Instagram/TVP VOD

Poznajcie uczestników programu "Star Voice. Gwiazdy mają głos"!

Instagram/TVP VOD

Już w najbliższy piątek, 28 lutego o godz. 20:35 w TVP odbędzie się premiera najbardziej wyjątkowego show tej wiosny - "Star Voice. Gwiazdy mają głos"! Do rywalizacji stanie jedenastu uczestników, którzy będą walczyć o statuetkę Diamentowego Mikrofonu oraz nagrody o łącznej wartości 200 tys. zł przeznaczone na cele charytatywne. Znamy już wszystkich uczestników tego niesamowitego show! Zobaczcie kto zmierzy się z największymi, światowymi hitami! 

Zobacz także: Anna Mucha oficjalnie jurorem w "Dance, dance, dance 2"! Kto jeszcze będzie oceniać uczestników?

Uczestnicy programu "Star Voice. Gwiazdy mają głos"! 

Premiera "Star Voice. Gwiazdy mają głos" zbliża się wielkimi krokami! Już w piątek, 28 lutego w programie na żywo wystąpi jedenastu uczestników, którzy powalczą o statuetkę Diamentowego Mikrofonu oraz nagrody o łącznej wartości 200 tys. zł, które zostaną przekazane na cele charytatywne. W tym wyjątkowym show wezmą udział dziennikarze, sportowcy jak również aktorzy. Ich występy będą oceniane przez profesjonalne jury w składzie: Helena Vondrackova, Majka Jeżowska, Mariusz Kałamaga. Jednak to do widzów będzie należał ostateczny wybór zwycięzcy w każdym odcinku. Wygrany z każdej odsłony show otrzyma 10 tys. złotych, które przekaże na cel charytatywny! Poznajcie zatem uczestników pierwszej edycji "Star Voice. Gwiazdy mają głos"!

W gronie uczestników pierwszej edycji "Star Voice. Gwiazdy mają głos" znaleźli się: 

Aleksandra Szwed  

Robert Koszucki

Jacek Lenartowicz

Marcin Urbaś

Monika Pyrek

Beata Chmielowska-Olech 

Tadeusz Chudecki

Przemysław Babiarz

Milena Sadowska

Aleksiej Jarowienko

Marcel Sabat 

Na zakończenie każdego odcinka zostanie ogłoszony zwycięzca, który otrzyma tzw. "Jokera", czyli gwarancję bezpieczeństwa w kolejnym odcinku. Widzowie poznają również dwójkę uczestników "zagrożonych", na których przez 7 dni będzie można wysyłać SMS-Y. Ci uczestnicy w następnym odcinku poznają decyzję widzów. Artysta, który zdobędzie mniejszą ilość głosów, zasiądzie w fotelu czwartego jurora, po wykonaniu utworu. Zwycięzca z "zagrożonej" dwójki otrzyma zaś kolejną szansę i wróci do pozostałych uczestników do tzw. Green Roomu. 

Łączna wartość nagród wynosi aż 200 tys. zł na cele charytatywne - po 10 tys. w każdym odcinku i 100 tys. zł w wielkim finale! Prowadzącymi show zostali zaś Michalina Sosna i Mariusz Czerkawski. My już nie możemy się doczekać premierowego odcinka. Wygląda na to, że emocji na pewno nie zabraknie! 

Zobaczcie jak gwiazdy przygotowują się do premierowego odcinka "Star Voice. Gwiazdy mają głos"!

 

belka
mat. prasowe

Zapowiadają się naprawdę ogromne emocje! Nie możemy się doczekać tych wspaniałych występów!

 

Więcej na temat Show
Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40