Michał Szpak był ostatnio gościem "Dzień Dobry TVN". Wokalista w programie śniadaniowym zaprezentował swój najnowszy utwór i przy okazji pokazał się widzom w bardzo odważnej stylizacji, o której z pewnością będzie głośno. Choć piosenkarz przez swoje lata obecności w show-biznesie zdążył przyzwyczaić nas do swoich bardzo oryginalnych, scenicznych kreacji, to jednak wciąż udaje się mu nas zaskakiwać. Tym razem szczególną uwagę przykuła jego koszulka...

Reklama

Michał Szpak w odważnej stylizacji w "Dzień Dobry TVN"

Sceniczny wizerunek Michała Szpaka często wzbudza ogromne emocje. Ostatnio głośno było o zaskakującej stylizacji Michała Szpaka na "Earth Festival 2022" - wokalista bowiem pojawił się na scenie w czarnej, mrocznej stylizacji, a jego całą twarz zakrywała kryształowa maska. Piosenkarz często w swoich kreacjach stawia również na buty na wysokim obcasie. Tak się stało również i tym razem, bo Michał Szpak na scenie w "Dzień Dobry TVN" zaprezentował się w błyszczących botkach. Jednak tym razem to nie buty przykuwają największą uwagę, a koszulka piosenkarza.

Paparazzi "przyłapali" Michała Szpaka, gdy ten opuszczał studio stacji TVN. Dzięki temu możemy dokładnie przyjrzeć się jego naprawdę odważnej stylizacji!

Artur Zawadzki/REPORTER

Zobacz także: "Top of The Top Sopot Festival": Wielkie show Michała Szpaka! Brawurowo wykonał hit zespołu Queen

Michał Szpak na wizytę w "Dzień Dobry TVN" wybrał długi, czarny płaszcz, pomarszczone spodnie w tym samym kolorze oraz koszulkę, na której widnieje grafika przedstawiająca... nagie kobiece piersi! Trzeba przyznać, że w tak odważnym wydaniu Michała Szpaka jeszcze nie widzieliśmy.

Zobacz także
Artur Zawadzki/REPORTER

Zobacz także: Michał Szpak mknie na skuterze w butach na obcasie! Nowe zdjęcia paparazzi

Reklama

Michał Szpak na scenie "Dzień Dobry TVN" zaprezentował utwór "(mrok) Warszawianka", który zapowiada jego najnowszą płytę "Nadwiślański mrok". Jak myślicie, co chciał przekazać zakładając na swój występ tak odważną koszulkę? Zobaczcie więcej zdjęć Michała Szpaka w jego zaskakującej stylizacji z wizyty w studiu programu śniadaniowego stacji TVN!

VIPHOTO/East News
Artur Zawadzki/REPORTER
Artur Zawadzki/REPORTER
East News/Viphoto
East News/Viphoto
East News/Viphoto
Reklama
Reklama
Reklama