Mikołaj Krawczyk i Laura Samojłowicz w teledysku zespołu Chemia

Mikołaj Krawczyk jako żołnierz w teledysku

Mikołaj Krawczyk i Laura Samojłowicz w teledysku zespołu Chemia

Mikołaj Krawczyk i Laura Samojłowicz wystąpili w teledysku zespołu Chemia do piosenki "List". Inspiracją do powstania klipu był serial "Misja Afganistan". W produkcji aktor wciela się w rolę starszego szeregowca, który wojenną misję traktuje jako ucieczkę przed trudnymi życiowymi wyborami.

Zobacz: Lans Włodarczyk i Krawczyka na Fashion Week Poland

Teledysk bezpośrednio nawiązuje do serialu. Krawczyk wciela się w nim w postać polskiego żołnierza przebywającego na misji w Afganistanie, który wykonując swoje obowiązki rusza na ratunek napotkanemu dziecku. Żołnierzowi towarzyszy kobieta w burce, jego anioł stróż, która wskazuje mu bezpieczną drogę do chłopca. Drugim planem klipu jest mieszkanie, w którym widzimy Laurę Samojłowicz. Aktorka gra postać samotnej dziewczyny czytającej list od ukochanego.

Jak widać Mikołaj Krawczyk cały czas próbuje zmienić swój wizerunek. Dla swojej dziewczyny Agnieszki Włodarczyk chce być prawdziwym twardzielem. Rolą w serialu wojennym próbuje dodać sobie męskości. Obejrzyjcie teledysk i oceńcie sami czy aktorowi w mundurze jest do twarzy.

Przeładuj

Magda Gessler z okazji 4. urodzin Party.pl odpowiada na trudne pytania! Zobacz, co nam zdradziła!

zobacz 00:25