Michał Szpak odpowiada Majce Jeżowskiej Michał Szpak Michał Szpak Majka Jeżowska na Warsaw Fashion Street Michał Szpak na 10 lat Party, w czarnym płaszczu Reserved i białych butach Balenciaga
Michał Szpak odpowiada Majce Jeżowskiej
Instagram/ONS
Jeżowska krytykowała Szpaka za to, że się z nią nie przywitał.
1/5
Michał Szpak odpowiada Majce Jeżowskiej
Instagram/ONS

Michał Szpak odpowiedział Majce Jeżowskiej! Wokalista odniósł się do głośnego wywiadu, w którym piosenkarka zarzuciła mu brak szacunku dla starszych koleżanek z show-biznesu. Majka Jeżowska opowiedziała wówczas o zaskakującej sytuacji, do której doszło podczas ich wspólnego koncertu w Katowicach. Artystka zdradziła, że poczuła się urażona, kiedy Michał Szpak schodząc ze sceny nie powiedział jej nawet "dzień dobry". Teraz wypowiedź Majki Jeżowskiej skomentował sam Michał Szpak! 

 

Jak juror "The Voice of Poland" odpowiedział na krytyczną uwagę Majki Jeżowskiej? Sprawdźcie sami! 

 

Zobacz także: Michał Szpak ma wyjątkowych fanów! Dzięki nim odebrał dwie nagrody podczas urodzinowej imprezy magazynu "Party"

2/5
Michał Szpak
ONS.pl

Michał Szpak w rozmowie z portalem Plejada.pl przyznaje, że o wywiadzie z Majką Jeżowską dowiedział się od swojego brata. Wokalista przyznaje jednak, że jest zaskoczony taką wypowiedzią piosenkarki. 

Ja byłem zszokowany, dlatego, że nigdy nie odpowiedziałbym w taki sposób kiedy zadałby mi ktoś pytanie. A po drugie, każda osoba, która ma ze mną styczność  wie, że witam się zawsze z serdecznością- przyznał Michał Szpak. 

A jak Michał Szpak wspomina koncert w Katowicach, na którym jak się okazało występowała również Majka Jeżowska? Dlaczego nie przywitał się z piosenkarką? Odpowiedź na następnej stronie. 

3/5
Michał Szpak
ONS

Juror "The Voice of Poland" w rozmowie z portalem przyznaje, że nawet nie wiedział, że na scenie w Katowicach występowała również Majka Jeżowska. 

Ja nawet nie wiedziałem, że pani Maja tam będzie. W związku z tym, jakby trudno jest mi mówić dzień dobry do ludzi, do których nawet nie mam świadomości, że są. 

4/5
Majka Jeżowska na Warsaw Fashion Street
ONS

Myślicie, że Majka Jeżowska odniesie się teraz do wypowiedzi Michała Szpaka? 

5/5
Michał Szpak na 10 lat Party, w czarnym płaszczu Reserved i białych butach Balenciaga
ONS.pl

Zobaczcie, co jeszcze kilka dni temu o zachowaniu Michała mówiła Majka Jeżowska.

Zobacz: Majka Jeżowska ma pretensje do Michała Szpaka! Niezbyt miło wspomina ich wspólny koncert...

Więcej na temat Majka Jeżowska Michał Szpak