Adriana Kalska pierwszy raz o ślubie z Mikołajem Roznerskim
ONS.pl

Mikołaj Roznerski pokazał siostrę! Fani twierdzą, że jest bardzo podobna do Ady Kalskiej. Też tak uważacie?

Adriana Kalska pierwszy raz o ślubie z Mikołajem Roznerskim
ONS.pl

Mikołaj Roznerski na Instagramie zamieścił zdjęcie ze swoją siostrą. Oczywiście w komentarzach pod postem aktora pojawiło się mnóstwo komplementów dla pięknej dziewczyny. Niektórzy zaś porównują ją do wybranki Mikołaja Roznerskiego, czyli... Adriany Kalskiej! Czy rzeczywiście jest tak bardzo podobna? Zobaczcie sami! 

Zobacz także: Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski odwołali ślub. Wiemy, dlaczego!

Mikołaj Roznerski pochwalił się zdjęciem z siostrą

Mikołaj Roznerski już od trzech lat jest w związku z piękną Adą Kalską. Para jest w sobie bardzo zakochana, jednak o swoim życiu prywatnym mówi niewiele. Zakochani podobno planowali w tym roku ślub, jednak jak dowiedział się "Fakt", para zdecydowała się przełożyć uroczystość, gdyż w dobie koronawirusa ten dzień nie byłby tak wyjątkowy. 

Mikołaj stwierdził, że nie ma co się śpieszyć i organizować na szybko najważniejszego przyjęcia w życiu. Dlatego zrezygnowali z terminu wakacyjnego. Chcą, by ślub był jak z bajki, więc postanowili go przenieść na przyszły rok - wyznała znajoma pary dla "Faktu".

Fani uwielbiają śledzić losy tej pary za pośrednictwem mediów społecznościowych. Ostatnio na Instagramie aktora pojawiło się zdjęcie, na którym możemy go zobaczyć z siostrą. Wielbiciele Mikołaja Roznerskiego są zachwyceni jej urodą i niektórzy nawet dostrzegli podobieństwo do Ady Kalskiej! 

- ale siostra podobna do Ady 🤪

- na pierwszy rzut oka też myślałam, że to Ada😂

- Fakt, ale Ada podobna do siostry! Cudni ❤️😍

- Bardziej podobna do Twojej dziewczyny niż do Ciebie 😁🤭👍 - piszą fani. 

A czy wy również dostrzegacie podobieństwo siostry Mikołaja Roznerskiego do Adriany Kalskiej? Jedno jest pewne - obydwie panie są zniewalająco pięknie. Sami zobaczcie! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Siostra z Bratem 🤓 #dobrej #niedzieli #breslau #wrocław #moje #miasto #rodzina💪👊 @roznel_dzik

Post udostępniony przez Mikołaj Roznerski (@mroznerski)

Mikołaj Roznerski jest w związku z piękną polską aktorką, Adrianą Kalską już od trzech lat. Para podobno planowała ślub w tym roku, jednak z powodu pandemii koronawirusa podjęła decyzję o przeniesieniu uroczystości. 

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski na TeleKamerach 2020

 

Para razem gra w serialu "M jak miłość". Niedawno odbył się ślub granych przez nich bohaterów! Fani nie mogą się doczekać, kiedy Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska naprawdę zalegalizują swój związek. To na pewno będzie piękna uroczystość. 

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

 

Więcej na temat Roznerski Adriana Kalska
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43