Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski
Instagram

Mikołaj Roznerski planuje ślub z Adą Kalską? Jego słowa nie pozostawiają wątpliwości!

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski
Instagram

Mikołaj Roznerski i Ada Kalska tworzą jedną z najbardziej lubianych par w polskim show-biznesie. Zakochani poznali się na planie serialu "M jak miłość' i od tego momentu są niemal nierozłączni. Choć jakiś czas temu mówiło się o kryzysie w związku pary, a nawet możliwym rozstaniu, Mikołaj i Ada nic nie robią sobie z plotek i wciąż tworzą udaną relację. Na tyle udaną, że Mikołaj Roznerski zdradził ostatnio, jakie ma wobec swojej ukochanej plany!

Mikołaj Roznerski o Adzie Kalskiej w wywiadzie

Mikołaj Roznerski rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym, ale tym razem zrobił wyjątek. W rozmowie z magazynem "Show' wyjawił, jak wygląda jego współpraca z ukochaną. W końcu para spotyka się prywatnie i zawodowo - czy udaje jej się nie przenosić problemów i kłótni do pracy? 

Często razem pracujemy, to dla nas naturalne. Wspieramy się. Jasne jest konstruktywna krytyka, ale my jesteśmy przyjaciółmi i sobie pomagamy. Nikt się o nic nie obraża. Jeśli sobie zwracamy uwagę to po to, by sobie nawzajem pomóc, wesprzeć się. Pracujemy i przebywamy ze sobą i super - cieszę się, bo wiem, że przecież nie każdy ma taką możliwość. No i najważniejsze - nie kłócimy się w pracy, bo życie prywatne zostawiamy w domu. Da się - wyznał Mikołaj Roznerski.

Wygląda na to, że Mikołaj i Ada tworzą wyjątkowo zgrany duet. Nic wiec dziwnego, że aktor pozytywnie patrzy w przyszłość i najwyraźniej planuje z Adą coś wyjątkowego. 

Gdybyśmy się pokłócili podczas próby, to by tej próby już nie było. W pracę nad spektaklem zaangażowanych jest wiele osób i z szacunku do nich, zostawiamy życie prywatne za drzwiami. Nie chcę zapeszać, ale wydaje mi się, że jesteśmy na dobrej drodze do wspaniałych rzeczy, które nas mogą spotkać w życiu - powiedział Mikołaj Roznerski w "Show".

Myślicie, że Mikołaj Roznerski ma na myśli ślub? 

 

Mikołaj Roznerski i Ada Kalska bardzo się kochają

Mikołaj Roznerski i Ada Kalska na oficjalnej premierze filmu "Fighter"
East News

Para niedługo weźmie ślub?

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski na premierze spektaklu "Piękna Lucynda"
East News

 

Przeładuj

Pamiętacie "polskiego hydraulika"? Dziś Piotr Adamski ma 36 lat. Wiemy jak wygląda i czym się zajmuje!

zobacz 00:59