Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Michał Malitowski i Yulija Phillips wzięli ślub
Instagram
Newsy

Michał Malitowski i jego żona świętują miesiąc miodowy w... Australii! Zobaczcie zdjęcia

Michał Malitowski i jego świeżo upieczona żona celebrują miesiąc miodowy! Para pokazała, jak wypoczywa zaledwie dzień po swoim ślubie.

Michał Malitowski i jego świeżo upieczona żona celebrują miesiąc miodowy! Para pokazała, jak wypoczywa zaledwie dzień po swoim ślubie, a przy okazji żona jurora "Tańca z gwiazdami" pochwaliła się pięknymi obrączkami. Wiadomość o ślubie Michała Malitowskiego i jego nowej partnerki zaskoczyła wszystkich. Zaledwie wczoraj okazało się,  że Michał Malitowski i Yuliya Phillips są małżeństwem. Piękna i romantyczna uroczystość odbyła się dokładnie 6 stycznia i wzięli w niej udział jedynie najbliżsi pary. Panna młoda zachwyciła swoim wyglądem w dopasowanej, koronkowej białej sukni a pan młody zadał szyku w klasycznym garniturze. Teraz zakochani rozpoczęli miesiąc miodowy!

"Taniec z gwiazdami" zniknie z anteny?! Michał Malitowski komentuje

Gdzie para wybrała się na miesiąc miodowy?

Michał Malitowski podczas relacji na InstaStories udostępnił nagrania i zdjęcia, które opublikowała w sieci jego żona. Yuliya Phillips pokazała, jak razem spędzają miesiąc miodowy. Okazuje się, że para wypoczywa w Australii (pochłoniętej dramatycznymi pożarami), gdzie wcześniej odbył się ich ślub. 

(...) W Australii zostaną też na miesiąc miodowy. To ich czas i nie ma co im przeszkadzać. Po powrocie do Polski wydadzą stosowne oświadczenie i podziękują fanom za gratulacje- w rozmowie z portalem pudelek.pl zdradziła agentka Michała Malitowskiego. 

Świeżo upieczona żona Michała Malitowskiego za pośrednictwem Instagrama pochwaliła się również pięknymi obrączkami ślubnymi. Na krótkim nagraniu widać, że juror "Tańca z Gwiazdami" nosi klasyczną złotą obrączkę, a Yuliya Phillips piękną obrączkę wysadzaną kamieniami. 

Zobaczcie, jak zakochani spędzają miesiąc miodowy! Podobają się Wam obrączki pary?

Zobacz także: Kim jest nowa żona Michała Malitowskiego? Yuliya Phillips na Instagramie publikuje seksowne zdjęcia!

Żona Michała Malitowskiego pokazała obrączki ślubne.

Żona Michała Malitowskiego pokazała obrączki
Instagram

Para świętuje miesiąc miodowy. 

Michał Malitowski z żoną świętują miesiąc miodowy
Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Tomasz "Gimper" Działowy i Natalia Głębocka w Tańcu z gwiazdami
East News
Newsy
TYLKO U NAS! Michał Malitowski ostro o Gimperze! Co powiedział?
TYLKO U NAS! Michał Malitowski ostro o Gimperze! Co powiedział?

Michał Malitowski wrócił do "Tańca z gwiazdami"! Juror tanecznego show z powodu problemów zdrowotnych musiał wycofać się z udziału w 9. edycji programu, ale udało mu się wrócić na sam finał show . Finaliści programu Joanna Mazur i  Tomasz "Gimper" Działowy byli zestresowani jego obecnością, bo bali się ewentualnej krytyki w wielkim finale. Michał jednak był w wyjątkowo dobrym nastroju i oszczędził ich.  Joasiu wielkie gratulacje za ten finał, brawo dla Ciebie. Zakochałem się w Tobie, zgadzam się z jurorami, że jesteś najlepsza - powiedział Michał Malitowski na temat Joanny Mazur. Jeden sezon mnie nie ma i co ten gość w finale robi? Żartuję! Twoich fanów pozdrawiam - żartował Michał Malitowski na temat Gimpera.  A co po ogłoszeniu wyników powiedział Michał Malitowski? Jak ocenia występy Gimpera i Mazur? Zobacz także:   Musicie usłyszeć, jak Jan Kliment i Joanna Mazur komentują "kupowanie głosów" przez Gimpera!

East News
Newsy
Michał Malitowski zdradził szczegóły ślubu i związku z Yuliyą Phillips! Kim jest i co naprawdę robi żona tancerza?
Michał Malitowski zdradza szczegóły swojego ślubu i opowiada o Yuliyi Phillips – kobiecie, która zmieniła jego życie na lepsze.

Od ślubu jurora „Tańca z gwiazdami” Michała Malitowskiego i jego żony Yuliyi Phillips minął ponad miesiąc. Ale tancerz nie ukrywa, że ceremonia była początkiem zupełnie nowego rozdziału w jego życiu. Michał przyznał publicznie, że walczył z silną depresją i gdyby nie pomoc specjalistów, rodziny i ogromne wsparcie żony, być może nie byłoby go dzisiaj na świecie. W rozmowie z „Party” Malitowski opowiedział, jak przewartościował swoje życie na wielu płaszczyznach. Tancerz podkreśla, że to miłość go uratowała, dlatego każdy dzień, który może spędzić z Yuliyą, stara się celebrować. Juror zdradził też, jak wyglądał jego kameralny ślub w Australii i czym naprawdę zajmuje się jego piękna małżonka, o której dotychczas nie było zbyt wielu informacji w polskiej prasie. Kim jest Yuliya Phillips, żona Michała Malitowskiego? Michał nie ukrywa, że gdy wygrał walkę z depresją, jego życie całkowicie się zmieniło. Kiedyś najważniejsza była dla niego praca, której niemal całkowicie się poświęcał. Dziś woli celebrować codzienność z żoną Yuliyą, żeby się nie rozdzielać, zdecydowali się też razem pracować. Państwo Malitowscy starają się pielęgnować swoją miłość: chodzą na randki, dbają, by mówić sobie „kocham cię”, mają nawet swoje codzienne rytuały! Jakie? Mimo napiętych grafików staramy się zacząć każdy dzień od przytulenia i od wypicia kawy, którą z reguły parzy dla nas Yuliya. Robi najlepsze cappuccino na świecie! Nie zapominamy o czułych słowach, trzymaniu się za rękę, nawet w stresujących sytuacjach. Wiesz, co jest dla mnie nowe? Że wreszcie mam to z wzajemnością! Moja kobieta też okazuje mi miłość i troskę w każdym momencie dnia, a nie tylko podczas wyjścia np. na kolację czy przyjęcie – zdradził w rozmowie z „Party”....

Michał Malitowski z żoną
Instagram Michała Malitowskiego
Newsy
Michał Malitowski opowiada, dlaczego płakał na swoim ślubie. Znamy szczegóły jego wesela w Australii
Michał Malitowski opowiada, dlaczego płakał na swoim ślubie. Znamy szczegóły jego wesela w Australii

Juror„Tańca z gwiazdami” rozpoczyna nowe życie! Michał Malitowski ożenił się z Yuliyą Philips. Dlaczego w Australii? Gdy w październiku, w wywiadzie dla „Flesza”, Michał Malitowski mówił, że jest zakochany, nikt nie przypuszczał, że już planuje małżeństwo. A jednak! 6 stycznia wziął ślub z Yuliyą Phillips , instruktorką tańca, która w ubiegłym roku wspierała go w chorobie, walce z depresją. P onieważ Yuliya jest Australijką, uroczystość odbyła się w Australii, w miejscowości Gracetown.  Co ciekawe, Yuliya Philips zmieniła już  nazwisko na Malitowski. Było kameralnie, ale za to nad oceanem, na zupełnym odludziu, gdzie kangury niemal podchodziły pod nasze okna – opowiada „Fleszowi” juror „Tańca z gwiazdami”. Świadkami były siostry państwa młodych, które zadbały o wzruszającą oprawę. Siostra Julii, która jest muzyczką i pracuje jako autorka tekstów w wytwórni w Los Angeles, zaśpiewała ulubione piosenki Michała i Yuliy. Zaś moja siostra, filozofka, wygłosiła prawdziwy wykład o miłości i sprawiła, że wszyscy płakaliśmy. Ja oczywiście najbardziej – opowiada Michał. Podczas wesela wszyscy śpiewali „Pod papugami” i tańczyli „Zakręconą” Reni Jusis, która jest ulubioną wokalistką Michała.   Ale i tak powtórzymy tę uroczystość w Polsce. Obiecałem to moim rodzicom", mówi Michał. Gratulacje! Para zamierza wziąć jeszcze jeden ślub, tym razem w Polsce.

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner