Anna Kalczyńska Anna Kalczyńska Anna Kalczyńska Anna Kalczyńska Anna Kalczyńska
Anna Kalczyńska
Instagram/Anna Kalczyńska
1/5
Anna Kalczyńska
Instagram/Anna Kalczyńska

 

Choć znów nawiedza nas fala mrozów, niektórzy już myślą o wiośnie! No bo - umówmy się - kiedy jak nie teraz zadbać o swoją sylwetkę przed latem, by dobrze wyglądać w bikini? Doskonale wiedzą o tym gwiazdy, które tłumnie ruszyły na treningi i do dietetyków, by już za kilka miesięcy móc kusić nas ponętnymi fotkami na Instagramie. Jedną z najzgrabniejszych polskich gwiazd jest prezenterka stacji TVN Anna Kalczyńska. Gospodyni programu "Dzień dobry TVN" właśnie rozpoczęła przygotowania ciała do lata. Chce zrzucić kilka kilogramów i popracować nad sylwetką.

 

Zobacz też: Kalczyńska o relacji Revol z Nanga Parbat: "Wiele jeszcze skrywa. Widać, że umie panować nad tym, co zdradza"

 

Zdradziła swój sposób na odchudzanie! Metoda musi być niezawodna, bo Anna Kalczyńska stosuje ją co roku!

 

Polecamy: Co jest korzystne na odchudzanie? 10 prostych trików dla odchudzających się

2/5
Anna Kalczyńska
Instagram/Anna Kalczyńska

 

Anna Kalczyńska co roku przed rozpoczęciem sezonu letniego wraca do intensywnych ćwiczeń na siłowni. Gwiazda stacji TVN właśnie ponownie zaczęła pracę nad własną sylwetką. Prezenterka ma swojego sprawdzonego trenera, który pilnuje, by nie opuszczała treningów i starannie realizowała plan ćwiczeń.

- Mam plan, by ćwiczyć regularnie aż do lata. Chcę zgubić kilka kilogramów, wzmocnić sylwetkę przed wakacjami i poczuć się lepiej z własnym ciałem. Co roku mam takie zrywy i zaczynam regularnie odwiedzać siłownię, bo przyznam, że tego nie lubię. Ale trener pan Andrzej, jest bardzo zawzięty i mi nie odpuszcza. Obym tym razem wytrwała! - zdradziła Anna Kalczyńska w rozmowie z "Faktem".

Ile kilogramów chce schudnąć prezenterka?

3/5
Anna Kalczyńska
Instagram/Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska niestety nie zdradziła, ile dokładnie kilogramów planuje zrzucić. Mamy nadzieję, że niezbyt wiele. Naszym zdaniem, gwiazda wygląda fenomenalnie już teraz!

4/5
Anna Kalczyńska
Instagram/Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska bez wątpienia jest jedną z najzgrabniejszych polskich gwiazd. Prezenterka jest mamą trojga dzieci, a mimo tego, jej sylwetka jest godna pozazdroszczenia!

5/5
Anna Kalczyńska
Instagram/Anna Kalczyńska

Wy też szukujecie już ciało do lata jak Anna Kalczyńska? :)

Więcej na temat diety gwiazd Anna Kalczyńska