Michał Szpak, Marlena Szpak Marlena Szpak Michał Szpak Michał Szpak, Marlena Szpak
Michał Szpak
EastNews

Ale to był piękny występ! W czwartek Michał Szpak wystąpił ze swoją starszą siostrą Marleną podczas gali finałowej konkursu Lodołamacze. Widzowie nie mogli oderwać wzroku od rodzeństwa. Michał i Marlena nie tylko pięknie zaśpiewali, ale i świetnie wyglądali! Czy jurorowi "The Voice of Poland" rośnie konkurencja na rynku muzycznym? Tylko zobaczcie, jak brat z siostrą prezentowali się na scenie! 

1/4
Michał Szpak, Marlena Szpak
EastNews

Michał Szpak wystąpił z siostrą Marleną

Michał Szpak ma dwoje starszego rodzeństwa: brata Damiana i siostrę Marlenę, a także młodszą siostrę Ewę. Brat Damian jest bokserem, natomiast Marlena, tak jak Michał, swoją przyszłość związała ze sceną. 33-latka jest magistrem muzyki. Zawodowo zajmuje się śpiewaniem w operze! Marlena na co dzień mieszka we Włoszech, stąd rzadko możemy usłyszeć jej piękny głos. 

Zobacz także:  Stylowy Michał Szpak na obiedzie ze znajomą! Znamy dietę artysty

2/4
Marlena Szpak
EastNews

Marlena i Michał wystąpili razem podczas gali finałowej konkursu Lodołamacze. Rodzeństwo wykonało piosenkę "E Più Ti Penso", utwór pochodzący z filmu "Dawno temu w Ameryce." Cztery lata temu wykonali go Andrea Bocelli i Ariana Grande. 

3/4
Michał Szpak
EastNews

Tego wieczora Michał Szpak postawił na błyszczącą marynarkę, do której dobrał biały żabot. Wokalista jak zawsze był widoczny na scenie, jednak tym razem to jego siostra skradła całe show! Zobaczcie, jak wyglądała. 

4/4
Michał Szpak, Marlena Szpak
EastNews

Marlena miała ciemną marynarkę z głębokim dekoltem, którą przewiązała w pasie, co podkreśliło jej figurę. Do tego dobrała obcisłe spodnie i szpilki. Jej strój choć klasyczny, to zdecydowanie wygrywa tę konkurencję. Czy Michał Szpak powinien obawiać się konkurencji ze strony swojej siostry? 

 

Więcej na temat Michał Szpak Marlena Szpak