Marcin Hakiel będzie gościem Aleksandry Kwaśniewskiej w "Mieście kobiet"! Tancerz przyjął zaproszenie do programu, w którym ma opowiedzieć o swoich odczuciach po rozstaniu z Katarzyną Cichopek. Z informacji prasowej dowiadujemy się, że Marcin Hakiel ma zdradzić przed kamerami, jak radzi sobie w trudnej sytuacji i jakie ma plany na przyszłość. Czy tancerz powie, dlaczego po 17 latach razem z Katarzyną Cichopek podjęli decyzję o zakończeniu związku?

Reklama

Marcin Hakiel w "Mieście kobiet" o rozstaniu z Kasią Cichopek

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel przez 17 lat tworzyli zgrane i szczęśliwe małżeństwo. Para poznała się na planie programu "Taniec z Gwiazdami" w 2005 roku, a trzy lata później powiedzieli sobie sakrametnalne tak podczas romantycznej uroczystości w Zakopanem. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel doczekali się dwójki dzieci: syna Adama i córki Heleny. Niestety, chociaż wydawało się, że miłość w związku gwiazdy "M jak miłość" i tancerza kwitnie w najlepsze, to na początku marca tego roku para ogłosiła rozstanie. Katarzyna Cichopek opublikowała oświadczenie, w którym poinformowała, że jej związek z Marcinem Hakielem to już przeszłość.

Teraz, kilka tygodni po ogłoszeniu rozstania Marcin Hakiel, postanowił opowiedzieć o trudnych chwilach w programie "Miasto kobiet".

Marcin Hakiel, choreograf i tancerz, opowie Aleksandrze Kwaśniewskiej o swoich emocjach związanych z rozstaniem. Przez 14 lat był mężem aktorki Katarzyny Cichopek. Niedawno wydali wspólne oświadczenie o rozpadzie ich związku. Gość “Miasta kobiet” zdradzi nam co czuje mężczyzna porzucony i jak zamierza budować swoje życie na nowo- czytamy w informacji prasowej.

Zobacz także: Psycholog ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" komentuje zachowanie Marcina Hakiela po rozstaniu!

Jak widać, z informacji prasowej wynika, że to Marcin Hakiel został porzucony przez Katarzynę Cichopek. Czy tancerz zdradzi, dlaczego jego żona podjęła decyzję o rozstaniu? Para w opublikowanym wcześniej oświadczeniu zapowiedziała, że ze względu na dobro dzieci nie zamierza komentować swojego rozstania, jednak teraz Marcin Hakiel zdecydował się na szczerą rozmowę z Aleksandrą Kwaśniewską.

Zobacz także: Marcin Hakiel zdradził, że jest abstynentem. Dlaczego się na to zdecydował? Odpowiedział!

Instagram @marcinhakiel

Najnowszy odcinek "Miasta kobiet" z udziałem Marcina Hakiela zostanie wyemitowany w najbliższą niedzielę, 24 kwietnia, o godzinie 12:30 i 22:15, na antenie TVN Style.

Będziecie oglądać? Myślicie, że Marcin Hakiel zdradzi kulisy rozstania z Katarzyną Cichopek?

Reklama

Zobacz także: Katarzyna Cichopek na wakacjach w stylizacji wartej fortunę!

TRICOLORS/East News
Reklama
Reklama
Reklama