Michał Szpak przyzwyczaił nas do swojego barwnego stylu. Artysta uwielbia wyraziste kolory i nietuzinkowe kroje. Michał Szpak jest jednym z nielicznych wokalistów w Polsce, który maluje paznokcie. Jednak dla niego jest to zupełnie naturalna sprawa. Dlatego gdy Michał Szpak pojawił się na koncercie Anny Jurksztowicz w wyjątkowo stonowanej stylizacji, wszyscy przecierali oczy ze zdumienia.

Reklama

Michał Szpak na koncercie Anny Jurksztowicz

Michał Szpak wybrał się ostatnio na koncert swojej koleżanki z branży. Anna Jurksztowicz wystąpiła w warszawskim Domu Kultury Świt. Wśród gościł pojawił się między innymi jej mąż, Krzesimir Dębski oraz Agata Młynarska. Oprócz tego w tłumie można było wypatrzeć również Michała Szpaka. Artysta postawił na bardzo grzeczny - jak na niego - look.

Michał Szpak postawił na ponadczasową i modną o każdej porze roku kurtkę jeansową. Do tego dobrał jeansy z dziurami w podobnym kolorze oraz biały t-shirt. Całość wykończył białymi sneakersami z tęczowymi wstawkami. Musimy przyznać, że w takim wydaniu Michał Szpak wygląda równie interesująco!

Jak oceniacie jego najnowszą stylizację?

East News

Michał Szpak przyzwyczaił nas do swojego oryginalnego stylu

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Michał Szpak na spotkaniu z piękną blondynką... Była wobec niego bardzo czuła! Wiemy, kto to!

Reklama
Reklama
Reklama