Newsy

Michał Malitowski szczerze o relacjach z byłą partnerką! Jak córeczka reaguje na jego obecną żonę?

Michał Malitowski zdradził przed naszą kamerą, jakie relacje ma ze swoją byłą partnerką i jak ich córeczka reaguje na żonę tancerza!

Michał Malitowski zdradził przed naszą kamerą, jakie relacje ma ze swoją byłą partnerką i jak ich córeczka reaguje na poślubioną niedawno żonę tancerza! Kilka tygodni temu juror "Tańca z Gwiazdami" pochwalił się swoim szczęściem i zdradził, że wziął ślub. Michał Malitowski i jego ukochana, Yuliya Phillips powiedzieli sobie "tak" podczas uroczystości zorganizowanej 6 stycznia w Australii.

Ostatnio para po raz pierwszy pokazała się na oficjalnej imprezie, a my zapytaliśmy Michała m.in. o to, jak dziś wyglądają jego relacje z byłą partnerką, z którą  rozstał się po 17 latach związku.  Posłuchajcie, co powiedział nam Malitowski! Jak córka tancerza traktuje jego żonę? 

Zobacz także: Kim jest nowa żona Michała Malitowskiego? Yuliya Phillips na Instagramie publikuje seksowne zdjęcia!

Michał Malitowski i Yuliya Phillips wzięli ślub 6 stycznia 2020 roku.

Michał Malitowski z żoną
Instagram Michała Malitowskiego

Tomasz "Gimper" Działowy i Natalia Głębocka w Tańcu z gwiazdami
East News
Newsy
TYLKO U NAS! Michał Malitowski ostro o Gimperze! Co powiedział?
TYLKO U NAS! Michał Malitowski ostro o Gimperze! Co powiedział?

Michał Malitowski wrócił do "Tańca z gwiazdami"! Juror tanecznego show z powodu problemów zdrowotnych musiał wycofać się z udziału w 9. edycji programu, ale udało mu się wrócić na sam finał show . Finaliści programu Joanna Mazur i  Tomasz "Gimper" Działowy byli zestresowani jego obecnością, bo bali się ewentualnej krytyki w wielkim finale. Michał jednak był w wyjątkowo dobrym nastroju i oszczędził ich.  Joasiu wielkie gratulacje za ten finał, brawo dla Ciebie. Zakochałem się w Tobie, zgadzam się z jurorami, że jesteś najlepsza - powiedział Michał Malitowski na temat Joanny Mazur. Jeden sezon mnie nie ma i co ten gość w finale robi? Żartuję! Twoich fanów pozdrawiam - żartował Michał Malitowski na temat Gimpera.  A co po ogłoszeniu wyników powiedział Michał Malitowski? Jak ocenia występy Gimpera i Mazur? Zobacz także:   Musicie usłyszeć, jak Jan Kliment i Joanna Mazur komentują "kupowanie głosów" przez Gimpera!

Michał Malitowski z żoną
Instagram Michała Malitowskiego
Newsy
Wiemy, gdzie Michał Malitowski zamieszka z żoną po ślubie! Czy będzie mógł opiekować się córką Lią?
Wiemy, gdzie Michał Malitowski zamieszka z żoną po ślubie! Czy będzie mógł opiekować się córką Lią?

Już niedługo zobaczymy Michała Malitowskiego w kolejnej, 11. już edycji „Tańca z gwiazdami” . A gdzie zamieszka Malitowski ze swoją dopiero co poślubioną żoną ? W Hongkongu, gdzie prowadzi szkołę tańca, czy w Polsce, gdzie mieszkają jego rodzice i ukochana siostra? A może w Londynie, gdzie jest jego córeczka Lia, albo Australii, gdzie jest dom rodzinny jego żony? Nie mamy wielu domów na różnych kontynentach. Przez lata kariery sportowo-tanecznej mieszkałem głównie w hotelach”, mówi Malitowski. Przyznaje jednak, że najbardziej prawdopodobnym wariantem wydaje mu się zakup mieszkania w stolicy Wielkiej Brytanii. Parę lat temu z moją byłą partnerką kupiliśmy i wyremontowaliśmy w Londynie dom, w którym mieszka ona z naszą córką. Aby być blisko Lii, teraz tam szukam z żoną mieszkania. W Londynie zresztą pracujemy, ucząc pary taneczne i sędziując w turniejach”, mówi „Party” Malitowski. Najważniejszą obecnie dla niego sprawą jest ustalenie podziału opieki nad córeczką. Właśnie dlatego Michał wybrał na miejsce swojego stałego pobytu Anglię, a nie Polskę. Chce bowiem jak najwięcej czasu spędzać z Lią. Michał Malitowski już w zeszłym roku złożył wniosek do sądu o uregulowanie kontaktów z córką. Chciałbym opiekować się nią tak często, jak to tylko możliwe bez zaburzania jej poczucia bezpieczeństwa. Jednak zostałem postawiony w trudniejszej sytuacji, ponieważ borykałem się ostatnio z depresją. Ze względu na Lię staramy się, by wszystko przebiegało jak najłagodniej”, opowiadał w wywiadzie dla magazynu „Flesz” pół roku temu. Czy teraz sytuacja się zmieniła? Czy zapadł już wyrok sądu? Oficjalnie nie, choć biegli już wydali swoje opinie i rekomendacje, które są dla mnie...

Michał Malitowski z żoną
Instagram Michała Malitowskiego
Newsy
Michał Malitowski opowiada, dlaczego płakał na swoim ślubie. Znamy szczegóły jego wesela w Australii
Michał Malitowski opowiada, dlaczego płakał na swoim ślubie. Znamy szczegóły jego wesela w Australii

Juror„Tańca z gwiazdami” rozpoczyna nowe życie! Michał Malitowski ożenił się z Yuliyą Philips. Dlaczego w Australii? Gdy w październiku, w wywiadzie dla „Flesza”, Michał Malitowski mówił, że jest zakochany, nikt nie przypuszczał, że już planuje małżeństwo. A jednak! 6 stycznia wziął ślub z Yuliyą Phillips , instruktorką tańca, która w ubiegłym roku wspierała go w chorobie, walce z depresją. P onieważ Yuliya jest Australijką, uroczystość odbyła się w Australii, w miejscowości Gracetown.  Co ciekawe, Yuliya Philips zmieniła już  nazwisko na Malitowski. Było kameralnie, ale za to nad oceanem, na zupełnym odludziu, gdzie kangury niemal podchodziły pod nasze okna – opowiada „Fleszowi” juror „Tańca z gwiazdami”. Świadkami były siostry państwa młodych, które zadbały o wzruszającą oprawę. Siostra Julii, która jest muzyczką i pracuje jako autorka tekstów w wytwórni w Los Angeles, zaśpiewała ulubione piosenki Michała i Yuliy. Zaś moja siostra, filozofka, wygłosiła prawdziwy wykład o miłości i sprawiła, że wszyscy płakaliśmy. Ja oczywiście najbardziej – opowiada Michał. Podczas wesela wszyscy śpiewali „Pod papugami” i tańczyli „Zakręconą” Reni Jusis, która jest ulubioną wokalistką Michała.   Ale i tak powtórzymy tę uroczystość w Polsce. Obiecałem to moim rodzicom", mówi Michał. Gratulacje! Para zamierza wziąć jeszcze jeden ślub, tym razem w Polsce.

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner