Michał Malitowski i Yulija Phillips wzięli ślub
Instagram

Michał Malitowski i jego żona świętują miesiąc miodowy w... Australii! Zobaczcie zdjęcia

Michał Malitowski i Yulija Phillips wzięli ślub
Instagram

Michał Malitowski i jego świeżo upieczona żona celebrują miesiąc miodowy! Para pokazała, jak wypoczywa zaledwie dzień po swoim ślubie, a przy okazji żona jurora "Tańca z gwiazdami" pochwaliła się pięknymi obrączkami. Wiadomość o ślubie Michała Malitowskiego i jego nowej partnerki zaskoczyła wszystkich. Zaledwie wczoraj okazało się,  że Michał Malitowski i Yuliya Phillips są małżeństwem. Piękna i romantyczna uroczystość odbyła się dokładnie 6 stycznia i wzięli w niej udział jedynie najbliżsi pary. Panna młoda zachwyciła swoim wyglądem w dopasowanej, koronkowej białej sukni a pan młody zadał szyku w klasycznym garniturze. Teraz zakochani rozpoczęli miesiąc miodowy!

Gdzie para wybrała się na miesiąc miodowy?

Michał Malitowski podczas relacji na InstaStories udostępnił nagrania i zdjęcia, które opublikowała w sieci jego żona. Yuliya Phillips pokazała, jak razem spędzają miesiąc miodowy. Okazuje się, że para wypoczywa w Australii (pochłoniętej dramatycznymi pożarami), gdzie wcześniej odbył się ich ślub. 

(...) W Australii zostaną też na miesiąc miodowy. To ich czas i nie ma co im przeszkadzać. Po powrocie do Polski wydadzą stosowne oświadczenie i podziękują fanom za gratulacje- w rozmowie z portalem pudelek.pl zdradziła agentka Michała Malitowskiego. 

Świeżo upieczona żona Michała Malitowskiego za pośrednictwem Instagrama pochwaliła się również pięknymi obrączkami ślubnymi. Na krótkim nagraniu widać, że juror "Tańca z Gwiazdami" nosi klasyczną złotą obrączkę, a Yuliya Phillips piękną obrączkę wysadzaną kamieniami. 

Zobaczcie, jak zakochani spędzają miesiąc miodowy! Podobają się Wam obrączki pary?

Zobacz także: Kim jest nowa żona Michała Malitowskiego? Yuliya Phillips na Instagramie publikuje seksowne zdjęcia!

Żona Michała Malitowskiego pokazała obrączki ślubne.

Żona Michała Malitowskiego pokazała obrączki
Instagram

Para świętuje miesiąc miodowy. 

Michał Malitowski z żoną świętują miesiąc miodowy
Instagram

 

Więcej na temat Michał Malitowski
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08