Michał Szpak ze znajomą na spacerze Michał Szpak ze znajomą Michał Szpak w restauracji ze znajomą Michał Szpak w restauracji ze znajomą
Michał Szpak w czarnej koszulce

Michał Szpak często zaskakuje swoimi stylizacjami. Artysta jest znany z oryginalnego stylu i nieoczywistych połączeń. Tym razem też nie zawiódł! Wokalista został przyłapany przez paparazzi podczas spaceru i obiadu ze znajomą. Tego dnia postawił na klasyczną czerń, ale nie tylko stylizacja przyciąga uwagę, ale też fryzura gwiazdora.

Zobaczcie sami, jakim zestawem zaskoczył Michał Szpak.

Okazuje się, że artysta wybiera pełnowartościowe posiłki, nawet kiedy je na mieście! Na jego talerzu nie zobaczymy śmieciowego jedzenia.

1/4
Michał Szpak ze znajomą na spacerze

Michał Szpak w swoim napiętym grafiku znalazł chwilę i wybrał się na obiad ze znajomą. Razem spacerowali po Warszawie, a potem wybrali się do jednego z modnych lokali. Artysta postawił na ekstrawagancki look. Sami spójrzcie!

2/4
Michał Szpak ze znajomą

Ponadczasowa czerń zawsze się sprawdza, ale Michał zdecydował się urozmaicić swoją stylizację o modne dodatki, których pojawiło się całkiem sporo. Na uwagę zasługują paski! Gwiazdor wybrał nie jeden, ale dwa. Kolejny ekstrawagancki element zestawu to buty na obcasie z wiązaniem. Te elementy sprawiają, że nawet prosty pozornie look nabiera charakteru. 

3/4
Michał Szpak w restauracji ze znajomą

Dalszą część dnia piosenkarz spędził na rozmowie w miłym towarzystwie. A co zdecydował się wbrać na obiad? Zobaczcie...

4/4
Michał Szpak w restauracji ze znajomą

Nie od dziś wiadomo, że artysta dba o swoją sylwetkę. A jak wiadomo regularne ćwiczenia i zdrowa dieta to podstawa. Jak widać na zdjeciu, tego dnia Michał wybrał curry z ryżem.

 

Więcej na temat Michał Szpak