Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Oliwia Miśkiewicz z "Love Island"
Instagram
TV-Show

Oliwia z "Love Island" odpowiada Maćkowi. "Nie jestem prostytutką i nigdy nie byłam"

Maciek zarzucił niedawno Oliwii, że ma sponsora. Bohaterka "Love Island" postanowiła skomentować te doniesienia w dość dosadny sposób

Niedawno byliśmy świadkami dużej afery, która wybuchła między uczestnikami "Love Island". Do niedawna Maciek i Oliwia żywili do siebie ciepłe uczucia. Jednak wszystko zmieniło się, gdy chłopak opublikował w internecie wiadomości od rzekomego sponsora swojej ukochanej, który miał ją utrzymywać w Wielkiej Brytanii. Do tej pory Oliwia starała się nie komentować tej sprawy. Jednak teraz przerwała milczenie. Zobaczcie, jak tłumaczy cała sytuację.

Franek z "Love Island" komentuje rozstanie Oliwii i Maćka. Czy według niego mogą do siebie wrócić?

Oliwia z "Love Island" miała sponsora? 

Oliwia Miśkiewicz i Maciek Szewczyk poznali się w programie "Love Island". Między nimi nie od razu pojawiło się uczucie. Jednak gdy w końcu stali się parą, oboje w pełni oddali się tej relacji. Niestety, między nimi nie brakowało również złych emocji. Maciek nie krył, że jest bardzo zazdrosny o ukochaną. Chłopak miał także problem z tym, że Oliwia bierze udział w sesjach zdjęciowych, podczas których odkrywa swoje ciało. 

Ostatecznie para zdecydowała się rozstać. Jednak po przeprowadzce Oliwii do Warszawy między nimi znowu zaiskrzyło. Niestety, sielanka nie trwała zbyt długo. Maciek twierdzi bowiem, że otrzymał wiadomości od rzekomego sponsora Oliwii z Wielkiej Brytanii, który miał ją utrzymywać. Chłopak opublikował treść tych sms-ów w internecie. 

Maciek z Love Island upublicznił rozmowę na temat Oliwii
Instagram

Do tej pory Oliwia starała się nie komentować zaistniałej sytuacji. Jednak w końcu przerwała milczenie i na swoim InstaStory odparła ataki byłego ukochanego. 

Nie chcę komentować tej sytuacji, bo musiałabym tu źle mówić o osobie, którą niestety nadal kocham. Ostatnim razem obiecałam moim przyjaciołom i rodzinie, którzy widzieli, co się dzieje, że już nigdy do niego nie wrócę. Dałam się nabrać po raz kolejny na to, że tym razem będzie inaczej i… no nie było. Tym razem obiecuję to wam. Jest mi wstyd za samą siebie, że tkwiłam w tak toksycznej i patologicznej relacji. Żadna kobieta nie powinna dawać się tak traktować, a wiem po waszych wiadomościach, jak wiele z nas nie potrafi odejść. No to ja będę pierwsza i z tą odpowiedzialnością bycia przykładem będę silniejsza. P.S. Nie jestem prostytutką i nigdy nie byłam - zapewnia Oliwia.

Wierzycie jej?

Oliwia z Love Island
Instagram

Ten związek jest już przeszłością

Oliwia i Maciej z Love Island
Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Marietta i Franek z Love Island
Instagram
TV-Show
Franek i Marietta z "Love Island" rozstali się! Pamiętacie, jak zaczął się ich związek?
Franek i Marietta z "Love Island" nie są już razem. Pamiętacie jeszcze historię ich miłości? Było romantycznie!

Fani programu "Love Island" są w głębokim szoku! Nikt nie spodziewał się bowiem, że Marietta i Franek tak szybko zakończą swój związek. Para uchodziła za ulubieńców widzów. Wyglądało na to, że pasują do siebie jak dwie połówki pomarańczy. Niestety, Marietta ogłosiła właśnie, że zakończyła relację z Frankiem . Pamiętacie, jak narodziło się ich uczucie? Ta historia to gotowy scenariusz na komedię romantyczną! Zobaczcie sami!

Maciek i Oliwia z Love Island
Instagram/Oliwia i Maciek z Love Island
Newsy
Franek z "Love Island" komentuje aferę z Maćkiem i Oliwką. Po czyjej jest stronie?
Franek z "Love Island" komentuje aferę z Maćkiem i Oliwką. Po czyjej jest stronie?

Franek z "Love Island" postanowił skomentować głośną aferę związaną jedną z par programu - Oliwii i Maćka . Chodzi o plotki dotyczące tego, jakoby Oliwia miała... sponsora. Na dowód Maciej opublikował screeny sms-ów i wiadomości, które miał z nim wymieniać. Oliwia odbiła piłeczkę i po prostu odpowiedziała: "Ktoś tutaj robi szopkę". Co powiedział na ten temat Franek z "Love Island" przed kamerą Party.pl? Jak skomentował związek, a następnie rozstanie Oliwii i Maćka ? Wiem, że podobno było dobrze przez kilka dni, i potem coś się posypało. Pojawiła się historia podobna jak na Love Island (...) Pojawiła się różnica poglądów (...) - powiedział nam Franek. To nie wszystko, co nam zdradził. Posłuchajcie więcej! Zobacz także:  "Love Island": Monika o kłótni z Sylwią! "Nie była wobec mnie szczera. Nie zasługiwała na miano przyjaciółki" Maciek i Oliwia byli jedną z najgorętszych par w programie "Love Island". Ostatecznie jednak się rozstali.

Maciek i Oliwia z Love Island
Instagram
Newsy
Love Island: Maciej przeprasza Oliwię za oskarżenia dotyczące sponsora! "Dałem się zmanipulować"
Love Island: Maciej przeprasza Oliwię za oskarżenia dotyczące sponsora! "Dałem się zmanipulować"

Maciej i Oliwia to pierwsza para z " Love Island ", która postanowiła się rozstać. Nie obyło się bez kontrowersji. Uczestnik opublikował w sieci wiadomości, świadczące o tym, że jego była partnerka ma sponsora. Tajemniczy mężczyzna miał utrzymywać ją, kiedy mieszkała w Wielkiej Brytanii. Oliwia początkowo nie komentowała doniesień ale w końcu przerwała milczenie mówiąc, że nigdy nie była prostytutką, W sieci rozpętała się burza. Teraz Maciej przeprasza kobietę za te oskarżenia. Co się zmieniło?  Zobacz także:  Oliwia z "Love Island" ma sponsora!? Maciek upublicznił swoje dowody... Maciej przeprasza Oliwię za oskarżenia o sponsora  Maciej z Love Island przyznał, że publiczne oskarżenie Oliwii o sponsoring było brakiem klasy i przeprosił ją za swoje zachowanie. Na story postanowił odpowiedzieć na kilka pytań od fanów, którzy byli ciekawi jak rozwiązała się ta sytuacja:  Jak sprawa z Oliwką? Powinieneś ją przeprosić za te stories.  Maciej przyznał, że padł ofiarą manipulacji ze strony Artura (rzekomego sponsora), który nie może pogodzić się z tym, że Oliwia od niego odeszła i postanowił zniszczyć jej aktualny związek:  Czasu nie cofnę, ale przeprosiłem, że dałem się zmanipulować Arturowi. On jest w niej dalej zakochany i chciał nam namieszać. Wiedział jak to się skończy i myślał, że Oli wróci wtedy do UK. Fakt faktem, Oli też nie wszystko mi powiedziała, ale źródłem całego zamieszania był odrzucony, zakochany Artur. Uczestnik Love Island przyznał, że dał się ponieść emocjom i teraz tego żałuje: Was też przepraszam za to kino na Insta... Klasa - kiedy masz dużo do powiedzenia, a wolisz milczeć. Przyznaję, że trochę jej zabrakło.  Czy to koniec konfliktu Oliwii i Maćka z "Love...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner