Michał Wiśniewski kilka dni temu po raz piąty został tatą - na świat przyszedł synek wokalisty, który otrzymał imiona Falco Amadeus. Już wcześniej piosenkarz pochwalił się zdjęciem pięknego łóżeczka swojej pociechy, a teraz w sieci pojawiła się fotografia przedstawiająca całą rodzinę. Zobaczcie ten uroczy obrazek!

Reklama

Zobacz także: Michał Wiśniewski i jego wszystkie żony. Pola jest jego piątą żoną, z którą ma dziecko

Michał Wiśniewski pochwalił się rodzinną grafiką

Piąte dziecko Michała Wiśniewskiego — Falco Amadeus Wiśniewski, jest już na świecie. To drugi syn wokalisty - pierwszy, Xavier ma już 18 lat. Piosenkarz nie posiada się ze szczęścia, a niedawno w rozmowie z "Faktem" przyznał, że ojcostwo w dojrzałym wieku to dla niego "rewitalizacja".

Dziecko w tym wieku to taka trochę rewitalizacja starszego pana. Mam nadzieję, że koledzy w moim wieku się nie będą mieć mi za złe tego stwierdzenia, bo czujemy się na 18 lat, a przecież podchodzimy pod pięćdziesiątkę - mówił lider "Ich Troje" w rozmowie z "Faktem"

Rodzina Michała Wiśniewskiego jest naprawdę liczna i po narodzinach Falco liczy... 10 osób!

Moja cała rodzina się cieszy na tego maluszka, więc będę się musiał nim podzielić. To jest też ciekawe doświadczenie dla Xaviera, Fabienne i pozostałych dzieciaków. Nasza rodzina w końcu będzie się składać z dziesięciu osób, bo Maksa (syna Dominiki Tajner, przyp.red.) zawsze też będę traktował jak część swej rodziny – mówił muzyk w rozmowie z "Faktem" jeszcze przed porodem swojej żony.

Wokalista zespołu "Ich Troje" nie zdecydował się jednak jeszcze pokazać syna w sieci. Pochwalił się za to rodzinną grafiką na swoim Instagramie, na której widzimy Michała Wiśniewskiego, jego żonę oraz małego Falco.

Zobacz także

Witaj w domu Falco! Rock me Amadeus ???? - napisał pod grafiką Michał Wiśniewski.

Fani zostawili całej rodzinie mnóstwo komplementów.

- Gratulacje Panie Michale. Dużo zdrówka i spokoju

- Pięknie????❤️buziaki dla was

- Dużo zdrówka dla Falco, dzielnej mamy i całej rodziny!!! Gratulacje! ❤️

Zobaczcie zatem grafikę, którą podzielił się Michał Wiśniewski! To będzie piękna pamiątka do końca życia.

Michał Wiśniewski został ojcem pod koniec stycznia 2021 roku. To drugi syn wokalisty zespołu "Ich troje". Piosenkarz ma jeszcze trzy córki.

Inastgram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama