandry Jędruch – laureatki konkursu dla projektantów Politechnika Fashion Show. Ta kreacja jest próbą przeniesienia podhalańskiego folkloru i tatrzańskiej przyrody na język współczesnej mody.

Jak wyglądają wybory miss w czasie pandemii?

Miss Grand International jest pierwszym międzynarodowym konkursem piękności, który odbędzie się na żywo w trakcie pandemii koronawirusa. Jak organizatorzy zadbali o bezpieczeństwo uczestniczek wyborów? Każda miss tuż po przylocie do Tajlandii musi przejść dwutygodniową kwarantannę. Dopiero po jej zakończeniu rozpocznie się oficjalne zgrupowanie. Reprezentantka Polski, Milena Sadowska, weźmie udział m.in. w gali powitalnej, konferencji prasowej oraz preeliminacjach i rozmowach z jury. Partnerem wyjazdu na Miss Grand International są Gmina Babice i Powiat Chrzanowski.

Przypomnijmy: Milena Sadowska zdobyła nie tylko tytuł Miss Polonia 2018. Jest także półfinalistką międzynarodowych wyborów Miss World 2019. Piękną 22-latkę mogliśmy oglądać również w muzycznym programie TVP2 „Star Voice. Gwiazdy mają głos!”, a od ubiegłego roku także w ekipie show „Jaka to melodia?”.

Zobacz także: Wybierz z nami Miss Polonia 2020!

Podczas wyborów Miss Grand International Milena Sadowska zaprezentuje się w kreacjach z Atelier Madonna, m.in. w seksownej czarnej sukni z długim rozcięciem.

Milena Sadowska w czarnej sukni z odkrytymi ramionami
Materiały prasowe

Podczas gali Milenę Sadowską zobaczymy również w różowej cekinowej kreacji eksponującej biust.

Milena Sadowska w rózowej sukni z rozporkiem
Materiały prasowe

Miss Polonia włoży również brokatową suknię w odcieniu srebra.

Milena Sadowska w srebrnej sukni z dekoltem
Materiały prasowe

Milena Sadowska będzie reprezentować Polskę na zgrupowaniu Miss Grand International w Tajlandii.

Milena Sadowska z flagą w dłoni i z walizkami na lotnisku
East News

 

Więcej na temat Miss Polonia
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48