Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak na swoim ślubie
Instagram
Newsy

Dziś mija rok od śmierci Piotra Woźniaka-Staraka "Tak cholernie mi go brakuje!" Przyjaciele i rodzina wspominają

Dziś mija rok od śmierci Piotra Woźniaka-Staraka "Tak cholernie mi go brakuje!" Przyjaciele i rodzina wspominają

Dokładnie 18 sierpnia mija rok, odkąd Piotra Woźniaka-Staraka nie ma wśród nas. Tragiczna śmierć producenta wstrząsnęła całą Polską. Przyjaciele i osoby z bliskiego otoczenia męża Agnieszki Woźniak-Starak w wielu wywiadach wspominali go w ciepłych słowach. Robił wiele dobrego w zamian nie chcąc nic. Zobaczcie te wspomnienia o Piotrze Woźniaku-Staraku. 

Zobacz także: Żegnamy Piotra Woźniaka-Staraka. Kochał filmy i... Agnieszkę. Jego życie to gotowy scenariusz na film

Edward Miszczak i Piotr Woźniak-Starak znali się od lat. Dyrektor programowy TVN jest wstrząśnięty: "Był moim przyjacielem"

Mija rok od śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Tak wspominają go najbliżsi 

18 sierpnia 2019 roku do mediów zaczęły napływać niepokojące informacje. Na jeziorze Kisajno doszło do wypadku i trwają poszukiwania osoby, która pływała motorówką. Niedługo potem okazało się, że służby poszukują Piotra Woźniaka - Staraka, producenta filmowego i męża gwiazdy TVN, Agnieszki Woźniak-Starak. Po kilku dniach zakrojonych na szeroką skalę poszukiwań potwierdziła się najgorsza z możliwych informacji - Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Śmierć producenta była szokiem dla wszystkich. Młody, zdolny, ambitny, mający całe życie przed sobą. Niestety tragiczny wypadek przekreślił wszystko. 

Piotr Woźniak-Starak jako producent filmowy zdobył wielkie uznanie przede wszystkim dzięki produkcji filmu "Bogowie". Ten kinowy hit z pamiętną rolą Tomasza Kota jako Zbigniewa Religi znalazł się na liście 30 najchętniej oglądanych premier kinowych po 1989 roku. Kolejnym wielkim sukcesem Piotra Woźniaka-Staraka okazał się być film "Sztuka kochania" w reżyserii Marii Sadowskiej. 

Piotr Woźniak-Starak
East News

O tym, że był świetnym producentem filmowym wiemy wszyscy. A jakim był człowiekiem? Po jego śmierci przyjaciele i najbliżsi w wywiadach opowiadali, jaki tak naprawdę w życiu prywatnym był Piotr Woźniak - Starak. O pewnym wyjątkowym geście z jego strony, opowiedziała żona Krzysztofa Krauze, Joanna Kos-Krauze w wywiadzie z Onetem. Mąż scenarzystki i reżyserki był ciężko chory i musiał przyjmować bardzo drogi lek. Wtedy właśnie pomógł im Piotr Woźniak-Starak. 

Którejś soboty o ósmej rano zadzwonił telefon - to kurier od Piotra, pyta, czy jesteśmy w domu. Mówię, że jesteśmy, siedzimy na tarasie, pijemy kawę. Przyszedł i przyniósł dawkę leku na pół roku. Powiedział nam, że to prezent od Piotra. Do dziś nie wiem jak, od kogo dowiedział się o tym, że mamy taki problem - mówiła Joanna Kos-Krauze w rozmowie z Onetem. 

Zawsze był miły i kulturalny. Chociaż był jednym z najbogatszych Polaków i nie raz zaglądano mu do portfela, on sam nigdy nie obnosił się ze swoim bogactwem. Sam również chciał zapracować na swój sukces. Tuż po tym jak dotarła oficjalna informacja o śmierci Piotra Woźniaka - Staraka, pojawiło się mnóstwo wpisów gwiazd, które miały okazje współpracować z producentem. Jedną z osób, która we wzruszających słowach pożegnała Piotra Woźniaka-Staraka była Magdalena Boczarska, z którą producent miał okazję współpracować przy "Sztuce Kochania". Aktorka przyznała, że był on dla niej jedną z najważniejszych osób w życiu...

Piotrze, ciągle tak ciężko w to uwierzyć. I tak trudno się z tym pogodzić... Ta strata boli ogromnie. Bo nic i nikt Ciebie nie zastąpi. Byłeś jedną z najważniejszych i najbliższych osób w moim życiu. I jednym z piękniejszych ludzi, jakich poznałam. Dziękuje Ci za to, że wierzyłeś we mnie jak nikt nigdy dotąd. To zaszczyt, że mogłam Cię poznać. Mieć w Tobie przyjaciela i być częścią Twojej pięknej wizji o prawdziwym kinie - napisała Magdalena Boczarska na Instagramie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Piotrze, ciągle tak ciężko w to uwierzyć. I tak trudno się z tym pogodzić... Ta strata boli ogromnie. Bo nic i nikt Ciebie nie zastąpi. Byłeś jedną z najważniejszych i najbliższych osób w moim życiu. I jednym z piękniejszych ludzi, jakich poznałam. Dziękuje Ci za to, że wierzyłeś we mnie jak nikt nigdy dotąd. To zaszczyt, że mogłam Cię poznać. Mieć w Tobie przyjaciela i być częścią Twojej pięknej wizji o prawdziwym kinie. To chyba moje ulubione nasze zdjęcie. Nie zrobimy już razem Twojego reżyserskiego debiutu. Choć przecież mieliśmy zaczynać zdjęcia niedługo. Zapewne będziesz miał tam do opowiedzenia ważniejsze historie. Będzie mi Ciebie strasznie brakować i dziękuje za to, że nazywałeś mnie swoją "siostrą". Ogromne wyrazy współczucia dla Rodziców, Rodzeństwa, Agnieszki i dla rodziny Watchout Studio. Śnij pięknie 🖤 Twoja "Miśka"

Post udostępniony przez Magdalena Boczarska (@magda_boczarska)

Joanna Kos-Krauze wspominając Piotra Woźniaka-Staraka mówiła, że był on niezwykle pracowity, skromny i dobrze wychowany. To właśnie tym producent ujął reżyserkę podczas pracy na planie "Placu Zbawiciela".

[...] Ujął nas świetnym wychowaniem, nieśmiałością i pracowitością. Nie mieliśmy pojęcia, kto to jest, nie znaliśmy Staraków. To był, zdaje się, jego pierwszy plan filmowy w Polsce. Pamiętam ostatni dzień zdjęciowy. Był bankiet, który - również z przyczyn finansowych - robiliśmy u sąsiadów w ogrodzie. Nagle przyjechał samochód i przywiózł nieprawdopodobne ilości szampana i wędzonych ryb. Okazało się, że to był prezent od Piotra. Dziękował nam, że mógł być w tym projekcie. Byliśmy zupełnie oszołomieni - mówiła w rozmowie z Onetem, Joanna Kos-Krauze. 

Krzysztof Terej, przyjaciel producenta, z którym założył Watchout Studio w jednym z ostatnich wywiadów nie ukrywa, że bardzo tęskni za Piotrem Woźniakiem-Starakiem. 

Prywatnie i zawodowo potwornie za nim tęsknię. [...] Prywatnie Piotrek jest nie do zastąpienia. Czuję pustkę po odejściu jednej z najbliższych osób. Brakuje mi przyjścia do biura i zaczęcia dnia od słów: "A co u ciebie?" I tej szybkiej wymiany informacji, co się działo: "Jak Ania", "Co u Agnieszki?", "Jak twoje dzieci?". Zwykłe, codzienne przyjacielskie dzielenie się swoim życiem. Tak, cholernie mi go brakuje – powiedział Krzysztof Terej w wywiadzie dla "Pani".

Pustka po Piotrze Woźniaku - Staraku nigdy nie pozostanie wypełniona. Dziś, 18 sierpnia mija rok odkąd producenta, ale przede wszystkim dobrego, ciepłego człowieka nie ma już z nami. Piotr Woźniak - Starak miał 39 lat.

Piotr Woźniak-Starak
EastNews

Piotr Woźniak - Starak zginął na kilka dni przed 3. rocznicą ślubu z Agnieszką Woźniak - Starak. 

ślubne zdjęcia Agnieszki i Piotra Woźniaków-Staraków

Zobacz także
Piotr i Agnieszka Woźniakowie Starakowie

Piotr Woźniak-Starak chciał zostać ojcem? Przyjaciel opowiedział o jego planach

Piotr Woźniak-Starak i Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś i Piotr Woźniak-Starak byli parą. Aktorka pożegnała producenta

 

Anna Karwan wspomina Piotra Woźniaka-Staraka
East News
Newsy
Piotr Woźniak-Starak słyszał piosenkę Anny Karwan do jego filmu? Jak ją ocenił?
Anna Karwan nagrała piosenkę do ostatniego filmu Piotra Woźniaka-Staraka. Czy producent zdążył jej posłuchać?

Niedawno na ekrany kin trafił ostatni film, który przed swoją nagłą śmiercią wyprodukował Piotr Woźniak-Starak . W "Ukrytej grze" możemy podziwiać wybitnych aktorów nie tylko z Polski, ale również z USA. Jedną z głównych ról zagrał bowiem Bill Pullman.  Zobacz także:  Bill Pullman u Kuby Wojewódzkiego. Kim jest aktor, który zagrał główną rolę w ostatnim filmie Piotra Woźniaka-Staraka? Film "Ukryta gra" promuje piosenka Anny Karwan pt. "The Secret Game" , która przywodzi na myśl przeboje z produkcji o Jamesie Bondzie. Czy Piotr Woźniak-Starak zdążył przesłuchać ten hit? Jak mu się podobał? Zobaczcie, co zdradziła przed kamerami Party.pl sama Anna Karwan! Widzieliście już "Ukrytą grę"? Zobacz także:  Widzieliśmy "Ukrytą grę", ostatni film Piotra Woźniaka-Staraka! Oto 5 powodów, dla których warto zobaczyć ten film

Magdalena Boczarska żegna Piotra Woźniaka Staraka
Newsy
Magda Boczarska zdradziła, jakie plany mieli z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Jej wpis chwyta za serce!
Magda Boczarska zdradziła, jakie plany mieli z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Jej wpis chwyta za serce!

Magdalena Boczarska we wzruszającym wpisie wspomina i żegna Piotra Woźniaka-Staraka. 22 sierpnia zakończyły się poszukiwania producenta filmowego, który w nocy z soboty na niedzielę zaginął na jeziorze Kisajno na Mazurach. Niestety, jak przekazał wiceszef MSWiA ratownicy odnaleźli ciało Piotra Woźniaka-Staraka. Śmierć producenta wstrząsnęła jego bliskimi. Przyjaciele, współpracownicy i znajomi zaczęli publikować w sieci wzruszające pożegnania. Piękny wpis zamieściła na swoim profilu na Instagramie m.in. Alicja Bachleda-Curuś oraz Borys Szyc. Teraz Piotra Woźniaka pożegnała również Magdalena Boczarska! Co napisała gwiazda? Magda Boczarska żegna Piotra Woźniaka-Staraka Magdalena Boczarska współpracowała razem z Piotrem Woźniakiem-Starakiem na planie głośnego filmu "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej". Aktorka w swoim wpisie na Instagramie nie ukrywa, że producent filmowy był dla niej jedną z najważniejszych osób w życiu. Jak wspomina męża Agnieszki Woźniak-Starak? Piotrze, ciągle tak ciężko w to uwierzyć. I tak trudno się z tym pogodzić... Ta strata boli ogromnie. Bo nic i nikt Ciebie nie zastąpi. Byłeś jedną z najważniejszych i najbliższych osób w moim życiu. I jednym z piękniejszych ludzi, jakich poznałam. Dziękuje Ci za to, że wierzyłeś we mnie jak nikt nigdy dotąd. To zaszczyt, że mogłam Cię poznać. Mieć w Tobie przyjaciela i być częścią Twojej pięknej wizji o prawdziwym kinie- napisała na Instagramie.  W dalszej części wpisu aktorka zdradziła, że razem z Piotrem Woźniakiem-Starakiem planowała kolejny film.  Nie zrobimy już razem Twojego reżyserskiego debiutu. Choć przecież mieliśmy zaczynać zdjęcia niedługo. Zapewne będziesz miał tam do opowiedzenia ważniejsze historie. Będzie mi Ciebie strasznie brakować i dziękuje za to, że nazywałeś...

Piotr Woźniak-Starak na ceremonii wreczenia Polskich Nagrod Filmowych Orly 2015
MARIUSZ GRZELAK/REPORTER
Newsy
Tak wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka. Rodzina uczciła jego pamięć. ZDJĘCIA 
Nowy grób Piotra Woźniaka-Staraka znajduje się na warszawskich Powązkach. Luksusowy grobowiec został zachowany w nowoczesnym i minimalistycznym stylu.

Dziś mija druga rocznica śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. 10 lipca obchodziłby 41. urodziny. Rodzina uczciła pamięć tragicznie zmarłego producenta grobem na warszawskich Powązkach. Luksusowy nagrobek został wykonany z wysokiej klasy kamienia sprowadzanego z Włoch. Zobaczcie zdjęcia przepięknego mauzoleum Piotra Woźniaka-Staraka. Właśnie mija już dwa lata od jego tragicznej śmierci na jeziorze Kisajno.  Zobacz także:  Powstaje nowy grób Piotra Woźniaka-Staraka. Na Powązkach stanął ogromny grobowiec [ZDJĘCIA] Tak wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka  Nowy grób Piotra Woźniaka-Staraka znajduje się na Powązkach w Warszawie. Tak rodzina tragicznie zmarłego producenta uczciła jego pamięć. Grobowiec został ukończony niemalże w dniu jego urodzin. Jak informuje Super Express, nagrobek został wykonany z wysokiej klasy jasnego kamienia, sprowadzanego z Włoch, a jego ułożeniem zajęli się włoscy specjaliści. Od przodu zdobi go wyryty w ścianie krzyż a w centralnej części umieszczono duży napis "STARAK".  Po wejściu do grobowca Piotra Woźniaka-Staraka na górnej części ściany znajduje napis upamiętniający zmarłego producenta:  Piotr Woźniak-Starak Zginął tragicznie 18 sierpnia 2019 roku Żył 39 lat  Przy wejściu znajduje się także świecznik w kształcie gałęzi, który jednocześnie pełni funkcje drzwi. W środku mauzoleum pod napisem upamiętniającym Piotra Woźniaka-Staraka znajdują się przepiękne fioletowe kwiaty.  Zobacz także:  Ten prezent przypomniał Agnieszce Woźniak-Starak o Piotrze Woźniaku-Staraku. Wzruszający akcent Dach nowego nagrobku Piotra Woźniaka-Staraka zdobi wycięty w kamieniu krzyż, który jednocześnie wpuszcza do środka światło dzienne. 18 sierpnia ja dwa lata od tragicznej śmierci Piotra...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik