Michał Szpak pod studiem "Dzień Dobry TVN"

Michał Szpak w niedawnej rozmowie z Party.pl zdradził, że zamieszkał z nim ktoś wyjątkowy. Okazuje się, że muzyk adoptował psa, Hektora. Historia ich znajomości jest naprawdę wzruszająca. Co ciekawe, Michał Szpak niemal od razu zakochał się w tym uroczym czworonogu. Do tego stopnia, że Hektor towarzyszył mu nawet podczas festiwalu w Sopocie, gdzie artysta nie tylko występował, ale również prowadził pierwszy dzień imprezy. Zobaczcie naszą galerię i poznajcie nowego przyjaciela Michała Szpaka! 

1/4
Michał Szpak adoptował psa, Hektora

Michał Szpak adoptował psa, Hektora

Michał Szpak zdradził nam, że poznał Hektora po jednym ze swoich koncertów. Do artysty podeszły bowiem wolontariuszki, które poprosiły, aby zrobił sobie zdjęcie z tym sympatycznym psiakiem. W ten sposób chciały zwiększyć szansę pupila na adopcję. Okazuje się, że Hektor niemal od razu skradł serce Michała. Piosenkarz postanowił go przygarnąć! Michał Szpak twierdzi, że to pies stworzony dla niego! Dlaczego? Zobaczcie poniżej!

2/4
Michał Szpak na festiwalu w Sopocie ze swoim psem, Hektorem
East News

On jest psem, który jest stworzony dla mnie. Myślę, że nie bez powodu mnie wybrał. Śpi tak długo jak ja, chrapie. Uwielbia podróżować. Czego chcieć więcej? Pies idealny! - zachwalał Hektora Michał w rozmowie z Party.pl. 

Nic dziwnego, że nowy pupil artysty towarzyszył mu także w Sopocie podczas Polsat SuperHit Festiwal 2019. Michał Szpak zabierał go na długie spacery po plaży. Przy okazji Hektor mógł poczuć się jak prawdziwy celebryta, ponieważ pozował ze swoim panem do zdjęć.

Co istotne, Michał Szpak nie zapomina także, że posiadanie psa wiąże się także z licznymi obowiązkami...

3/4
Michał Szpak sprząta po swoim psie
East News

Michał Szpak nie zapomina o tym, że po swoim psie trzeba sprzątać! Artysta daje świetny przykład innym właścicielom czworonogów, którzy czasem zostawiają po swoich zwierzątkach niezły bałagan...

4/4
Michał Szpak na spacerze ze swoim psem, Hektorem

Widać, że to miłość od pierwszego wejrzenia! Michał Szpak znalazł wiernego przyjaciela na dobre i na złe. Gratulujemy!

 

Więcej na temat Michał Szpak