East News
1/5
East News

 

Złe wieści dla fanów szalenie popularnego w latach 90. girlsbandu Destiny's Child. Jedna z jego gwiazd trafiła do szpitala psychiatrycznego. Artystka zdecydowała się poinformować o tym swoich fanów na Instagramie. W bardzo szczerym wpisie wyjaśniła, dlaczego musiała poddać się leczeniu. Jak myślicie, o kogo chodzi? Dowiecie się tego z naszej galerii!

 

POLECAMY: 4 zdrowe sposoby na wzmocnienie psychiki

2/5
East News

 

Zespół Destiny's Child powstał na początku lat 90. Stworzyły go trzy piękne dziewczyny: Beyonce, Kelly Rowland oraz Michelle Williams. Początkowo ich menedżerem był ojciec pierwszej z nich. Jednak gdy okazało się, że mężczyzna nie jest w stanie załatwić im lukratywnych kontraktów, dziewczyny trafiły pod opiekę Wyclefa Jeana, byłego członka grupy Fugees. To właśnie on załatwił im przepustkę do wielkiego świata!

 

Zobacz także: "Forbes" opublikował ranking najlepiej zarabiających gwiazd 2018 roku!

 

Destiny's Child ma na swoim koncie taki hit, jak choćby "Say My Name". Największy sukces odniósł jednak ich drugi krążek pt. "Destiny Fullfilled". Niedługo potem grupa rozpadła się, ponieważ dziewczyny chciały zająć się solowymi karierami. Zarówno Beyonce jak i Kelly Rowland odniosły sukces. Niestety, nie można tego powiedzieć o Michelle Williams, która ukryła się w ich cieniu. Teraz to właśnie ona ma poważne problemy ze zdrowiem.

Co dokładnie dzieje się z koleżanką Beyonce? Sprawdź kolejny slajd! 

3/5
East News

 

Michelle Williams od dawna boryka się z poważnymi problemami psychicznymi. Artystka nigdy nie ukrywała, że cierpi na depresję. W 2017 roku piosenkarka udzieliła szczerego wywiadu, w którym wyznała, że wiele razy musiała walczyć z nękającymi ją myślami samobójczymi. Wygląda na to, że jej choroba się nasiliła. Wskazuje na to między innymi najnowszy wpis, jaki pojawił się na jej profilu na Instagramie. 

 

Zobacz także: Depresja lekoodporna - na czym polega i czym jest spowodowana? Postępowanie lecznicze

4/5
Instagram

 

Michelle Williams umieściła w internecie poruszający wpis, w którym tłumaczy powody swojego nagłego pobytu w szpitalu. Piosenkarka zapewniła, że znalazła wsparcie u prawdziwych profesjonalistów, którzy pomagają jej przezwyciężyć trudności. Michelle Williams ma także nadzieję, że jej przypadek posłuży jako przykład dla innych, którzy borykają się z podobnymi problemami.

 

- Dzisiaj dumna, szczęśliwa i zdrowa staję przed wami jako ktoś, kto będzie nadal dawał przykład, niestrudzenie opowiadając się za tymi, którzy są w potrzebie (...). Jeśli zmienisz swój umysł, możesz zmienić swoje życie - zapewnia Michelle Williams. 

5/5
East News

 

Pamiętacie zespół Destiny's Child i jego największe hity?

Więcej na temat muzyka pop