Paulina Sykut
ONS/East News
1/11
Paulina Sykut
ONS/East News

Polsat świętuje 25-lecie swojego istnienia! W tym czasie na antenie jednej z topowych polskich stacji telewizyjnych wiele się działo. Hitowe programy, porywające seriale i gwiazdy, bez których Polsat nie byłby taki sam. Jedną z najjaśniejszych jest uwielbiana przez widzów Paulina Sykut, która ze stacją związana jest od wielu lat. Niewiele osób jeszcze pamięta, że dzisiejsza topowa prezenterka Polsatu swoją przygodę ze show-biznesem zaczynała w popularnym reality show, w którym wystąpiła jako jedna z uczestniczek. Choć programu nie udało się wygrać, to kariera telewizyjna Pauliny Sykut potoczyła się w błyskawicznym tempie!

 

Zobacz też: Doda, Krzysztof Ibisz, Aneta Zając a nawet Kuba Wojewódzki! Oni wszyscy zaczynali w Polsacie! Kto jeszcze?

 

Zobaczcie, jak długą drogę przeszła Paulina Sykut, by stać się jedna największych gwiazd Polsatu! Przypominamy stare zdjęcia!

 

Polecamy: PLEBISCYT: Aneta i Stefano, a może Natalia i Jan? Wybieramy ulubioną parę zwycięzców z "Tańca z Gwiazdami"

2/11
Paulina Sykut
Print screen YouTube

Paulina Sykut zadebiutowała na antenie Polsatu w 2003 roku, kiedy wzięła udział w popularnym show muzycznym "Idol". Skromna i nieśmiała początkująca piosenkarka - która kilka lat później stała się jedną z topowych prezenterek telewizyjnych -  zrobiła wrażenie na jurorach, jednak ostatecznie nie udało jej się dojść do finału. Nie przeszkodziło to jednak Paulinie Sykut stać się wielką gwiazdą! I to w zaledwie kilka lat. Jak wyglądała jej droga na szczyt?

3/11
Paulina Sykut, Iwan Komarenko
East News

W 2007 roku Paulina Sykut została prezenterką pogody w Polsacie. Trzy lata później razem z partnerującym jej w programie Iwanem Komarenką wygrała show "Tylko nas dwoje". A później wszystko potoczyło się jak w bajce!

4/11
Paulina Sykut
East News

 W kolejny latach (2011–2016) razem z Maciejem Rockiem współprowadziła show Polsatu "Must Be the Music. Tylko muzyka", a także była jedną prezenterek cotygodniowego programu kulturalnego "Się Kręci" i "Się Kręci na żywo". 

5/11
Maciej Rock, Paulina Sykut
East News

Kolejnym etapem kariery Pauliny Sykut było współprowadzenie z Krzysztofem Ibiszem popularnego reality show tanecznego "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Oprócz ramówkowych programu telewizyjnych, Paulina Sykut prowadziła również liczne festiwale i koncerty, organizowane przez Polsat, m.in. Sopot Top Trendy Festiwal czy Sylwestrową Noc Przebojów w Polsacie.

6/11
Agnieszka Hyży, Paulina Sykut
East News

Paulina Sykut przeszła długą drogę nie tylko w kwestii kariery telewizyjnej, ale również stylu ubierania. Obecnie prezenterka Polsatu uchodzi za jedną z najlepiej ubranych polskich gwiazd. Każda stylizacja Pauliny Sykut jest szeroko komentowana i często stanowi inspirację dla wielu Polek.

7/11
ONS

Prywatnie Paulina Sykut jest żoną biznesmena Piotra Jeżyny, z którym jest związana od 1998 roku. Para wzięła ślub w 2011 roku. W grudniu 2016 roku na świat przyszło pierwsze dziecko Pauliny Sykut i Piotra Jeżyny - córeczka Róża.

8/11
akpa20120825_sopot_sb_0319.jpg

Paulina Sykut jest ulubienicą widzów Polsatu i jedną najbardziej lubianych polskich gwiazd.

9/11
Paulina Sykut na prezentacji ramówki Polsatu
Akpa
10/11
Paulina Sykut na Miss Polonia 2017
East News
11/11
Paulina Sykut i Krzysztof Ibisz na otwarciu Galerii Północnej
ONS.pl
Więcej na temat Paulina Sykut Polsat