Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Monika Zamachowska i Michał Olszański
East News
Newsy

Michał Olszański zostanie zawieszony przez wywiad z Kaczyńskim?! Już poniósł pierwsze konsekwencje!

Michał Olszański zostanie zawieszony przez wywiad z Kaczyńskim?! Już poniósł pierwsze konsekwencje!

O tym wywiadzie mówi się od kilku dni. Na początku tygodnia Jarosław Kaczyński był gościem "Pytania na śniadanie". Wywiad z prezesem PiS przeprowadzili Michał Olszański i Monika Zamachowska. Ich zadaniem było ocieplenie wizerunku Kaczyńskiego - pytali więc go o ulubione jedzenie czy imiona kotów. Widzom TVP rozmowa z politykiem nie przypadła do gustu. Olszański tłumaczył się z infantylnych pytań, a zaraz potem otrzymał zakaz wypowiadania się! Czy władze TVP usuną go ze śniadaniówki?

Jak Ida Nowakowska poinformowała męża o ciąży? Jego reakcja wzrusza ją do teraz!

Olszański z zakazem wypowiadania się

Dziennikarz w rozmowie z naTemat.pl wyznał, że od samego początku wiedział, że wywiad z Kaczyńskim to zły pomysł. Jednak nie miał wyjścia - to szefowie wyznaczyli go do rozmowy z prezesem PiS. 

- Podszedłem do niej zadaniowo. Wydaje mi się, że zrobiliśmy z Moniką to, co w takiej sytuacji dziennikarze mogli zrobić. Nie mam sobie nic do zarzucenia patrząc na ten wywiad, nie mam się czego wstydzić. Rozmowa była zadaniem, które nam postawiono w określonym celu - powiedział Olszański.

Zobacz także: Olszański tłumaczy się z wywiadu z Kaczyńskim! "Wiedziałem, że to nie jest dobry pomysł"

Do Olszańskiego zwrócili się również dziennikarze z wirtualnemedia.pl prosząc o komentarz, jednak okazało się, że go nie otrzymają. 

- Niestety, nie mogę rozmawiać z mediami. Od kierownictwa "Pytania na śniadanie" dostałem dzisiaj ustny zakaz rozmawiania z jakimikolwiek mediami. Stanowczo odsyłam więc do rzecznika prasowego TVP - wyznał Michał Olszański. 

Jak informuje portal, władze TVP rozważają zawieszenie Michała Olszańskiego w prowadzeniu śniadaniówki!

– Sprawa jest jednak nieprzesądzona i niezwykle delikatna, bowiem Telewizja z jednej strony nie chce narazić się na zarzuty ostrego karania dziennikarza za rozmowę z innymi mediami, i to w dodatku w gorącym okresie wyborczym. Z drugiej jednak nie może zostawić nielojalności względem redakcji bez odpowiedzi. Wszystko się waży, nic nie jest pewne, ale atmosfera jest naprawdę gorąca – mówi portalowi osoba związana ze stacją.

Prezes PiS w wywiadzie wyznał m.in., że lubi długo spać, jest "puchaczem", a jego koty mają na imię Fiona i Czaruś. Czy taka rozmowa w ogóle była potrzebna?

Monika Zamachowska, Jarosław Kaczyński, Michał Olszański  w Pytaniu na śniadanie
pytanienasniadanie.tvp.pl

Monika Zamachowska współprowadziła rozmowę z Kaczyńskim.

Monika Zamachowska i Jarosław Kaczyński

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Zdjęcia TVP
TV-Show
"Pytanie na śniadanie" z nowym studiem! Robi wrażenie! ZOBACZ
"Pytanie na śniadanie" z nowym studiem! Robi wrażenie! ZOBACZ

(_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['nc', 'false']); (_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['hit', 'edipresse', 'bIFAexPGRwTnRr58znnMK2YlrhbBSoNgugP8hqwIgZj.77', 'ugfrnserpk', 'lushdkpldorqjgcvkxgtzqoagtmj']);   Nowoczesne, funkcjonalne, klimatyczne i w niezwykłej aranżacji - takie jest właśnie nowe studio programu „Pytanie na śniadanie”, które od ponad 16 lat przyciąga przed telewizory rzesze widzów!   Widzowie kochają „Pytanie na Śniadanie” od 16 lat i najlepszym tego dowodem jest to, że tylko w ciągu ostatnich dwóch miesięcy przybyło mu prawie 60 tysięcy widzów. Nie spoczywamy na laurach. Jest nowa oprawa, nowa wizualizacja, nowe studio. Piękna telewizja musi być pięknie pokazywana i tacy właśnie jesteśmy – tymi słowami Prezes Zarządu Telewizji Polskiej Jacek Kurski otworzył program „Pytanie na Śniadanie”, w której zaprezentowano nową scenografię.    Założeniem projektu nowej scenografii programu śniadaniowego Dwójki było wprowadzenie do studia domowej atmosfery w nowoczesnym wydaniu, z jednoczesnym ukłonem w stronę natury. Główną inspiracją jest architektura poprzemysłowa, czyli dawne magazyny i fabryki przebudowane w lofty. Ideą twórców nowej scenografii studia było także stworzenie większej przestrzeni – udało się to dzięki białym ceglanym ścianom, podniesieniu sufitu oraz dobudowanej antresoli nawiązującej do architektury przemysłowej.   - Chcieliśmy przenieść się do domu, w rodzinną atmosferę, a że sercem domu jest kuchnia, dlatego też rozbudowałam ją i starałam się nadać jej prowansalski charakter – podkreśla autorka scenografii Agata Was.   Zobaczcie relację z otwarcia nowego studia „Pytania na śniadanie”!    Zobacz:  Teresa Lipowska o Polsce: „Bez tej miłości można żyć, ale nie można owocować” Wywiad z aktorką o Polakach i o tym,...

Michał Olszański, Monika Zamachowska PNŚ
Easntnews
Newsy
Olszański tłumaczy się z wywiadu z Kaczyńskim! "Wiedziałem, że to nie jest dobry pomysł"
Olszański tłumaczy się z wywiadu z Kaczyńskim! "Wiedziałem, że to nie jest dobry pomysł"

Ten wywiad zdecydowanie przejdzie do historii, jednak nie do końca wiadomo, czy o taki rozgłos produkcji TVP chodziło. Na początku tygodnia Jarosław Kaczyński  był gościem " Pytania na śniadanie ". Prezes Prawa i Sprawiedliwości opowiedział o kotach, pracy oraz o samotnych porankach.  Rozmowę z politykiem poprowadzili Monika Zamachowska i Michał Olszański. Teraz dziennikarz tłumaczy się z wywiadu. Olszański komentuje wywiad z Kaczyńskim W poniedziałek Jarosław Kaczyński przyjął zaproszenie do porannego programu śniadaniowego i zdradził widzom, jak wygląda jego dzień oraz co najbardziej lubi jeść. Okazało się, że prezes PiS nie lubi rano wstawać, uważa się za sowę lub inaczej " puchacza ", a oczkiem w jego głowie są dwa koty, które posiada: Fiona i Czaruś.  Zobacz także:   "Dno dna" Hejt na Monikę Zamachowską za wywiad z Jarosławem Kaczyńskim w "Pytaniu na Śniadanie"! Pytania Olszańskiego i Zamachowskiej bardzo zaskoczyły widzów. Ci po programie  nie pozostawili na prowadzących suchej nitki. Dlaczego dziennikarze pytali prezesa, czy lubi grillować? Olszański wytłumaczył się z rozmowy w naTemat.pl. - Wiedziałem, że to nie jest dobry pomysł. "Pytanie na śniadanie" to audycja poranna, lifestylowa. Znając cechy prezesa Kaczyńskiego, wydawało mi się, że pomysł jego PR-owców na to, by w ten sposób ocieplać jego wizerunek nie jest do końca trafiony. I nie będzie to dla niego łatwa sytuacja - powiedział Olszański. Dodał, że "nie był entuzjastą tego pomysłu", jednak władze TVP wybrali jego i Monikę do przeprowadzenia wywiadu.  - Nie ukrywałem, że jest to dla mnie sytuacja trudna, ale po chwili zastanowienia, musiałem podjąć decyzję. Skoro kierownictwo "PnŚ" ma taką wizję,...

Michał Olszański, Monika Zamachowska PNŚ
Easntnews
Newsy
Michał Olszański został zwolniony z "Pytania na Śniadania"! "Mam żal o styl pożegnania"
Michał Olszański został zwolniony z "Pytania na Śniadania"! "Mam żal o styl pożegnania"

Michał Olszański od 10 lat prowadził "Pytanie na Śniadanie" wraz z Anną Popek, a od wiosny 2016 roku wraz z Moniką Zamachowską. Ostatnio głośno zrobiło się o prezenterze, ponieważ to właśnie on razem z Moniką Zamachowską przeprowadził wywiad z Jarosławem Kaczyńskim , który odbił się szerokim echem i przez publicystów został odebrany jako próba ocieplenia wizerunku polityka przed wyborami do europarlamentu.  Wiedziałem, że to nie jest dobry pomysł. „Pytanie na śniadanie” to audycja poranna, lifestylowa. Znając cechy prezesa Kaczyńskiego, wydawało mi się, że pomysł jego PR-owców na to, by w ten sposób ocieplać jego wizerunek nie jest do końca trafiony. I nie będzie to dla niego łatwa sytuacja - powiedział wtedy Michał Olszański  w rozmowie dla naTemat.pl. Zaraz po tej wypowiedzi Michał Olszański otrzymał nieformalny zakaz wypowiadania się w mediach , natomiast teraz oficjalnie pożegnano się z prezenterem. Poznajcie szczegóły poniżej! Michał Olszański żegna się z "Pytaniem na Śniadanie" Jak dowiedział się serwis wirtualnemedia.pl, Michał Olszański nie poprowadzi już "Pytania na Śniadanie". Prezenter ma za sobą rozmowę z Anną Cyzowską, szefową agencji kreacji rozrywki i oprawy w Telewizji Polskiej, która poinformowała go o zmieniającej się formule programu. Tak rzeczywiście się stało. Nie ma mnie już w grafiku. Nie mam pretensji o to, że szefostwo nie widzi mnie w nowym układzie programu. Mam żal o sposób pożegnania się ze mną. Pięciominutowa rozmowa na pożegnanie z kimś, kto współtworzył ten program, to moim zdaniem niezbyt eleganckie rozwiązanie - powiedział Michał Olszański w rozmowie z serwisem wirtualnemedia.pl. Michał Olszański współpracował...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner