Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski na TeleKamerach 2020
Newsy

Piękna przemowa Mikołaja Roznerskiego na TeleKamerach. Tak zwrócił się do Adriany Kalskiej i syna!

Mikołaj Roznerski przy odbiorze Telekamery wygłosił szczerą i wzruszającą przemowę. Zobaczcie, co powiedział o najbliższych!

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski byli jedną z najgorętszych par na gali Telekamery 2020. Gwiazdor po raz trzeci zdobył statuetkę w kategorii „Aktor”, a wzruszająca przemowa, którą wygłosił jasno pokazała, kto jest najważniejszy w jego życiu! Zobaczcie, jak zwrócił się do najbliższych…

Mikołaj Roznerski o grze z Alicją Bachledą-Curuś i intymnych scenach… Czy Ada Kalska jest zazdrosna? 

Wzruszające przemówienie Mikołaja Roznerskiego na gali "Telekamery 2020"

Podczas gali Mikołaj Roznerski i Ada Kalska nie kryli swoich uczuć. Para niemal cały czas trzymała się za ręce, przytulała, a nawet pojawiły się czułe pocałunki. Kiedy aktor pojawił się na scenie, aby odebrać statuetkę podziękował nie tylko kolegom z planu...

Dziękuję wszystkich aktorom z serialu. Dziękuję moim małym kolegom z planu, Staszkowi i Laurze, z którymi bardzo dużo gram...  Dziękuję towarzystwu, w którym się znalazłem. Wygrać z Tomkiem Karolakiem to nie lada wyzwanie! - powiedział szczerze Mikołaj Roznerski.

Wspomniał też o partnerce i synu! Właśnie to, co powiedział o rodzinie wywołało największe wzruszenie. Aktor podziękował swojemu synowi, niespełna 9-letniemu Antoniemu, który jest owocem związku gwiazdora z Martą Juras oraz obecnej partnerce, Adranie Kalskiej. Mikołaj Roznerski zwrócił się do aktorki zdrobniale i z wielką czułością:

Dziękuję mojemu synkowi, bo mocno trzymał kciuki. Dziękuję tobie Adusiu, że tutaj ze mną jesteś... 

Widać, że para jest ze sobą szczęśliwa, a aktor z radością odebrał nagrodę za swoją pracę!

Zobacz także: Modowa wpadka żony gwiazdora TVP na TeleKamerach 2020! Co ona ma na sobie?!

Mikołaj Roznerski Telekamer 2020
AKPA

 

Adrianna Kalska i Mikołaj Roznerski
East News

 

East News

 

 

Adriana Kalska na TeleKamerach 2020
EastNews
Fleszstyle
Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska zachwycają na TeleKamerach 2020!
Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska zachwycają na TeleKamerach 2020!

Gala Telekamer Tele Tygodnia przyciągnęła całą plejadę gwiazd! Dzisiejszego wieczoru poznaliśmy laureatów tych prestiżowych nagród, które zostały wręczone w Teatrze Polskim w Warszawie. Na czerwonym dywanie pojawili się między innymi Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski, który odebrał TeleKamerę w kategorii "aktor roku". Para wyglądała zjawiskowo, a w swoich kreacjach postawiła na klasykę. Zobaczcie, jak zaprezentowali się fotoreporterom gwiazdy "M jak miłość"! Zobacz także:  Modowa wpadka żony gwiazdora TVP na TeleKamerach 2020! Co ona ma na sobie?!

Gwiazdy na urodzinach Teatru
Fleszstyle
Plejada gwiazd na urodzinach teatru. Ada Kalska przyćmiła wszystkich? Co za kreacje!
Plejada gwiazd na urodzinach teatru. Ada Kalska przyćmiła wszystkich? Co za kreacje!

Plejada gwiazd pojawiła się na 10. urodzinach Teatru 6.piętro w Warszawie! Tego wieczoru odbyła się również premiera spektaklu "Art". Oba wydarzenia przyciągnęły mnóstwo znanych i lubianych - wśród nich dawno niewidziana Anja Rubik oraz Robert Górski z żoną czy Adriana Kalska z Mikołajem Roznerskim. Zobaczcie zdjęcia! Zobacz także:   PSYCHOTEST: Którym bohaterem „Rancza” jesteś? Michałową, Czerepachem, a może Solejukową? Sprawdź się!

Anna i Robert Lewandowscy na gali w Paryżu
East News
Newsy
Robert Lewandowski też otrzymał... TeleKamerę! W jakiej kategorii? 
Robert Lewandowski został laureatem Telekamery 2020! Statuetkę odebrała za niego bliska osoba.

Na gali Telekamer 2020 nie brakowało wielkich emocji! W tym roku wyjątkowa nagroda telewizyjna powędrowała między innymi do... Roberta Lewandowskiego! W imieniu sportowca statuetkę odebrała jego mama. W jakiej kategorii piłkarz otrzymał TeleKamerę?  Zobacz także:  Mikołaj Roznerski i Adrianna Kalska zachwycają na TeleKamerach 2020! Robert Lewandowski otrzymał TeleKamerę 2020! Gala TeleKamer 2020 odbyła się w Teatrze Polskim w Warszawie i po raz pierwszy od kilku lat była transmitowana w telewizji Puls. Uroczystość zgromadziła całą plejadę gwiazd na której pojawili się między innymi Barbara Kurdej - Szatan , Julia Wieniawa , Mikołaj Roznerski czy Artur Żmijewski. Statuetki otrzymali między innymi Paulina Sykut - Jeżyna, Tomasz Wolny i Rafał Brzozowski. W tym roku została przyznana także wyjątkowa nagroda, w kategorii człowiek roku. Statuetki nie otrzymał jednak żaden aktor, czy wokalista, a sportowiec Robert Lewandowski!  Najlepszy polski napastnik nie mógł jednak osobiście pojawić się na gali, a statuetkę odebrała za niego niezwykle wzruszona mama, Iwona Lewandowska. Sportowiec otrzymał nagrodę za swoje wybitne osiągnięcia. Na uroczystej gali zostało również wyemitowane nagranie, w którym mąż Anny Lewandowskiej podziękował kapitule, swojej mamie i wszystkim zgromadzonym za przyznaną nagrodę. Na koniec Robert Lewandowski zachęcił także wszystkich widzów gali Telekamer do podjęcia aktywności fizycznej! TeleKamery 2020 - dokładne wyniki Oto pozostali laureaci TeleKamer 2020: TeleKamery 2020 - OSOBOWOŚĆ ROKU: Rafał Brzozowski TeleKamery 2020  - PREZENTER POGODY: Paulina Sykut-Jeżyna TeleKamery 2020 - PREZENTER INFORMACJI: Tomasz Wolny TeleKamery 2020 - NAGRODA SPECJALNA - STACJA TEMATYCZNA - CANAL+ TeleKamery 2020 - ZŁOTA TELEKAMERA - serial "Ojciec Mateusz"...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner