Michał Malitowski mistrzem świata w tańcu towarzyskim
Facebook
Newsy

Ogromny sukces Michała Malitowskiego za granicą. Nie świętował go sam

Otrzymał wsparcie uczestników "Tańca z Gwiazdami"

W zeszły piątek odbył się finał największego hitu telewizyjnego tej wiosny - "Tańca z Gwiazdami". Bezkonkurencyjna okazała się Aneta Zając, która pokonała w finale faworytkę jurorów, Joannę Moro. Jeden z nich, Michał Malitowski miał duży problem z dotarciem do studia. Musiał wynająć prywatnego jeta, by przybyć na czas. Przypomnijmy: Finał "TzG". Jeden z jurorów wyda fortunę na nietypowy transport

Tuż po zakończeniu tanecznego show, Malitowski wyruszył na prestiżowy turniej tańca towarzyskiego - Blackpool Dance Festival w którym wziął udział nie jako juror, ale jako uczestnik. Przed kilkoma godzinami wybitny tancerz na swoim Facebooku pochwalił się ogromnym sukcesem. Wraz ze swoją partnerką, Joanną Leunis zdobył już 7 raz z rzędu 1 miejsce! Jest to absolutny rekord. Mistrzowskiej parze towarzyszyli znani z programu inni tancerze - m.in. Jan Kliment i Stefano Terrazzino. Wsparcie okazało się bezcenne.

Serdecznie gratulujemy!

Zobacz: Top Trendy 2014: Gorąca niespodzianka. Maserak zatańczy na scenie, ale... nie z Moro!
Tak wyglądał finał "Tańca z Gwiazdami":

Michał Malitowski przyleci samolotem na finał Tańca z Gwiazdami
ONS
Newsy
Już jutro finał "TzG". Jeden z jurorów wyda fortunę na nietypowy transport
Malitowski nie ma innego wyjścia

Już w najbliższy piątek odbędzie się długo wyczekiwany przez widzów finał " Tańca z Gwiazdami ", który przez kilkanaście tygodni bił rekordy oglądalności. Udział w nim wezmą dwie dotychczas najlepsze uczestniczki, które pokonały pozostałe 10 par - Joanna Moro i Aneta Zając . Rywalizacja będzie zacięta, tym bardziej, że obie gwiazdy raczej za sobą nie przepadają. Przypomnijmy: Moro i Zając w finale "Tańca z Gwiazdami". Nie mają o sobie najlepszego zdania Przygotowanie do ostatniego odcinka trwają w najlepsze. Zawodnicy w pocie czoła trenują aż po trzy tańce, a styliści szykują oszałamiające kreacje. Jeden z jurorów, Michał Malitowski , ma jednak inny problem. By zdążyć na finał na czas, musi do Warszawy przylecieć prywatnym samolotem . Dlaczego? W rozmowie z Faktem wyjaśnia: Na finał show przylatuję tuż przed programem. Tylko od mojego pilota zależy, czy zdążę . Zaraz po zakończeniu lecę do Blackpol, gdzie rano zaczyna się najważniejsza impreza w moim kalendarzu. Gdyby nie prywatny jet, nie zdążyłbym - mówi Malitowski Koszt wynajęcia samolotu może wynosić nawet 70 tysięcy złotych. Szczerze zazdrościmy, jeśli stać go na taką ekstrawagancję.  Zobacz:  Moro chciała ocieplić wizerunek przed finałem "TzG". Przeszkodził jej inny uczestnik   Tak wyglądał ostatni odcinek "Tańca z Gwiazdami": 

Rafał Brzozowski odpadł z Tańca z Gwiazdami
ONS
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Brzozowski i Janachowska odpadli z "Tańca z gwiazdami"
Kto dostał najwięcej głosów od widzów?

" Taniec z Gwiazdami " to to bezdyskusyjny hit tej wiosny. Każdy odcinek show gromadzi coraz miliony widzów, którzy z zaciekawieniem obserwują rywalizację gwiazd na parkiecie. Do tej pory najlepiej radziły sobie Joanna Moro i Aneta Zając , która w ostatnim odcinku jako pierwsza zdobyła maksymalny komplet punktów od jurorów.   Przypomnijmy: Aneta Zając zaskoczyła wszystkich. Pavlović: Jestem zszokowana! Dzisiejszy odcinek "Tańca z Gwiazdami" również przyniósł widzom wiele emocji. Tematem przewodnim była miłość. Na początku wszystkie pary zaprezentowały się w pięknym walcu. Jako pierwszy indywidualnie  fokstrota zatańczył Dawid Kwiatkowski . Gwiazdor wypadł bardzo dobrze, zdobywając wysokie noty od jurorów. Ogniste tango zatańczyli  Aneta Zając i Piotr Gruszka , zmysłową rumbą zachwycił wszystkich Jacek Rozenek. Kaludia Halejcio zaprezentowała zmysłowego walca . Rafał Brzozowski zatańczył cha chę , zaś Joanna Moro pasodoble. Gwiazdą muzyczną wieczoru była zaś Alicja Węgorzewska .  Zobacz: Miał być wielki sukces, a Malitowski wszystko zepsuł. Moro zaliczyła wpadkę w "TzG" Punktacja jury: Jacek i Magda: 37 pkt. Joanna i Rafał: 37 pkt. Dawid i Janja: 36 pkt. Klaudia i Tomasz: 32 pkt. Aneta i Stefano: 27 pkt. Piotr i Nina: 25 pkt. Rafał i Iza: 24 pkt. Z programem, po zsumowaniu punktów jurorów i esemesów od widzów, musiał pożegnać się Rafał Brzozowski . Słuszny werdykt? Zobacz: Rekordowa oglądalność "Tańca z Gwiazdami". Polsat pokonał wszystkich Gwiazdy w szóstym odcinku "Tańca z Gwiazdami":

Michał Malitowski o finalistkach "Tańca z Gwiazdami"
ONS
Newsy
Juror "TzG" wróży Wyszkoni i Sienkiewicz karierę w Azji. Ocenia ich szanse w finale
"Ania jest świetna technicznie, Agnieszka ma charyzmę"

Wielki finał "Tańca z Gwiazdami" zbliża się wielkimi krokami. Finalistki, Anna Wyszkoni i Agnieszka Sienkiewicz , wytrwale trenują, ponieważ w ostatnim odcinku zaprezentują aż trzy tańce. Ponadto zobaczymy wszystkie pary, które wystąpiły w 14. edycji show. Zobacz: Wyszkoni i Sienkiewicz wyciskają siódme poty na treningach. Która wypadła lepiej? Z pewnością ten odcinek będzie pełen emocji, a walka toczy się o Kryształową Kulę i pokaźną sumę pieniędzy. Jak co tydzień występy par będą oceniać przede wszystkim widzowie i jury. Jeden z jurorów, wielokrotny mistrz Polski w tańcu towarzyskim, Michał Malitowski  ocenił umiejętności finalistek: Ania jest świetna technicznie i patrząc na dotychczasowe wyniki – najlepiej opanowała sztukę tańca. Agnieszka ma za to charyzmę i energię, której może pozazdrościć jej niejedna zawodowa tancerka. Nie każdy wie, ale Michał Malitowski jest znany w Azji, gdzie ma swoją szkołę tańca i regularnie odwiedza tamte rejony w celach zawodowych. Patrząc na Wyszkoni i Sienkiewicz wróży im sukces także poza granicami naszego kraju: Co roku mam swoje 3- miesięczne tournee po Azji i jestem pewien, że gdyby Agnieszka i Ania chciały w nim gościnnie wystąpić zdobyłyby serca miłośników tańca tamtego regionu. Najbardziej cenią oni pasję, zaangażowanie i artyzm, który łączy perfekcyjną technikę i to coś ulotnego co przemienia ten sport w sztukę. Obie Panie to mają choć w różnych proporcjach. Wyboru widzom nie zazdroszczę, za to widowiskową rywalizację gwarantuje! A Wy komu kibicujecie? Zobacz: Partner Ani Wyszkoni nie zna się na tańcu: Zdarza się, że jest ciężko     Piękne kreacje z półfinałowego odcinka "Tańca z gwiazdami":

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner