Michał Wiśniewski zostanie ojcem po raz piąty?

Michał Wiśniewski po raz pierwszy pokazał wspólne zdjęcie z żoną! "Piękna ta pana żona" komentują internauci

Michał Wiśniewski zostanie ojcem po raz piąty?

Michał Wiśniewski pokazał, jak wygląda jego żona! Lider zespołu "Ich Troje" po raz pierwszy opublikował na Instagramie wspólną fotkę z Pauliną. Do tej pory wokalista nie wrzucał do sieci zdjęć swojej partnerki. Michał Wiśniewski przyznał ostatnio, że jego piąta żona nie ma potrzeby pokazywania się na portalach społecznościowych.

Nie chowam żony, ale po pierwsze, ona nie ma takiej potrzeby, a po drugie, szczerze powiedziawszy, może należałoby zrobić coś inaczej, niż było do tej pory… To jest osoba, która stroni od social mediów - wyznał Michał Wiśniewski wyznał ostatnio w rozmowie z plejada.pl. 

Teraz Michał Wiśniewski zrobił wyjątek i pokazał swoim fanom, jak wygląda jego żona. Spójrzcie tylko na ich wspólne zdjęcie!

Internauci zachwyceni żoną Michała Wiśniewskiego

Pierwsze plotki o tym, że Michał Wiśniewski znów jest zakochany, pojawiły się kilka miesięcy po rozstaniu lidera "Ich Troje" z Dominiką Tajner. Wokalista nie komentował medialnych doniesień na swój temat, ale ostatnio okazało się, że w tajemnicy przed mediami wziął ślub ze swoją nową partnerką. Do tej pory Michał Wiśniewski nie publikował w sieci zdjęć z żoną, a jego fani z pewnością zastanawiali się, jak wygląda nowa miłość artysty. Teraz lider "Ich Troje" uchylił rąbka tajemnicy! 

Michał Wiśniewski po raz pierwszy opublikował na Instagramie zdjęcie na któym pozuje z żoną. Para razem wybrała się na wybory prezydenckie. Internauci są zachwyceni żoną Michała Wiśniewskiego!

- Piękna ta pana żona! Bardzo ładne zdjęcie
- Brawo. Piękna żona i widac ze naturalna.😊👍👍
- Piękna- komentowali internauci.

Zobaczcie sami, jak wygląda żona Michała Wiśniewskiego! 

Zobacz także: Ma 36 lat i 4 dzieci. Kim jest Paulina - nowa żona Michała Wiśniewskiego?

Michal Wiśniewski pochwalił się zdjęciem z żoną.

 

Do tej pory wokalista nie pokazywał w sieci swojej żony.

Córka Michała Wiśniewskiego rapuje

 

Więcej na temat Michał Wiśniewski
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36