Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak na swoim ślubie
Instagram
Newsy

Dziś mija rok od śmierci Piotra Woźniaka-Staraka "Tak cholernie mi go brakuje!" Przyjaciele i rodzina wspominają

Dziś mija rok od śmierci Piotra Woźniaka-Staraka "Tak cholernie mi go brakuje!" Przyjaciele i rodzina wspominają

Dokładnie 18 sierpnia mija rok, odkąd Piotra Woźniaka-Staraka nie ma wśród nas. Tragiczna śmierć producenta wstrząsnęła całą Polską. Przyjaciele i osoby z bliskiego otoczenia męża Agnieszki Woźniak-Starak w wielu wywiadach wspominali go w ciepłych słowach. Robił wiele dobrego w zamian nie chcąc nic. Zobaczcie te wspomnienia o Piotrze Woźniaku-Staraku. 

Zobacz także: Żegnamy Piotra Woźniaka-Staraka. Kochał filmy i... Agnieszkę. Jego życie to gotowy scenariusz na film

Edward Miszczak i Piotr Woźniak-Starak znali się od lat. Dyrektor programowy TVN jest wstrząśnięty: "Był moim przyjacielem"

Mija rok od śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Tak wspominają go najbliżsi 

18 sierpnia 2019 roku do mediów zaczęły napływać niepokojące informacje. Na jeziorze Kisajno doszło do wypadku i trwają poszukiwania osoby, która pływała motorówką. Niedługo potem okazało się, że służby poszukują Piotra Woźniaka - Staraka, producenta filmowego i męża gwiazdy TVN, Agnieszki Woźniak-Starak. Po kilku dniach zakrojonych na szeroką skalę poszukiwań potwierdziła się najgorsza z możliwych informacji - Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Śmierć producenta była szokiem dla wszystkich. Młody, zdolny, ambitny, mający całe życie przed sobą. Niestety tragiczny wypadek przekreślił wszystko. 

Piotr Woźniak-Starak jako producent filmowy zdobył wielkie uznanie przede wszystkim dzięki produkcji filmu "Bogowie". Ten kinowy hit z pamiętną rolą Tomasza Kota jako Zbigniewa Religi znalazł się na liście 30 najchętniej oglądanych premier kinowych po 1989 roku. Kolejnym wielkim sukcesem Piotra Woźniaka-Staraka okazał się być film "Sztuka kochania" w reżyserii Marii Sadowskiej. 

Piotr Woźniak-Starak
East News

O tym, że był świetnym producentem filmowym wiemy wszyscy. A jakim był człowiekiem? Po jego śmierci przyjaciele i najbliżsi w wywiadach opowiadali, jaki tak naprawdę w życiu prywatnym był Piotr Woźniak - Starak. O pewnym wyjątkowym geście z jego strony, opowiedziała żona Krzysztofa Krauze, Joanna Kos-Krauze w wywiadzie z Onetem. Mąż scenarzystki i reżyserki był ciężko chory i musiał przyjmować bardzo drogi lek. Wtedy właśnie pomógł im Piotr Woźniak-Starak. 

Którejś soboty o ósmej rano zadzwonił telefon - to kurier od Piotra, pyta, czy jesteśmy w domu. Mówię, że jesteśmy, siedzimy na tarasie, pijemy kawę. Przyszedł i przyniósł dawkę leku na pół roku. Powiedział nam, że to prezent od Piotra. Do dziś nie wiem jak, od kogo dowiedział się o tym, że mamy taki problem - mówiła Joanna Kos-Krauze w rozmowie z Onetem. 

Zawsze był miły i kulturalny. Chociaż był jednym z najbogatszych Polaków i nie raz zaglądano mu do portfela, on sam nigdy nie obnosił się ze swoim bogactwem. Sam również chciał zapracować na swój sukces. Tuż po tym jak dotarła oficjalna informacja o śmierci Piotra Woźniaka - Staraka, pojawiło się mnóstwo wpisów gwiazd, które miały okazje współpracować z producentem. Jedną z osób, która we wzruszających słowach pożegnała Piotra Woźniaka-Staraka była Magdalena Boczarska, z którą producent miał okazję współpracować przy "Sztuce Kochania". Aktorka przyznała, że był on dla niej jedną z najważniejszych osób w życiu...

Piotrze, ciągle tak ciężko w to uwierzyć. I tak trudno się z tym pogodzić... Ta strata boli ogromnie. Bo nic i nikt Ciebie nie zastąpi. Byłeś jedną z najważniejszych i najbliższych osób w moim życiu. I jednym z piękniejszych ludzi, jakich poznałam. Dziękuje Ci za to, że wierzyłeś we mnie jak nikt nigdy dotąd. To zaszczyt, że mogłam Cię poznać. Mieć w Tobie przyjaciela i być częścią Twojej pięknej wizji o prawdziwym kinie - napisała Magdalena Boczarska na Instagramie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Piotrze, ciągle tak ciężko w to uwierzyć. I tak trudno się z tym pogodzić... Ta strata boli ogromnie. Bo nic i nikt Ciebie nie zastąpi. Byłeś jedną z najważniejszych i najbliższych osób w moim życiu. I jednym z piękniejszych ludzi, jakich poznałam. Dziękuje Ci za to, że wierzyłeś we mnie jak nikt nigdy dotąd. To zaszczyt, że mogłam Cię poznać. Mieć w Tobie przyjaciela i być częścią Twojej pięknej wizji o prawdziwym kinie. To chyba moje ulubione nasze zdjęcie. Nie zrobimy już razem Twojego reżyserskiego debiutu. Choć przecież mieliśmy zaczynać zdjęcia niedługo. Zapewne będziesz miał tam do opowiedzenia ważniejsze historie. Będzie mi Ciebie strasznie brakować i dziękuje za to, że nazywałeś mnie swoją "siostrą". Ogromne wyrazy współczucia dla Rodziców, Rodzeństwa, Agnieszki i dla rodziny Watchout Studio. Śnij pięknie 🖤 Twoja "Miśka"

Post udostępniony przez Magdalena Boczarska (@magda_boczarska)

Joanna Kos-Krauze wspominając Piotra Woźniaka-Staraka mówiła, że był on niezwykle pracowity, skromny i dobrze wychowany. To właśnie tym producent ujął reżyserkę podczas pracy na planie "Placu Zbawiciela".

[...] Ujął nas świetnym wychowaniem, nieśmiałością i pracowitością. Nie mieliśmy pojęcia, kto to jest, nie znaliśmy Staraków. To był, zdaje się, jego pierwszy plan filmowy w Polsce. Pamiętam ostatni dzień zdjęciowy. Był bankiet, który - również z przyczyn finansowych - robiliśmy u sąsiadów w ogrodzie. Nagle przyjechał samochód i przywiózł nieprawdopodobne ilości szampana i wędzonych ryb. Okazało się, że to był prezent od Piotra. Dziękował nam, że mógł być w tym projekcie. Byliśmy zupełnie oszołomieni - mówiła w rozmowie z Onetem, Joanna Kos-Krauze. 

Krzysztof Terej, przyjaciel producenta, z którym założył Watchout Studio w jednym z ostatnich wywiadów nie ukrywa, że bardzo tęskni za Piotrem Woźniakiem-Starakiem. 

Prywatnie i zawodowo potwornie za nim tęsknię. [...] Prywatnie Piotrek jest nie do zastąpienia. Czuję pustkę po odejściu jednej z najbliższych osób. Brakuje mi przyjścia do biura i zaczęcia dnia od słów: "A co u ciebie?" I tej szybkiej wymiany informacji, co się działo: "Jak Ania", "Co u Agnieszki?", "Jak twoje dzieci?". Zwykłe, codzienne przyjacielskie dzielenie się swoim życiem. Tak, cholernie mi go brakuje – powiedział Krzysztof Terej w wywiadzie dla "Pani".

Pustka po Piotrze Woźniaku - Staraku nigdy nie pozostanie wypełniona. Dziś, 18 sierpnia mija rok odkąd producenta, ale przede wszystkim dobrego, ciepłego człowieka nie ma już z nami. Piotr Woźniak - Starak miał 39 lat.

Piotr Woźniak-Starak
EastNews

Piotr Woźniak - Starak zginął na kilka dni przed 3. rocznicą ślubu z Agnieszką Woźniak - Starak. 

ślubne zdjęcia Agnieszki i Piotra Woźniaków-Staraków

 

Anna Karwan wspomina Piotra Woźniaka-Staraka
East News
Newsy
Piotr Woźniak-Starak słyszał piosenkę Anny Karwan do jego filmu? Jak ją ocenił?
Anna Karwan nagrała piosenkę do ostatniego filmu Piotra Woźniaka-Staraka. Czy producent zdążył jej posłuchać?

Niedawno na ekrany kin trafił ostatni film, który przed swoją nagłą śmiercią wyprodukował Piotr Woźniak-Starak . W "Ukrytej grze" możemy podziwiać wybitnych aktorów nie tylko z Polski, ale również z USA. Jedną z głównych ról zagrał bowiem Bill Pullman.  Zobacz także:  Bill Pullman u Kuby Wojewódzkiego. Kim jest aktor, który zagrał główną rolę w ostatnim filmie Piotra Woźniaka-Staraka? Film "Ukryta gra" promuje piosenka Anny Karwan pt. "The Secret Game" , która przywodzi na myśl przeboje z produkcji o Jamesie Bondzie. Czy Piotr Woźniak-Starak zdążył przesłuchać ten hit? Jak mu się podobał? Zobaczcie, co zdradziła przed kamerami Party.pl sama Anna Karwan! Widzieliście już "Ukrytą grę"? Zobacz także:  Widzieliśmy "Ukrytą grę", ostatni film Piotra Woźniaka-Staraka! Oto 5 powodów, dla których warto zobaczyć ten film

Magdalena Boczarska żegna Piotra Woźniaka Staraka
Newsy
Magda Boczarska zdradziła, jakie plany mieli z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Jej wpis chwyta za serce!
Magda Boczarska zdradziła, jakie plany mieli z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Jej wpis chwyta za serce!

Magdalena Boczarska we wzruszającym wpisie wspomina i żegna Piotra Woźniaka-Staraka. 22 sierpnia zakończyły się poszukiwania producenta filmowego, który w nocy z soboty na niedzielę zaginął na jeziorze Kisajno na Mazurach. Niestety, jak przekazał wiceszef MSWiA ratownicy odnaleźli ciało Piotra Woźniaka-Staraka. Śmierć producenta wstrząsnęła jego bliskimi. Przyjaciele, współpracownicy i znajomi zaczęli publikować w sieci wzruszające pożegnania. Piękny wpis zamieściła na swoim profilu na Instagramie m.in. Alicja Bachleda-Curuś oraz Borys Szyc. Teraz Piotra Woźniaka pożegnała również Magdalena Boczarska! Co napisała gwiazda? Magda Boczarska żegna Piotra Woźniaka-Staraka Magdalena Boczarska współpracowała razem z Piotrem Woźniakiem-Starakiem na planie głośnego filmu "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej". Aktorka w swoim wpisie na Instagramie nie ukrywa, że producent filmowy był dla niej jedną z najważniejszych osób w życiu. Jak wspomina męża Agnieszki Woźniak-Starak? Piotrze, ciągle tak ciężko w to uwierzyć. I tak trudno się z tym pogodzić... Ta strata boli ogromnie. Bo nic i nikt Ciebie nie zastąpi. Byłeś jedną z najważniejszych i najbliższych osób w moim życiu. I jednym z piękniejszych ludzi, jakich poznałam. Dziękuje Ci za to, że wierzyłeś we mnie jak nikt nigdy dotąd. To zaszczyt, że mogłam Cię poznać. Mieć w Tobie przyjaciela i być częścią Twojej pięknej wizji o prawdziwym kinie- napisała na Instagramie.  W dalszej części wpisu aktorka zdradziła, że razem z Piotrem Woźniakiem-Starakiem planowała kolejny film.  Nie zrobimy już razem Twojego reżyserskiego debiutu. Choć przecież mieliśmy zaczynać zdjęcia niedługo. Zapewne będziesz miał tam do opowiedzenia ważniejsze historie. Będzie mi Ciebie strasznie brakować i dziękuje za to, że nazywałeś...

Piotr Woźniak Starak w czarnym garniturze
East News
Newsy
Poruszające słowa pracowników i sąsiadów rok po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka: "Jest pusto, zimno"
Blisko rok po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka jego pracownicy i sąsiedzi w rozmowie z mediami opowiedzieli, jak dziś wygląda życie w jego rodzinnej posiadłości w miejscowości Fuleda na Mazurach.

Blisko rok po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka jego pracownicy i sąsiedzi w rozmowie z mediami opowiedzieli, jak dziś wygląda życie w jego rodzinnej posiadłości w miejscowości Fuleda na Mazurach. Mieszkańcy Fuledy i osoby, które dzięki rodzinie producenta filmowego znalazły zatrudnienie, na łamach "Faktu" wspominają Piotra Woźniaka-Staraka. Ich słowa poruszają do łez... Pustka po Piotrze Woźniaku-Staraku Dokładnie 18 sierpnia na jeziorze Kisajno na Mazurach doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Zginął w nim ukochany mąż Agnieszki Woźniak-Starak. Śmierć producenta filmowego wstrząsnęła nie tylko jego najbliższymi, ale również sąsiadami i osobami, które znalazły pracę dzięki rodzinie Piotra Woźniaka-Staraka. Teraz, blisko rok po jego śmierci w rozmowie z "Faktem" wspominają męża Agnieszki Woźniak-Starak i zdradzają, jak dziś wygląda życie na jego ukochanych Mazurach.  Jest pusto, zimno. Pan Piotr potrafił sobą wypełnić każdy kąt. Miał wielu gości, bawił się od rana do wieczora. Teraz nie ma tej energii- zdradził w rozmowie z "Faktem". Piotr Woźniak-Starak był osobą bardzo lubianą i szanowaną przez mieszkańców Fuledy. Producent zawsze zwracał się do wszystkich z szacunkiem, a kiedy pojawiał się w posiadłości na Mazurach, zawsze słychać było jego śmiech. Pamiętał nasze imiona, pytał o rodziny. Może czasem za bardzo chciał korzystać z życia, ale na pewno żył pełną piersią. Jak żył, tak umarł - zdradził informator dziennika. Za kilka dni minie pierwsza rocznica śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Zobacz także:  Pierwszy wywiad Agnieszki Woźniak-Starak. Padło wiele wzruszających słów. "Nic gorszego mnie w życiu nie spotka" Piotr Woźniak-Starak zginął w wypadku na Mazurach. Producent filmowy miał zaledwie 39 lat....

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner