Michał Szpak Michał Szpak Michał Szpak Michał Szpak
Michał Szpak
Lepiej?
1/4
Michał Szpak

Michał Szpak jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych artystów młodego pokolenia. Jednak talentu i walki o popularność nikt mu nie może odmówić. Gwiazdor często szokuje swoimi stylizacjami, pomalowanymi paznokciami czy fryzurami. Jednak do tej pory był wierny swoim długim włosom! Co prawda nie wszystkim się podobają jego modowe eksperymenty, ale Szpak zupełnie się tym nie przejmuje!

 

Artysta zaskoczył swoich fanów wrzucając na Instastory relację z ostatniej wizyty u fryzjera. Okazuje się, że Michał Szpak zdecydował się na kolejną metamorfozę! Sprawdźcie, jak teraz wygląda piosenkarz?

 

Zobacz:  Brat nie akceptował Michała Szpaka! "Częściej sam chciał mi przyłożyć"

2/4
Michał Szpak
Instagram

Michał Szpak jeszcze przed wizytą u fryzjera! Artysta zdecydował się swoją metamorfozę umieścić na Instagramie. Dzięki temu jego fani na bieżąco mogli śledzić efekty tej przemiany. Jesteście ciekawi, jak teraz wygląda gwiazda? Sprawdźcie w galerii!

3/4
Michał Szpak
Instagram

Artysta postanowił swoje długie włosy powierzyć w ręce Andrzeja Wierzbickiego, który jest jednym z prowadzących program "Ostre cięcie" w telewizji TTV. Na zdjęciach z relacji możemy zobaczyć, że Michał Szpak zdecydował się na farbowanie. Jaki będzie efekt tej metamorfozy? Kliknij w kolejne zdjęcie...

4/4
Michał Szpak
Instagram

Okazuje się, że Michał Szpak tym razem postanowił wrócić do swoich mocno kręconych włosów. Widoczna jest też zmiana długości! Idąc w ślad za innymi gwiazdami, artysta postanowił nieco skrócić swoje bardzo długie włosy.

 

Proste włosy być może już się znudziły piosenkarzowi i zapragnął wrócić do naturalnego skrętu. To taki look najbardziej podoba się jego fanom!

Więcej na temat Michał Szpak