Mikołaj Roznerski
East News

Mikołaj Roznerski pokazał zdjęcie z młodości i mówi o swoim ojcostwie. Zdradził, jakie najpiękniejsze słowa usłyszał od syna!

Mikołaj Roznerski
East News

Mikołaj Roznerski z okazji Dnia Ojca złożył życzenia dla wszystkich ojców. Gwiazdor "M jak miłość" sam jest tatą 9-letniego Antoniego i aktywnie uczestniczy w jego życiu, chociaż jego związek z Martą Juras nie przetrwała próby czasu. Teraz z racji również swojego święta aktor zdradził, jakie były najpiękniejsze słowa, które usłyszał od syna! Przy okazji pochwalił się swoim zdjęciem z młodości! Zobaczcie...

Mikołaj Roznerski z okazji Dnia Ojca złożył wszystkim ojcom życzenia

Mikołaj Roznerski opublikował na Instagramie swoje dawne zdjęcie z popularną laką i wykorzystał to wspomnienie, aby napisać kilka słów o ojcostwie:

Człowiek uczy się całe życie jak być dobrym rodzicem 👊 Najpiękniejsze co usłyszałem ,, Tato kocham Cię najbardziej na świecie ,,❤️☺️ Wszystkim Ojcom tym obecnym i przyszłym , serdeczności w dniu naszego Święta. Panowie , codziennie bądźcie bohaterami dla swoich dzieci .💪👊❤️ - napisał Mikołaj Roznerski na Instagramie. 

Aktor jest ojcem Antoniego. Jego syn ze związku z Martą Juras urodził się w 2011 roku. Chłopiec spędza ze swoim tatą mnóstwo czasu. Mikołaj Roznerski w wywiadach wielokrotnie podkreślał, że nie chce być weekendowym ojcem, dlatego aktywnie uczestniczy w życiu swojego syna. 

Mam fantastycznego syna, którego kocham i którego dobro jest teraz dla mnie najważniejsze. Natomiast nie ukrywam, że marzę o córeczce. Może to się kiedyś wydarzy - powiedział aktor w 2017 roku w rozmowie dla plejada.pl

Tylko spójrzcie na zdjęcie Mikołaja Roznerskiego z młodości. Bardzo się zmienił?

Zobacz także: Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski odwołali ślub. Wiemy, dlaczego!

 

 

 

Więcej na temat Mikołaj Roznerski
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43