Mikołaj Krawczyk załatwia rolę Agnieszce Włodarczyk w "Przyjaciółkach"
ONS

Włodarczyk może zniszczyć karierę Krawczyka

Mikołaj Krawczyk załatwia rolę Agnieszce Włodarczyk w "Przyjaciółkach"
ONS

Kariera Mikołaja Krawczyka ostatnio nabiera rozpędu. Aktor wciąż gra w telenoweli "Pierwsza miłość", można go również oglądać w serialu "Misja Afganistan", a teraz otrzymał kolejną propozycję zagrania w hitowej produkcji. Gwiazdor dostał ofertę roli w drugiej serii "Przyjaciółek", które są hitem jesiennej ramówki Polsatu. Jednak jak dowiedział się jeden z tabloidów, Krawczyk postawił producentom serialu ultimatum. Zgodzi się zagrać, jeżeli w obsadzie znajdzie się również jego dziewczyna Agnieszka Włodarczyk.

Jakiś czas temu informowaliśmy, że kariera Włodarczyk legła w gruzach. Od momentu afery związanej z rozbiciem związku Krawczyka i Zając, nikt nie chce pracować z aktorką, nie jest zapraszana na castingi i żadna z wiodących stacji nie widzie jej w szeregach swoich gwiazd.

Mikołaj uwierzył, że aktualnie jest na fali i ma moce, które sprawią, że producenci chcąc pozyskać go do "Przyjaciółek" będą musieli zatrudnić również Agnieszkę. Obiektywnie patrząc, Krawczyk nie ma aż tak wysokiej pozycji, aby dyktować takie wygórowane warunki. Swoją postawą prędzej straci możliwość zagrania w popularnym serialu.

Zobacz: Nikt nie chce pracować z Włodarczyk!

 


 

Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09