Mikołaj i Sylwia z "Love Island"
Instagram

Mikołaj i Sylwia, zwycięzcy programu "Love Island", wygrali 100 tysięcy złotych. I choć nie od samego początku widzowie wierzyli, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń, oni pokazali na przekór wszystkim i wszystkiemu, że ich uczucie to prawdziwa miłość. Para wróciła już do Polski ze słonecznej Hiszpanii - teraz rzeczywistość zweryfikuje ich uczucie.

Zobacz także: "Miki otrzymał błogosławieństwo od mojej mamy". Sylwia zdradziła, jak układa jej się z Mikołajem. Będzie ślub?!

Mikołaj i Sylwia zostali ostatnio przyłapani na randce w jednej z warszawskich restauracji. Co ciekawe, para nie wyglądała nie specjalnie zachwyconą swoim towarzystwem... Widocznie emocje po programie już nieco opadły. Czy w ich związku zaczęło się coś psuć?

Zobacz także: Franek z "Love Island" wzruszająco o chorobie i zmianach w życiu: "Zatracałem się w tym całym syfie"

1/5

Mikołaj i Sylwia wygrali program "Love Island". Wydawało się, że mogą stworzyć coś pięknego razem, jednak ich ostatnie wspólne zdjęcia, kiedy zostali przyłapani na randce, świadczą o tym, że w ich związku nie dzieje się najlepiej... Dlaczego?

2/5

Na zdjęciach widać, że Mikołaj z Sylwią nie uśmiechali się do siebie, nie okazywali sobie czułości - co często robili w programie "Love Island".

3/5

Sylwia za to z wielką chęcią pozowała do zdjęć.

 

4/5

Sylwia spotkała się nie tylko z Mikołajem, ale i z jej koleżanką.

5/5

Czy to po prostu gorszy dzień, a może jednak Mikołaj i Sylwia stwierdzili, że jednak nie chcą być razem?

Więcej na temat Love Island