Ależ oni seksowni! Michał Żebrowski z żoną na premierze sztuki. Kto jeszcze się pojawił?

East News

East News
Michał Żebrowski z żoną pojawili się na premierze spektaklu. Tym razem jednak nie w Teatrze 6. piętro a w Teatrze Syrena. Para obejrzała sztukę "Frankenstein" w reżyserii Bogusława Lindy. Wcześniej jednak wspólnie pozowali do zdjęć przed fotoreporterami.
Michał Żebrowski postawił na elegancki garnitur a jego żona, Aleksandra podkreśliła swoje szczupłe nogi legginsami od Agnieszki Maciejak. Jej stylizację dopełniała czarna bluzka z dość dużym dekoltem i marynarka w tym samym kolorze. Naszym zdaniem wyglądali świetnie i bardzo seksownie...
Kto jeszcze pojawił się na premierze sztuki "Frankenstein"? Zobaczcie naszą fotorelację z tego wydarzenia!
Zobacz także: Korwin Piotrowska masakruje gwiazdy za "lans ze szpitala". Najbardziej oberwało się Żebrowskiemu

East News

East News

East News

East News

East News

East News
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.