Michał Szpak
EasNews

Czyżby serce Michała Szpaka było już zajęte? Artysta właśnie podzielił się z fanami na Instagramie zdjęciem z piękną blondynką! Dziewczyna siedzi mu na kolanach wtulona w jego ramiona. Wyglądają niczym zakochana para...

Pękność na kolanach piosenkarza to znana tancerka i prezenterka, którą mogliśmy oglądać m.in. na parkiecie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami"! Co ich ze sobą łączy?

1/4
Michał Szpak, Paula Biernat
instagram/michal_szpakofficial

Na fotografii udostępnionej przez Michała Szpaka znajduje się Paulina Biernat! Tancerka czule tuli się do wokalisty, choć oficjalnie nic ich ze sobą nie łączy. Poznali się w 2011 roku na planie programu "Taniec z Gwiazdami". Czy po tylu latach znajomość przyjaźń w końcu przerodziła się miłość? Internauci nie mają wątpliwości! 

Zobacz także: To dla niego Michał Szpak stracił głowę! Zabrał go nawet na festiwal w Sopocie

2/4
Michał Szpak, Paula Biernat
instagram/paula_biernat

Fani pod zdjęciem Michała i Pauliny zostawili mnóstwo ciepłych komentarzy. 

- Megaaa! To zdjęcie mogło by być na okładce jakiegoś super magazynu 💞♥️♥️👑👑👑🎶💗

- O i Paulina na Twoich kolanach. Jak uroczo 😍💕🙌

- Wow 😮😍 Paula pięknie wyszła ❤️ Michał też. Pięknie razem wyglądacie ❤️❤️❤️

- Ładna z was para, pasujecie do siebie - czytamy w komentarzach.

3/4
Michał Szpak, Paula Biernat
instagram/paula_biernat

Dla tych, którzy już widzą Paulinę i Michała jako parę mamy smutną wiadomość. Gwiazdy od wielu lat wyłącznie przyjaźnią się ze sobą i nigdy nie myślały o związku. 

- To jest taka przyjaźń, która nigdy nie będzie miała końca. Jesteśmy ze sobą w chwilach, w których tego potrzebujemy. Na doniesienia medialnie nie reagujemy, jest tylko nuta radości, że wciąż próbują nas swatać – powiedział Plejadzie Michał Szpak.

4/4
Michał Szpak, Paula Biernat
instagram/paula_biernat

Przez kilka lat serce tancerki było zajęte, ale w 2017 roku gwiazda rozstała się ze swoim narzeczonym Kubą. Paulina nie usunęła zdjęć z byłym partnerem z Instagrama. Michał z pewnością okazuje przyjaciółce dużo wsparcia w ciężkich dla niej chwilach. 

Więcej na temat Michał Szpak Paulina Biernat