Żona Michała Malitowskiego
Instagram

Michał Malitowski wziął ślub! Chociaż juror "Tańca z gwiazdami" ukrywał uroczystość, to zdjęcie z ceremonii zaślubin trafiło do sieci dzięki jego nowej żonie. Wybranka tancerza, Yuliya Phillips, zamieściła także obszerną relację z tego wydarzenia na swoim Instastories. Ślub pary odbył się 6 stycznia w Australii. Chociaż Michała Malitowskiego nie trzeba nikomu przedstawiać, to jednak jego partnerka nie jest osobą znaną w naszym kraju. Kim jest Yuliya Phillips? Czym się zajmuje? Koniecznie sprawdźcie!

Zobacz także: Michał Malitowski wziął ślub! Pokazał zdjęcie z uroczystości

1/7
Instagram

Yuliya Phillips ma korzenie australijsko-ukraińskie. Jej wielką pasją jest oczywiście taniec! Żona Michała Malitowskiego jest instruktorką taneczną i sama również występuje na turniejach. 

2/7
Instagram

Para po raz pierwszy pochwaliła się wspólnym zdjęciem w czasie świąt Bożego Narodzenia. Namiętny pocałunek zakochanych, zachwycił wszystkich fanów jurora "Tańca z gwiazdami"! Nikt jednak wtedy nie przypuszczał, że po kilkunastu dniach para zalegalizuje swój związek!

3/7
Instagram

Yuliya Phillips może pochwalić się piękną, smukłą sylwetką! Na profilu żony Michała Malitowskiego w mediach społecznościowych można zobaczyć wiele, odważnych zdjęć tancerki. Nic w tym dziwnego, kiedy ma się tak wspaniałą figurę, trzeba się nią chwalić!

4/7
Instagram

Michał Malitowski przyznał w rozmowie z "Plejadą", że ze swoją świeżo upieczoną żoną, poznał się już dawno temu.

Zakochałem się w niej i czuję od niej miłość. Pochodzi z Australii, tam też poznaliśmy się wieki temu. Nie utrzymywaliśmy kontaktu, mimo że przez jakiś czas pracowała jako instruktorka w mojej szkole w Hongkongu [...] Dopiero gdy usłyszała o moich problemach, napisała do mnie, że mnie rozumie, bo ona też przechodziła kiedyś przez to samo. Mogliśmy rozmawiać o mojej chorobie, nie musiałem niczego udawać. Moi bliscy szybko ją polubili. To dla mnie bardzo ważne - powiedział Michał Malitowski w rozmowie z "Plejadą". 

5/7
Instagram

Po rozstaniu z Joanną Leunis, Michał Malitowski zmagał się z depresją. Dzięki wsparciu Yuliyi tancerz wyszedł na prostą i teraz obydwoje tworzą nie tylko zgraną parę, ale już od wczoraj są małżeństwem! 

6/7

Wygląda na to, że tancerz nie posiada się ze szczęścia! Para pobrała się w Australii i tam zamierza spędzić miesiąc miodowy.

7/7

Oczywiście nie zabrakło gratulacji od produkcji "Tańca z gwiazdami"! My również dołączamy się do gratulacji i życzymy samych szczęśliwych chwil na nowej drodze życia! 

 

Więcej na temat Michał Malitowski