miss polonia 2020
Magdalena Michalak

Przed nami wielki finał najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu piękności w Polsce – Miss Polonia. Gala odbędzie się 8 marca, w Dzień Kobiet w Teatrze Wielkim w Łodzi. W wyborach bierze udział 20 przepięknych kandydatek z całej Polski. Jedna z nich zostanie 42. w historii laureatką Miss Polonia i przejmie koronę z rąk Karoliny Bielawskiej. Jednak czytelnicy Party.pl już teraz mogą zagłosować na swoją faworytkę!

Konkurs Miss Polonia 

miss polonia 2020
Magdalena Michalak

Miss Polonia to jeden z najstarszych konkursów piękności na świecie, którego pierwsza edycja odbyła się w… 1929 roku! Dla wielu gwiazd konkurs Miss Polonia był początkiem wspaniałej kariery. Korona gościła na głowie Anety Kręglickiej, Ewy Wachowicz, Rozalii Mancewicz, Marceliny Zawadzkiej, Pauliny Krupińskiej, Izabelli Krzan, Agaty Biernat czy Mileny Sadowskiej. Każda z nich wspaniale sobie radzi w polskim show-biznesie! 

miss polonia 2020
Magdalena Michalak

8 marca 2020 jury konkursu Miss Polonia 2020 nie będzie mieć łatwego zadania - wszystkie kandydatki są piękne, zgrabne i inteligentne. Dziewczyny pozowały przed obiektywem Magdaleny Michalak w modowych stylizacjach z kolekcji showroomu GPoland oraz marki Zaquad! Makijaże uczestniczek wykonała marka Delia Cosmetics, o włosy zadbała marka Cameleo. 

miss polonia 2020
Magdalena Michalak

A teraz… rozpoczęło się głosowanie na Miss Publiczności! Wystarczy wysłać SMS o treści MISSPOLONIA.numer kandydatki na numer 73601. Kandydatka, która zdobędzie największą ilość głosów otrzyma tytuł Miss Publiczności i awansuje do finałowej piątki wyborów Miss Polonia 2020. Głosowanie trwa do 8 marca 2021.

Zobaczcie zdjęcia dziewczyn i zagłosujcie w naszym plebiscycie na waszą faworytkę!

Materiał powstał z udziałem organizatorów konkursu Miss Polonia
 

Cindy Baranowska
Cindy Baranowska miss polonia 2021
Zagłosuj
Magdalena Michalak

Berlin, Polonia Niemiecka, 20 lat, 184 cm wzrostu

Studiuje marketing mody. Ponadto pracuje w kancelarii prawnej, gdyż oprócz mody i sportu interesuje ją również prawo. Jest modelką, uwielbia tańczyć oraz kocha podróże, dzięki którym ma możliwość poznawania nowych tradycji i kultur.

SMS o treści: MISSPOLONIA.20 na 73601 (koszt 3,69zł z VAT/SMS)

Katarzyna Gwiazda
Katarzyna Gwiazda miss polonia 2021
Zagłosuj
Magdalena Michalak

Ostrołęka, woj. mazowieckie, 25 lat, 175 cm wzrostu

W ubiegłym roku obroniła tytuł magistra zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim. Na co dzień pracuje w branży nieruchomości. Jej największą pasją jest sport, który towarzyszy jej od dziecka. Przez kilka lat trenowała lekkoatletykę, a w jej dorobku jest kilka medali Mistrzostw Polski w skoku w dal i trójskoku. W wolnych chwilach lubi czytać książki, gotować oraz uczyć się języków obcych.  

SMS o treści: MISSPOLONIA.14 na 73601 (koszt 3,69zł z VAT/SMS) 

Faustyna Wespińska
Faustyna Wespińska miss polonia 2021
Zagłosuj
Magdalena Michalak

Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie, 24 lata, 175 cm wzrostu

Na co dzień studiuje organizację produkcji filmowej i telewizyjnej. Od dziecka towarzyszy jej sport. Przez 7 lat trenowała siatkówkę oraz lekkoatletykę. Jej pasją jest też modeling i wizaż. Interesuje się także rozwojem osobistym i duchowym. Sporo medytuje i pracuje nad sobą we wszystkich sferach życia. Jedną z jej pasji są podróże oraz poznawanie nowych kultur i obyczajów. 

SMS o treści: MISSPOLONIA.15 na 73601 (koszt 3,69zł z VAT/SMS)

Klaudia Wonatowska
Klaudia Wonatowska miss polonia 2021
Zagłosuj
Magdalena Michalak

Chełmża, woj. kujawsko-pomorskie, 23 lata, 172 cm wzrostu

Studiowała kierunek prawo na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Po przeprowadzce do Warszawy zajęła stanowisko administracyjne w międzynarodowej korporacji, co łączy z jej największą pasją - modelingiem. 

SMS o treści: MISSPOLONIA.7 na 73601 (koszt 3,69zł z VAT/SMS)

Natalia Tarasiuk
Natalia Tarasiuk miss polonia 2021
Zagłosuj
Magdalena Michalak

Łosice, woj. mazowieckie, 22 lat, 173 cm wzrostu

Jest na pierwszym roku studiów magisterskich na dwóch kierunkach - Analityki gospodarczej na UMCS w Lublinie oraz Informatyki i ekonometrii na SGGW w Warszawie. Ponadto pracuje w wolnych chwilach jako modelka, a także pomaga rodzicom w gospodarstwie. Uwielbia również aktywnie spędzać czas ze swoimi najbliższymi, przygotowując smakowitości w kuchni.

SMS o treści: MISSPOLONIA.11 na 73601 (koszt 3,69zł z VAT/SMS) 

Jessica Guzek
Jessica Guzek miss polonia 2021
Zagłosuj
Magdalena Michalak

Warszawa, woj. mazowieckie, 22 lata, 171 cm wzrostu

W tym roku ukończyła studia dziennikarskie na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. To właśnie z mediami, a dokładniej z telewizją wiąże swoją przyszłość. Jest zakochana w świecie mody i fotografii, które towarzyszą jej w życiu codziennym. 

SMS o treści: MISSPOLONIA.3 na 73601 (koszt 3,69zł z VAT/SMS)

Agata Jarosz
Agata Jarosz miss polonia 2021
Zagłosuj
Magdalena Michalak

Świdnik, woj. lubelskie, 23 lata, 172 cm wzrostu

Ukończyła administrację na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Jej zainteresowania są ściśle związane z kolejnymi studiami, czyli kosmetologią. Uwielbia także podróże, dzięki czemu ma okazję poznawać nowych ludzi, ich kulturę, a także kuchnie. Od ponad 8 lat jeździ na motocyklach.

SMS o treści: MISSPOLONIA.5 na 73601 (koszt 3,69zł z VAT/SMS)

Aleksandra Mróz
Aleksandra Mróz miss polonia 2021
Zagłosuj
Magdalena Michalak

Raszków, woj. wielkopolskie, 21 lat, 177 cm wzrostu

Jest studentką na kierunku Wychowanie Fizyczne. Interesuje się szeroko pojętym rozwojem osobistym oraz psychologią i aktywnością fizyczną, z którymi chciałaby związać przyszłość. Uwielbia osiągać balans między duszą, a ciałem, dlatego na co dzień stara się czytać książki związane z rozwojem osobistym, słuchać podcastów psychologicznych oraz uprawiać różnego rodzaju aktywności. 

SMS o treści: MISSPOLONIA.16 na 73601 (koszt 3,69zł z VAT/SMS) 

Weronika Domagalska
Weronika Domagalska miss polonia 2021
Zagłosuj
Magdalena Michalak

Piastów, woj. mazowieckie, 25 lat, 172 cm wzrostu

Jest magistrem prawa. W trakcie studiów pracowała zarówno w międzynarodowych korporacjach, jak i polskich firmach. W przyszłości chciałaby założyć własny biznes. Uwielbia odkrywać świat, podróżować - najchętniej do Korei Południowej. W życiu najważniejsza jest dla niej rodzina. 

SMS o treści: MISSPOLONIA.8 na 73601 (koszt 3,69zł z VAT/SMS)

Maja Biskupska
Maja Biskupska miss polonia 2021
Zagłosuj
Magdalena Michalak

Warszawa, woj. mazowieckie, 25 lat, 171 cm wzrostu

Jest absolwentką wydziału Sztuki Nowych Mediów na ścieżce anglojęzycznej Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie. Obecnie pracuje jako junior graphic designer. Jest zaangażowana w liczne akcje charytatywne. Uwielbia sztukę, architekturę, muzykę i filmy.

SMS o treści: MISSPOLONIA.2 na 73601 (koszt 3,69zł z VAT/SMS)

Paulina Sokowicz
Paulina Sokowicz miss polonia 2021
Zagłosuj
Magdalena Michalak

Łęczyca, woj. wielkopolskie, 21 lat, 177 cm wzrostu

Jest studentką kosmetologii, ponieważ odkąd pamięta, inspirował mnie świat piękna, biznesu i silnych kobiet. Najwięcej radości w życiu przynoszą jej podróże i nic nie jest w stanie ich zastąpić. Kocha modeling, nałogowo uprawia sport: biega, tańczy, jeździ na rolkach, trenuje pole dance, zaczytuje się w dobrych kryminałach, przyszłość chciałaby także związać z projektowaniem ubioru. 

SMS o treści: MISSPOLONIA.17 na 73601 (koszt 3,69zł z VAT/SMS)

Klaudia Plesiak
Klaudia Plesiak miss polonia 2021
Zagłosuj
Magdalena Michalak

Łódź, woj. łódzkie, 22 lata, 173 cm wzrostu

Jest absolwentką dziennikarstwa. Rozpoczęła naukę w Pro Makeup Academy w Warszawie. Wizaż i charakteryzacja filmowa to obecnie jej największe pasje, z którymi ma nadzieję związać się także zawodowo. W jej życiu ważną rolę odgrywa także sport, szczególnie gra w siatkówkę, którą trenuje od kilku lat. 

SMS o treści: MISSPOLONIA.10 na 73601 (koszt 3,69zł z VAT/SMS)

Natalia Gryglewska
Natalia Gryglewska miss polonia 2021
Zagłosuj
Magdalena Michalak

Częstochowa, woj. śląskie, 22 lata, 173 cm wzrostu

W ubiegłym roku skończyła dietetykę kliniczną na Śląskim Uniwersytecie Medycznym i w dalszym ciągu kontynuuje naukę na studiach magisterskich w Warszawie. Jej największą pasją są podróże oraz nauka języków obcych. Wzięła udział w konkursie Miss Polonia, ponieważ lubi nowe wyzwania.  

SMS o treści: MISSPOLONIA.9 na 73601 (koszt 3,69zł z VAT/SMS)

Roksana Karolak
Roksana Karolak miss polonia 2021
Zagłosuj
Magdalena Michalak

Łagiewniki Nowe, woj. łódzkie, 22 lata, 173 cm wzrostu

Od czterech lat studiuje dwa kierunki jednocześnie - prawo oraz dziennikarstwo. Między zajęciami chętnie uczestniczy w sesjach zdjęciowych czy pokazach mody. Interesuje się gotowaniem – zawsze, gdy spróbuje czegoś spektakularnego w restauracji, natychmiast stara się odtworzyć to danie w swojej wersji. 

SMS o treści: MISSPOLONIA.12 na 73601 (koszt 3,69zł z VAT/SMS)

Justyna Jarczewska
Justyna Jarczewska miss polonia 2021
Zagłosuj
Magdalena Michalak

Zduńska Wola, woj. łódzkie, 19 lat, 180 cm wzrostu

Jest studentką pierwszego roku Bankowości i Finansów Cyfrowych na Uniwersytecie Łódzkim. Interesuje się psychologią, a w wolnym czasie poświęca się fotomodelingowi oraz aktorstwu. Nieustannie stara się rozwijać te pasje.

SMS o treści: MISSPOLONIA.19 na 73601 (koszt 3,69zł z VAT/SMS)

Amelia Trochimczuk
amelia-trochimczuk-miss polonia 2021
Zagłosuj
Magdalena Michalak

Międzyzdroje, woj. zachodniopomorskie, 19 lat, 165 cm wzrostu

Od ponad 15 lat jeździ na nartach, a od 4 na snowboardzie. Wyjazdy w góry i sporty zimowe od dziecka są jej pasją. W niedalekiej przyszłości chciałaby zdobyć tytuł instruktora narciarstwa. Od zawsze ważny był dla niej również taniec i muzyka. Studiuje kosmetologię oraz działa w modelingu od kilku lat.

SMS o treści: MISSPOLONIA.1 na 73601 (koszt 3,69zł z VAT/SMS)

Monika Przybył
Paulina Przybył miss polonia 2021
Zagłosuj
Magdalena Michalak

Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie, 21 lat, 179 cm wzrostu

Jest studentką 3 roku prawa w biznesie na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Jej największą pasją jest lekkoatletyka. Od 8 lat trenuje skok wzwyż w bydgoskim klubie CWZS Zawisza. Jest multimedalistką Mistrzostw Polski oraz półfinalistką Mistrzostw Europy. Interesuje się również ekologią i propaguje zdrowy styl życia. Uważa, że wszystko, co najlepsze, czerpiemy z natury.

SMS o treści: MISSPOLONIA.18 na 73601 (koszt 3,69zł z VAT/SMS)

Daria Szwaba
Daria Szwaba miss polonia 2021
Zagłosuj
Magdalena Michalak

Gdańsk, woj. pomorskie 20 lat, 172 cm wzrostu

Jest studentką drugiego roku wychowania fizycznego. Sport jest jej największą pasją. Pracuje jako trener w Akademii Sportowej Pomorze, prowadząc głównie grupy dziecięce. Kocha taniec i podróże.

SMS o treści: MISSPOLONIA.4 na 73601 (koszt 3,69zł z VAT/SMS)

Wiktoria Solecka
Wiktoria Solecka miss polonia 2021
Zagłosuj
Magdalena Michalak

Rząśnia / Częstochowa, woj. śląskie, 19 lat, 172 cm wzrostu

Obecnie studiuje kryminalistykę i kryminologię na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne. Interesuje się ratownictwem medycznym. Uwielbia również analizować zachowania przestępców oraz badać motywy zbrodni.

SMS o treści: MISSPOLONIA.6 na 73601 (koszt 3,69zł z VAT/SMS)

Dominika Oleszko
Dominika Oleszko miss polonia 2021
Zagłosuj
Magdalena Michalak

Serock, woj. mazowieckie, 26 lat, 174 cm wzrostu

Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Leona Koźmińskiego, na której uzyskałam tytuł Magistra Zarządzania w Wirtualnym Środowisku. Obecnie pracuje jako junior media planner. Wolny czas lubi spędzać aktywnie, jeżdżąc na rolkach czy spacerując po parku. Bardzo lubi poznawać nowe miejsca, ludzi oraz obce kultury. 

SMS o treści: MISSPOLONIA.13 na 73601 (koszt 3,69zł z VAT/SMS)

Wyniki plebiscytu:
Cindy Baranowska...
Katarzyna Gwiazda...
Faustyna Wespińska...
Klaudia Wonatowska...
Natalia Tarasiuk...
Jessica Guzek...
Agata Jarosz...
Aleksandra Mróz...
Weronika Domagalska...
Maja Biskupska...
Paulina Sokowicz...
Klaudia Plesiak...
Natalia Gryglewska...
Roksana Karolak...
Justyna Jarczewska...
Amelia Trochimczuk...
Monika Przybył ...
Daria Szwaba...
Wiktoria Solecka...
Dominika Oleszko...