Mikołaj Roznerski, Ada Kalska

Mikołaj Roznerski i Ada Kalska to bez wątpienia jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Zakochani budzą ogromne emocje wśród fanów, zwłaszcza tych, którzy oglądają "M jak miłość". Para poznała się na planie i jest nierozłączna zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. Ostatnio jednak media obiegły niepokojące informacje, jakoby Mikołaj i Ada przechodzili kryzys. 

Kiedyś chodzili non stop do restauracji i spędzali razem romantyczne wieczory, teraz Mikołaj nie ma na to czasu. Ada poprosiła go więc, by nie przyjmował wszystkich propozycji, bo cierpi na tym ich związek - informował "Fakt".

Jaka jest prawda? Mikołaj Roznerski postanowił skomentować plotki!

Mikołaj Roznerski o kryzysie w związku

Mikołaj Roznerski i Ada Kalska nieczęsto publikują zdjęcia ze sobą i rzadko możemy podziwiać ich razem na imprezach, choć ostatnio zrobili wyjątek i przyszli na rozdanie Telekamer. Właśnie tam Mikołaj Roznerski miał okazję, by odnieść się do wszystkich plotek, które dotyczą jego relacji z Adą Kalską. Aktor już dawno nie mówił tyle o swojej ukochanej i jeszcze nigdy nie zdradził tyle na temat swojego związku. 

Okazało się, że Mikołaj Roznerski postanowił opowiedzieć o swoich porannych rytuałach z Adą, które świadczą o tym, że ich związek kwitnie. Aktor dobitnie też podkreślił, że o żadnym kryzysie nie ma mowy!

Wstajemy rano, pijemy razem kawę, jedziemy do pracy i jest świetnie. Żadnego kryzysu nie ma, jesteśmy w fantastycznych nastrojach - powiedział Mikołaj Roznerski w rozmowie z Wirtualną Polską.

Uff, my odetchnęliśmy z ulgą, bo uwielbiamy tę parę! 

 

Mikołaj Roznerski jest wpatrzony w Adę Kalską!

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski na TeleKamerach 2019

Ada w Mikołaja również!

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska na Telekamerach 2019
East News

Zobacz także: Mikołaj Roznerski na Telekamerach podziękował Adrianie Kalskiej za wsparcie! Padły wzruszające słowa