Sylwia i Mikołaj w Tańcu z Gwiazdami półfinał
EastNews

Mikołaj z "Love Island" wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"! To już oficjalne! Czy zatańczy z Sylwią?

Sylwia i Mikołaj w Tańcu z Gwiazdami półfinał
EastNews

Mikołaj z "Love Island" wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"! Właśnie pojawiła się oficjalna informacja na ten temat, dlatego nie trzeba już snuć domysłów. Podobno na treningach daje z siebie wszystko! Czy jego umiejętności taneczne zaimponują srogiej jurorce Iwonie Pavlović?

Zobacz także: Oliwia z "Love Island" odpowiada Maćkowi. "Nie jestem prostytutką i nigdy nie byłam"

Powoli pojawiają się oficjalne komunikaty dotyczące uczestników "Tańca z gwiazdami". Wczoraj tą radosną informacją podzieliła się ze swoimi obserwatorami Julia Wieniawa, a dzisiaj już wiemy, że na tanecznym parkiecie na pewno zobaczymy Mikołaja Jędruszczaka, który zyskał popularność w programie "Love Island"! Przystojniak zyskał grono sympatyków, którzy już zaciskają kciuki za jego powodzenie w "Tańcu z gwiazdami"!

- Mamy dla Was nie malego newsa! Znowu bedziecie mieli okazje zobaczyc @mikolaj_jedruszczak_official na ekranie TV ✨ Krotko i na temat- Mikolaj zatanczy w nadchodzacej edycji @tanieczgwiazdami 😍🔥🕺🏽 Po @loveislandwyspamilosci wiemy, ze mamy super obserwatorow i kibicow, a ja po cichu moge Wam powiedziec, ze Mikolaj zostawia resztki sil na sali treningowej 💪🏼 stay tuned! ✨ - czytamy na Instagramowym profilu Mikołaja z "Love Island". 

Fani już nie mogą się doczekać, aż zobaczą swojego idola w walce o kryształową kulę!

- Mistrz warszawskiego parkietu i nie tylko 😈🔥

- No i super👍👍👍 Już jesteś moim faworytem😉 Mam nadzieję, że zatańczysz z Sylwią❤️

- Trzymamy kciuki 😍🙈

- Ale świetnie 😀 Będzie po co oglądać ten program. Już nie mogę się doczekać. A jak by była jeszcze Sylwia jako trenerka to już całkiem odlot.

- Wow ale super Miki 🕺już nie mogę się doczekać 👏👏👏 - piszą fani Mikołaja. 

Jak widać wielbiciele gwiazdy programu "Love Island" już nie mogą się doczekać, aż zobaczą Mikołaja na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Wciąż jednak nie ma potwierdzenia, czy będzie mu towarzyszyła jego ukochana Sylwia. Niemniej jednak fani bardzo na to liczą i miejmy nadzieję, że ich oczekiwania się spełnią!

Mikołaj Jędruszczak z "Love Island" jest kolejnym oficjalnie potwierdzonym uczestnikiem 11. edycji "Tańca z gwiazdami"!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzien dobry! Mamy dla Was nie malego newsa! Znowu bedziecie mieli okazje zobaczyc @mikolaj_jedruszczak_official na ekranie TV ✨ Krotko i na temat- Mikolaj zatanczy w nadchodzacej edycji @tanieczgwiazdami 😍🔥🕺🏽 Po @loveislandwyspamilosci wiemy, ze mamy super obserwatorow i kibicow, a ja po cichu moge Wam powiedziec, ze Mikolaj zostawia resztki sil na sali treningowej 💪🏼 stay tuned! ✨ Posted @withregram • @tanieczgwiazdami Poznajcie naszego kolejnego uczestnika - @mikolaj_jedruszczak_official Kojarzycie Go na pewno z programu @loveislandwyspamilosci, który wygrał razem z @sylwia_madenska_official Jego największą pasją jest tenis 🥎 Trenuje od 20 lat i był wielokrotnym Mistrzem Polski! Czy zostanie również mistrzem parkietu? #tanieczgwiazdami #tzgpolsat #tzg11 #mikołajjędruszczak #ujawniamygwiazdy

Post udostępniony przez Mikołaj - Love Island (@mikolaj_loveisland)

Fani bardzo liczą na to, że taneczną partnerką Mikołaja będzie Sylwia!

Sylwia i Mikołaj w Tańcu z Gwiazdami półfinał
EastNews

 

Więcej na temat Love Island
Przeładuj

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

zobacz 02:13