Party Stories
Michał Wiśniewski zostanie ojcem po raz piąty?
Newsy

Michał Wiśniewski po raz pierwszy pokazał wspólne zdjęcie z żoną! "Piękna ta pana żona" komentują internauci

Michał Wiśniewski pokazał, jak wygląda jego żona! Lider zespołu "Ich Troje" po raz pierwszy opublikował na Instagramie wspólną fotkę z Pauliną.

Michał Wiśniewski pokazał, jak wygląda jego żona! Lider zespołu "Ich Troje" po raz pierwszy opublikował na Instagramie wspólną fotkę z Pauliną. Do tej pory wokalista nie wrzucał do sieci zdjęć swojej partnerki. Michał Wiśniewski przyznał ostatnio, że jego piąta żona nie ma potrzeby pokazywania się na portalach społecznościowych.

Nie chowam żony, ale po pierwsze, ona nie ma takiej potrzeby, a po drugie, szczerze powiedziawszy, może należałoby zrobić coś inaczej, niż było do tej pory… To jest osoba, która stroni od social mediów - wyznał Michał Wiśniewski wyznał ostatnio w rozmowie z plejada.pl. 

Teraz Michał Wiśniewski zrobił wyjątek i pokazał swoim fanom, jak wygląda jego żona. Spójrzcie tylko na ich wspólne zdjęcie!

Michał Szpak największą gwiazdą Sylwestra w Polsacie 2019? Zobacz, kto jeszcze wystąpi!

Internauci zachwyceni żoną Michała Wiśniewskiego

Pierwsze plotki o tym, że Michał Wiśniewski znów jest zakochany, pojawiły się kilka miesięcy po rozstaniu lidera "Ich Troje" z Dominiką Tajner. Wokalista nie komentował medialnych doniesień na swój temat, ale ostatnio okazało się, że w tajemnicy przed mediami wziął ślub ze swoją nową partnerką. Do tej pory Michał Wiśniewski nie publikował w sieci zdjęć z żoną, a jego fani z pewnością zastanawiali się, jak wygląda nowa miłość artysty. Teraz lider "Ich Troje" uchylił rąbka tajemnicy! 

Michał Wiśniewski po raz pierwszy opublikował na Instagramie zdjęcie na któym pozuje z żoną. Para razem wybrała się na wybory prezydenckie. Internauci są zachwyceni żoną Michała Wiśniewskiego!

- Piękna ta pana żona! Bardzo ładne zdjęcie
- Brawo. Piękna żona i widac ze naturalna.😊👍👍
- Piękna- komentowali internauci.

Zobaczcie sami, jak wygląda żona Michała Wiśniewskiego! 

Zobacz także: Ma 36 lat i 4 dzieci. Kim jest Paulina - nowa żona Michała Wiśniewskiego?

Michal Wiśniewski pochwalił się zdjęciem z żoną.

 

Do tej pory wokalista nie pokazywał w sieci swojej żony.

Córka Michała Wiśniewskiego rapuje

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Dominika Tajner w ciemnej sukience
East News
Newsy
Czy Dominika Tajner pozwoli swojemu synowi na utrzymywanie kontaktu z dziećmi Michała Wiśniewskiego?

Dominika Tajner w rozmowie z Party.pl zdradziła, czy chce, żeby jej syn utrzymywał kontakty z dziećmi Michała Wiśniewskiego! Kilka miesięcy temu okazało się, że związek Dominiki Tajner i lidera "Ich Troje" to już przeszłość. W marcu Dominika poinformowała swoich fanów, że jej mąż złożył pozew o rozwód. Jak już wiemy, parze nie udało się uratować swojego związku, ale sama Dominika przyznała ostatnio, że teraz utrzymuje dobre relacje z Michałem. Ostatnio również  Xavier Wiśniewski w wywiadzie dla magazynu "Party" zapewnił, że traktuje syna Dominiki Tajner jak brata.  Jak wyznanie syna Michała Wiśniewskiego skomentowała Dominika Tajner? Czy chce, żeby jej syn Maks utrzymywał kontakty z dziećmi lidera "Ich Troje"? Posłuchajcie sami! Zobacz także:  Czy czeka nas publiczne pranie brudów? Dominika Tajner szczerze o rozwodzie z Michałem Wiśniewskim Dominika Tajner opowiedziała nam o relacjach z dziećmi Michała Wiśniewskiego.

Michał Wiśniewski zostanie ojcem po raz piąty?
Newsy
Michał Wiśniewski po raz pierwszy opowiedział o swojej żonie i ich ślubie! Wkrótce zostaną rodzicami? 

Michał Wiśniewski w najnowszym wywiadzie po raz pierwszy opowiedział o swojej żonie i zdradził, jaki był ich wspólny ślub. Wokalista zespołu "Ich Troje" do tej pory nie mówił publicznie o swoim związku z tajemniczą wybranką, jednak teraz zrobił wyjątek i uchylił rąbka tajemnicy! Przy okazji Wiśniewski odniósł się do informacji o ciąży swojej żony. Czy para spodziewa dziecka? Zobaczcie: Michał Wiśniewski szczerze o swoim najnowszym związku O tym, że Michał Wiśniewski znów jest zakochany media zaczęły plotkować kilka miesięcy temu. Jakiś czas po rozstaniu z Dominiką Tajner okazało się, że w życiu lidera "Ich Troje" pojawiła się nowa kobieta. Wokalista nie komentował plotek na swój temat, ale ostatnio okazało się, że para jest już po ślubie! Ukochana Michała Wiśniewskiego ma na imię Paulina i nie jest związana z show-biznesem. Teraz muzyk w rozmowie z portalem plejada.pl po raz pierwszy opowiedział o swojej żonie i zdradził, jaki był ich ślub! Nie chowam żony, ale po pierwsze, ona nie ma takiej potrzeby, a po drugie, szczerze powiedziawszy, może należałoby zrobić coś inaczej, niż było do tej pory… To jest osoba, która stroni od social mediów - wyznał Michał Wiśniewski w rozmowie z plejada.pl.  A co powiedział o swoim piątym ślubie? Ceremonia była jak każda - przepełniona miłością. Każda ceremonia zaślubin jest przepełniona miłością, jeżeli jest uczciwa- wyznał lider "Ich Troje". Co ciekawe, Michał Wiśniewski po raz pierwszy odniósł się do informacji, że jego żona spodziewa się dziecka.  Niestety, nie zostanę niebawem po raz piąty ojcem - zapewnił w rozmowie z portalem.  Myślicie, że Michał Wiśniewski kiedyś opublikuje w sieci wspólne zdjęcie z żoną? Zobacz także:  Ma 36...

Michał Wiśniewski o rozwodzie
Newsy
Michał Wiśniewski opublikował mocne nagranie! Lider "Ich Troje" ostro po wyborach

Michał Wiśniewski  znów ostro! Lider zespołu "Ich Troje" opublikował na Instagramie nowe nagranie, w którym komentuje zachowanie części osób po pierwszej turze wyborów prezydenckich. Michał Wiśniewski nazywa ich "patointeligencją" i jak przyznaje, takie osoby pojawiły się również w jego otoczeniu. Według Michała Wiśniewskiego, "patointeligencja", która nie jest  zadowolona z wyników wyborów, dzieli Polaków na lepszych i gorszych. Padły ostre słowa!  Mocne nagranie Michała Wiśniewskiego W minioną niedzielę (28 czerwca), odbyły się wybory na prezydenta Polski. Najwięcej głosów zdobyli Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski i to właśnie oni będą walczyć o zwycięstwo w drugiej turze. Po zakończeniu wyborów w minioną niedzielę media informowały, że Andrzej Duda wygrał na wsiach i w małych miastach. Rafał Trzaskowski z kolei zdobył więcej głosów wśród mieszkanów dużych miast. W sieci, jak często przy takich okazjach, odżywają polityczne podziały. Niektórzy komentujący kpią z osób, które głosowały na innego kandydata. Spore emocje wywołał też wpis Zbigniewa Bońka, który w zaskakujący sposób skomentował wyniki pierwszej tury wyborów prezydenckich. Prezydent Polski dzisiaj może być wybrany głosami ludźmi środowiska wiejskiego, głosami emerytów i ludzi z podstawowym wykształceniem. To chyba trochę dziwne w tak pięknym i rozwijającym się kraju jak nasza Polska♥️🇵🇱👍🏻- napisał na Twitterze.  Teraz Michał Wiśniewski opublikował nagranie, w którym lider "Ich Troje" krytykuje zachowanie osób, które dzielą Polaków na gorszych i lepszych. Padły mocne słowa! Zwracam się do tej całej...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner