Marcelina Zawadzka i Michał Szpak na sesji zdjęciowej "Party"
AGNIESZKA KULESZA & ŁUKASZ PIK / DAS AGENCY

Michał Szpak na wakacjach z Marceliną Zawadzką! Wiedzieliście, że się przyjaźnią?  

Marcelina Zawadzka i Michał Szpak na sesji zdjęciowej "Party"
AGNIESZKA KULESZA & ŁUKASZ PIK / DAS AGENCY

Michał Szpak wzorem wielu polskich gwiazd zdecydował się spędzić wakacje w meksykańskim Tulum. Gwiazdor co jakiś czas dzielił się uroczymy nagraniami z rajskiego wyjazdu, jednak nie wyjawił, z kim wyjechał odpocząć. Dopiero na ostatnim zdjęciu zdradził, że wakacje spędza w towarzystwie Marceliny Zawadzkiej!

Michał Szpak odpoczywa w słonecznym Tulum w towarzystwie Marceliny Zawadzkiej

Michał Szpak zdecydował się w końcu uchylić rąbka tajemnicy. Na swoim Instagramie pokazał zdjęcie z wakacji, na którym oznaczył swoją przyjaciółkę Marcelinę Zawadzką, to właśnie ona jest autorką fotografii Michała. Przy okazji uroczego zdjęcia, artysta dzieli się tęsknotą za przyjaciółmi i rodziną:

Jestem tutaj prawie 3 tydzień, zaczynam powoli tęsknić za swoją rodziną, przyjaciółmi i oczywiście za moim czarnym demonem Hektorem! Nie zmienia to faktu że podstawą funkcjonowania jednostki jest znalezienie czasu na własny jej oddech i eksplorowanie otaczającego jej świata. Zdrowie ducha i ciała równa się szczęście :)
Przesyłam Wam pogodę ducha

Na szczęście Michał nie przebywa na wakacjach sam. Marcelina Zawadzka także odpoczywa w Tulum, prezenterka podzieliła się także pięknymi zdjęciami i nagraniami z wyjazdu. Widać, że oboje z Michałem starają się odnaleźć w Meksyku odrobinę spokoju i zdecydowanie się to im udaje!

Zobacz także: Jaki wpływ na styl Marceliny Zawadzkiej miał... Michał Szpak?

Michał Szpak
Instagram

Marcelina Zawadzka także cieszy się wakacjami w Tulum.

Marcelina Zawadzka
Instagram

Marcelina Zawadzka kusi na Instagramie. 

 

 

Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03