Michał Szpak w The Voice of Poland
Jan Bogacz / TVP
Newsy

Michał Szpak przyćmił wszystkich w finale "The Voice of Poland"? Musicie zobaczyć jego buty! 

Michał Szpak znów zachwycił swoją stylizacją! W pierwszym z trzech finałowych odcinków jedenastej edycji "The Voice of Poland".

Michał Szpak znów zachwycił swoją stylizacją! W pierwszym z trzech finałowych odcinków jedenastej edycji "The Voice of Poland" Michał Szpak po raz kolejny udowodnił, że uwielbia bawić się modą i nie boi się odważnych kreacji i oryginalnych dodatków. Jego buty to prawdziwy modowy hit, ale nie każdy ma odwagę je założyć. Zobaczcie sami!

Spięcie między Edytą Górniak a Michałem Szpakiem na planie "The Voice of Poland"! "Jednak nie ugryzę się w język" WIDEO

Michał Szpak w "The Voice of Poland"

Pierwszy z trzech finałowych odcinków najnowszej edycji "The Voice of Poland" już za nami. W programie zaprezentowało się po czterech uczestników z każdej drużyny. Każdy trener musiał pożegnać się z jedną osobą, więc w minioną soboę pożegnaliśmy łącznie czterech uczestników. Decyzją trenerów z programem pożegnały się cztery osoby, po jednej z każdej drużyny. Z programu odpadli: Wojciech Lechończach z drużyny Michała Szpaka,  Anna Malek z drużyny Urszuli Dudziak, Michał Bober z drużyny Tomsona i Barona oraz Marta Bielawska z drużyny Edyty Górniak. 

Występy początkujących muzyków przyniosły ogromne emocje, ale my patrzymy dziś tylko na zdjęcia Michała Szpaka! Artysta w muzycznym talent-show pokazał się w czarnej, obcisłej bluzce z gorstetem, którą połączył z jeansami "dzwonami". Look Michała uzupełniła biżuteria, okulary i oryginalne, beżowe buty z widocznymi wycięciami na palce.

Zobaczcie sami, jak Michał Szpak prezentował się w "The Voice of Poland"! Podoba się Wam look artysty?

Zobacz także: Michał Szpak na nagraniu sprzed lat!  13-letni wokalista udzielił telewizyjnego wywiadu. Ale słodziak!

Michał Szpak zachwycił swoim wygląde w "The Voice of Poland".

Michał Szpak w The Voice of Poland
Jan Bogacz / TVP

Spójrzcie tylko na buty artysty!

Michał Szpak w The Voice of Poland
Jan Bogacz / TVP

Zobacz także
Michał Szpak w The Voice of Poland

Michał Szpak poparł "Strajk Kobiet" i wziął udział w happeningu przed domem Jarosława Kaczyńskiego. Czy przez to zniknie z "Voice of Poland"?

Michał Szpak podczas prezentacji jesiennej ramówki TVP

Michał Szpak w maseczce z siatki na prezentacji ramówki TVP! Zobaczcie delikatny symbol przy oku

 

Marcelina Zawadzka w białym płaszczu
East News
Newsy
Jaki wpływ na styl Marceliny Zawadzkiej miał... Michał Szpak?
Jaki wpływ na styl Marceliny Zawadzkiej miał... Michał Szpak?

Marcelina Zawadzka ma doskonałe wyczucie stylu. Często możemy zobaczyć ją w seksownych sukienkach. Gwiazda nie boi się ognistej czerwieni i mocnego różu, ale najlepiej czuje się w stylizacjach rodem z... męskiej szafy. Jej prawdziwą miłością są garnitury , które zakłada zawsze, kiedy może.  Obejrzyjcie wideo i zobaczcie, w jakim zestawie Marcelina Zawadzka czuje się najbardziej kobieco. Prezenterka zdradziła Party.pl, na jaką stylizację się zdecyduje, mając do wyboru różową cekinową sukienkę i garnitur. Będziecie zaskoczeni odpowiedzią byłej Miss Polonia!      

Jurorzy na planie The Voice of Poland
Jan Bogacz / TVP
Newsy
Pierwszy finałowy odcinek "The Voice of Poland" za nami! Kto odpadł z programu?
Pierwszy z trzech finałowych odcinków jedenastej edycji "The Voice of Poland" już za nami! Kto zachwycił swoim głosem i przeszedł do następnego etapu programu?

Pierwszy z trzech finałowych odcinków jedenastej edycji "The Voice of Poland" już za nami! Kto zachwycił swoim głosem i przeszedł do następnego etapu programu? Z kim musieliśmy się dziś pożegnać? Niestety, z muzycznego talent-show odpadły aż cztery osoby!  Kto musiał pożegnać się z programem? W związku z pandemią koronawirusa i wprowadzonymi w naszym kraju obostrzeniami władze TVP już kilka dni temu poinformowały, że w "The Voice of Poland" zaszły spore zmiany. Okazało się wówczas, że trzy finałowe odcinki zostaną nagrane wcześniej i bez udziału publiczności.  Występy finalistów będą punktowane przez czwórkę trenerów. Po zakończeniu występów każdy trener powie, komu przydzielił maksymalną liczbę punktów. Jako ostatni głos zabierze trener danego teamu informując, którego uczestnika zabierze ze sobą do następnego odcinka. Kolejne dwie osoby z zespołu, które uzyskają najwyższe miejsca w rankingu, ponownie zaśpiewają na scenie w następnym finałowym odcinku programu. W przypadku remisu, o awansie uczestnika zadecydują punkty przyznane przez trenera drużyny. Zasada ta będzie obowiązywała przez trzy odcinki finałowe. Nad głosowaniem trenerów czuwać będzie notariusz- informowało TVP.  Dziś (14 listopada) widzowie mogli zobaczyć pierwszy finał "The Voice of Poland". Jak już wiemy, w programie zabrakło Michała Matuszewskiego, który zaraził się koronawirusem- Michała zastąpiła Martyna Zygadło. W dzisiejszym odcinku wystąpili:  - z drużyny Urszuli Dudziak: Jędrzej Skiba, Martyna Zygadło, Anna Malek i Sylwia Wysocka  - z drużyny Edyty Górniak: Anna Gąsienica-Byrcyn, Marta Bielawska, Anna Nadkierniczna oraz Ignacy Błażejowski - z drużyny Michała Szpaka:  Mikołaj Macioszczyk, Krystian Ochman,...

Jurorzy w finale The Voice of Poland
Jan Bogacz / TVP
Newsy
Drugi finałowy odcinek 11. edycji "The Voice of Poland" za nami! Kto odpadł z programu? 
Drugi finałowy odcinek 11. edycji "The Voice of Poland" za nami! Kto odpadł z programu? 

Drugi finałowy odcinek jedenastej edycji "The Voice of Poland" już za nami! Niestety, dziś wieczorem dowiedzieliśmy się, kto musiał pożegnać się z programem. Z muzycznego talent-show odpadły aż cztery osoby, po jednej z każdej drużyny. Kogo zobaczymy w kolejnym odcinku? Sprawdźcie! Finał "The Voice of Poland" Dokładnie 10 listopada br. władze TVP przekazały, że w związku z pandemią koronawirusa i wprowadzonymi obostrzeniami finałowe odcinki "The Voice of Poland" zostaną nagrane wcześniej i bez udziału publiczności. Okazało się wówczas, że tym razem to jurorzy, a nie widzowie, zdecydują, kto powinien przejść do następnych etapów show.  Występy finalistów będą punktowane przez czwórkę trenerów. Po zakończeniu występów każdy trener powie, komu przydzielił maksymalną liczbę punktów. Jako ostatni głos zabierze trener danego teamu informując, którego uczestnika zabierze ze sobą do następnego odcinka. Kolejne dwie osoby z zespołu, które uzyskają najwyższe miejsca w rankingu, ponownie zaśpiewają na scenie w następnym finałowym odcinku programu. W przypadku remisu, o awansie uczestnika zadecydują punkty przyznane przez trenera drużyny. Zasada ta będzie obowiązywała przez trzy odcinki finałowe. Nad głosowaniem trenerów czuwać będzie notariusz- informowało TVP.  Tydzień temu mogliśmy zobaczyć pierwszy finałowy odcinek 11. edycji "The Voice of Poland". Z programu odpadli wówczas : Wojciech Lechończach z drużyny Michała Szpaka,  Sylwia Wysocka z drużyny Urszuli Dudziak, Michał Bober z drużyny Tomsona i Barona oraz Marta Bielawska z drużyny Edyty Górniak.  Dziś, w drugim finałowym odcinku "The Voice of Poland" o przejście do kolejnego etapu walczyli:  - z drużyny Urszuli Dudziak -...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner