Ekspertka ŚLOPW Chorzewska koemntuje zachowanie Hakiela
fot.Jankowski/REPORTER/Instagram/chorzewska_instaporadnia
Newsy

Psycholog ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" komentuje zachowanie Marcina Hakiela po rozstaniu!

Ekspertka od związków ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia", Magdalena Chorzewska, zabrała głos w sprawie głośnego rozstania Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Zachowanie tancerza może budzić niepokój.

Marcin Hakiel coraz bardziej otwiera się przed fanami na temat swojego rozstania. Internauci dostrzegają, że tancerz nie wygląda na szczęśliwego i martwią się o to jak przeżywa trudną sytuację. Kierują do niego masę pytań, a on chętnie odpowiada na Instagramie. Ekspertka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" powiedziała, co uważa na temat zachowania Marcina Hakiela. 

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku. Cichopek i Hakiel to dopiero początek. Jedna z par walczy o miliony

Ekspertka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o rozstaniu Hakiela i Cichopek

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zszokowali swoich fanów nagłą decyzją o rozstaniu. Nikt nie spodziewał się, że z pozoru szczęśliwe małżeństwo może rozpaść się w jednej chwili. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel po 17 latach bycia razem postanowili wydać oświadczenia, w których przekazali swoją decyzję. Para poprosiła fanów o uszanowanie ich prywatności. Postanowili także więcej nie komentować rozstania. Katarzyna Cichopek zgodnie z obietnicą nie zdradza kulisów rozwodu. Jej mąż natomiast wybrał inną drogę radzenia sobie z problemem. Marcin Hakiel coraz częściej otwiera się na Instagramie odpowiadając na pytania fanów na temat rozstania.

Zachowanie Marcina Hakiela postanowiła skomentować psycholożka i terapeutka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Magdalena Chorzewska. Ekspertka podkreśliła, że ludzie różnie radzą sobie z rozstaniem, a rozwód to bardzo trudna sytuacja dla małżonków.

Zobacz także: Katarzyna Cichopek na wakacjach w stylizacji wartej fortunę!

Ekspertka ŚLOPW Chorzewska koemntuje zachowanie Hakiela
TRICOLORS/East News

Nie chcę oceniać Marcina, nie znam go. Ludzie w przeróżny sposób reagują na tak trudną i stresogenną sytuację, jaką jest rozwód - tłumaczy ekspertka od związków.

Psycholog znana z TVN uważa jednak, że publiczne dzielenie się wewnętrznymi problemami może być ryzykowne. 

Marcin wybrał ścieżkę dzielenia się przeżyciami z publicznością. Nie wiem, czy to dobra droga, bo zapraszanie innych do prywatnego życia jest mieczem obosiecznym - podkreśliła.

Magdalena Chorzewska dodała także, że trzyma kciuki zarówno za Kasię jak i Marcina, by poradzili sobie z rozwodem i odnaleźli swoje szczęście na nowo. 

Zobacz także: Marcin Hakiel zdradził, że jest abstynentem. Dlaczego się na to zdecydował? Odpowiedział!

Ekspertka ŚLOPW Chorzewska koemntuje zachowanie Hakiela
TRICOLORS/East News

Kuba Wojewódzki zaczepia Marcina Hakiela, tancerz odpowiada
Instagram/kuba_wojewodzkiofficial/marcinhakiel
Newsy
Marcin Hakiel odpowiada na zaczepkę Kuby Wojewódzkiego! Poszło o "rozwodowy tour po mediach"
Marcin Hakiel nie zamierza przejmować się zaczepkami ze strony Kuby Wojewódzkiego. Jednak postanowił mu się delikatnie odgryźć.

Kuba Wojewódzki lubi dać publicznie "pstryczka w nos" celebrytom, o których jest głośno. Nic dziwnego zatem, że zainteresował się rozstaniem Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Dziennikarz może nie zaprosił jeszcze byłych partnerów na kanapę swojego programu ale za to napisał kąśliwą notkę o tancerzu w gazecie. Marcin Hakiel nie pozostał mu dłużny. Co napisał?  Marcin Hakiel reaguje na zaczepkę Kuby Wojewódzkiego O Marcinie Hakielu i Katarzynie Cichopek jest w mediach głośniej niż kiedykolwiek.  Marcin Hakiel swoim zachowaniem w sieci zaniepokoił fanów , kiedy zaczął otwierać się na temat rozstania na Instagramie. Na początku nie radził sobie z tym najlepiej, co było widoczne poprzez publikowanie ślubnych zdjęć z Katarzyną Cichopek  na swoim profilu. Tancerz powoli zaczął poruszać temat rozstania także w mediach. W rozmowie z Plejadą poinformował o swoich planach na przyszłość bez Katarzyny Cichopek u boku. Wywiad nie umknął uwadze Kuby Wojewódzkiego, który w "Kronice popkulturalnej" magazynu "Polityka" skomentował krótko zamieszanie wokół tancerza. Marcin Hakiel wreszcie ma sukces. Tancerz właśnie odbywa rozwodowy tour po mediach. Tym razem w ramach cyklu Plejada Live opowiadał, jaki jest szczęśliwy, że jest nieszczęśliwy. Albo na odwrót - napisał dziennikarz. Marcin Hakiel odpowiedział zaczepkę Kuby Wojewódzkiego na swoim Instagramie. Dzięki za dobre słowo - napisał dodając zabawną emotikonę. Zobacz także:  Tak Marcin Hakiel bawi się po rozstaniu z Katarzyną Cichopek. Luksusowy jacht i piękne kobiety Zobacz także:  Nowe szczegóły rozwodu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela: "Mają już podzielony majątek"...

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek
marcinhakiel/Instagram
Newsy
Marcin Hakiel w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Katarzyną Cichopek: "Ja się tego nie wstydzę"
W "Mieście Kobiet" Marcin Hakiel zdradził jak tak naprawdę czuje się po rozstaniu z Katarzyną Cichopek. Tancerz wziąć bardzo przeżywa to, co się stało.

Marcin Hakiel od momentu rozstania z Katarzyną Cichopek bardzo się zmienił. Tancerz nigdy dotąd nie był aż tak aktywny w mediach społecznościowych, często opowiadając o swoim prywatnym życiu i towarzyszącym rozstaniu emocjom. O ile Katarzyna Cichopek wciąż w tej sprawie milczy, Marcin Hakiel postanowił pójść o krok dalej i udzielić pierwszego wywiadu na ten temat. W sieci pojawił się kolejny fragment wywiadu dla "Miasta Kobiet" w którym tancerz mówi wprost o swojej tęsknocie... Marcin Hakiel wciąż myśli o Katarzynie Cichopek. "Widać, że został porzucony" Marcin Hakiel nie boi się mówić o tym, co czuje po zakończeniu swojego 17-letniego małżeństwa. Tancerz coraz bardziej otwiera się przed fanami, opowiadając o swojej nowej rzeczywistości. W bardzo ważnym wywiadzie  w programie "Miasto Kobiet" Marcin Hakiel po raz pierwszy opowie o rozstaniu z Katarzyną Cichopek  tak szczerze. W sieci pojawił się już fragment  rozmowy podczas której poruszony tancerz wyznaje Aleksandrze Kwaśniewskiej bardzo szczerze: - Znaczy się... Ja się tego nie wstydzę, tego, co przeżyłem i tego, co przeżywam. I tego, co myślę, że będę przeżywał - przyznał Hakiel -To znaczy - tego rozstania - zdradził w końcu. Zobacz także:  Marcin Hakiel pokazał córkę. Helena to kopia Katarzyny Cichopek! Marcin Hakiel przyznał, że nie ma żalu wobec Katarzyny Cichopek , a nawet wciąż ma do niej pozytywne uczucia! Tancerz uzasadnia to ilością wspólnych lat, małżeństwa. - Bo po 17 latach związku nie wyobrażam sobie, że można po prostu wyłączyć guzik i przestać myśleć o tej osobie... I w sumie chyba jakaś część mnie do dzisiaj ma pozytywne emocje wobec mojej byłej partnerki - przyznaje. Dla fanów te słowa są...

Miasto kobiet: Marcin Hakiel opowiedział o rozstaniu z Katarzyną Cichopek
mat. prasowe
Newsy
"Miasto kobiet": Marcin Hakiel opowiedział o rozstaniu z Katarzyną Cichopek! 
Marcin Hakiel w rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską "zdradzi, co czuje mężczyzna porzucony". Tancerz w "Mieście kobiet" opowie o powodach rozstania z Katarzyną Cichopek?

Marcin Hakiel będzie gościem Aleksandry Kwaśniewskiej w "Mieście kobiet"! Tancerz przyjął zaproszenie do programu, w którym ma opowiedzieć o swoich odczuciach po rozstaniu z Katarzyną Cichopek. Z informacji prasowej dowiadujemy się, że Marcin Hakiel ma zdradzić przed kamerami,  jak radzi sobie w trudnej sytuacji i jakie ma plany na przyszłość. Czy tancerz powie, dlaczego po 17 latach razem z Katarzyną Cichopek podjęli decyzję o zakończeniu związku? Marcin Hakiel w "Mieście kobiet" o rozstaniu z Kasią Cichopek Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel przez 17 lat tworzyli zgrane i szczęśliwe małżeństwo. Para poznała się na planie programu "Taniec z Gwiazdami" w 2005 roku, a trzy lata później powiedzieli sobie sakrametnalne tak podczas romantycznej uroczystości w Zakopanem. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel doczekali się dwójki dzieci: syna Adama i córki Heleny. Niestety, chociaż wydawało się, że miłość w związku gwiazdy "M jak miłość" i tancerza kwitnie w najlepsze, to na początku marca tego roku para ogłosiła rozstanie. Katarzyna Cichopek opublikowała oświadczenie, w którym poinformowała, że jej związek z Marcinem Hakielem to już przeszłość.   Teraz, kilka tygodni po ogłoszeniu rozstania Marcin Hakiel, postanowił opowiedzieć o trudnych chwilach w programie "Miasto kobiet".  Marcin Hakiel, choreograf i tancerz, opowie Aleksandrze Kwaśniewskiej o swoich emocjach związanych z rozstaniem. Przez 14 lat był mężem aktorki Katarzyny Cichopek. Niedawno wydali wspólne oświadczenie o rozpadzie ich związku. Gość “Miasta kobiet” zdradzi nam co czuje mężczyzna porzucony i jak zamierza budować swoje życie na nowo- czytamy w informacji prasowej.  Zobacz także:   Psycholog ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" komentuje zachowanie...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik