Michał Malitowski na planie "Tańca z gwiazdami"
East News

Michał Malitowski pokazał córkę! Podobna do taty?

Michał Malitowski na planie "Tańca z gwiazdami"
East News

Michał Malitowski niedawno udzielił bardzo szczerego wywiadu dla magazynu "Flesz", w którym opowiedział między innymi o swojej walce z depresją. Zdradził także kulisy rozstania ze swoją wieloletnią partnerką oraz matką jego dziecka, Joanną Leunis. Okazuje się, że byli kochankowie niebawem spotkają się w sądzie, aby uregulować sprawy dotyczące opieki nad 3-letnią Lią. 

Michał Malitowski nie ukrywa, że dziewczynka jest dla niego najważniejszą osobą na świecie. Ostatnio tancerz opublikował nawet ich wspólne zdjęcie, pod którym zamieścił wzruszający wpis. Zobaczcie sami!

Jak wygląda córka Michała Malitowskiego?

Michał Malitowski powrócił do "Tańca z gwiazdami" po długiej przerwie spowodowanej chorobą. Tancerz zdradził, że leczył się na depresję. Ta podstępna choroba zabrała mu radość życia. Z pewnością wpłynęła również na jego relację z partnerką, Joanną Leunis. Para niedawno zdecydowała się rozstać po ponad 17 latach wspólnego życia. Tancerz wyznał, że przez chorobę nie mógł również widywać się ze swoją córką tak często, jakby tego sobie życzył. 

(...) to jest dla mnie ogromny ból. Jednocześnie staram się nie dawać jej odczuć swojego cierpienia, bo przecież najważniejsze jest teraz, by Lia czuła się spokojna - zdradza Michał Malitowski w rozmowie z "Fleszem". 

Teraz Michał Malitowski chce nadrobić każdą straconą chwilę. Ostatnio na Instagramie tancerza pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje z małą Lią. Widać, że łączy ich wyjątkowa więź. Wystarczy przeczytać wpis, który Malitowski umieścił pod ich wspólną fotografią.

Kocham cię do księżyca i z powrotem - napisał dumny tata.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I love You to the moon and back. #tatacorka #fatherdaughter #loveisallthatmatters

Post udostępniony przez Michael Malitowski (@mmalitowski)

Do kogo bardziej podobna jest Lia? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

Michał i Joanna zdecydowali się zakończyć swój związek po 17 latach

Michał Malitowski i Joanna Leunis w "DDTVN"
East News

 

Więcej na temat Michał Malitowski
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17