Magda Wójcik, zwyciężczyni Big Brothera w zielonym letnim kombinezonie, zdjęcie uliczne

Mel B ze Spice Girls w takim samym kombinezonie jak Magda Wójcik z "Big Brothera"!

Magda Wójcik, zwyciężczyni Big Brothera w zielonym letnim kombinezonie, zdjęcie uliczne

Mel B, gwiazda kultowego zespołu Spice Girls umieściła w sieci swoje zdjęcie w seksownym kombinezonie. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że taką samą stylizację miała na sobie Magda Wójcik z „Big Brothera” uwaga...kilka miesięcy temu! Czy to oznacza, że słynna Spicetka inspiruje się stylem polskiej celebrytki?

Mel B inspiruje się stylem Madzi z "Big Brothera"? 

Magda z „Big Brothera” nigdy nie ukrywała, że jest wielką fanką popularnego w latach 90. zespołu Spice Girls. Dlatego teraz, kiedy zobaczyła, że jedna z gwiazd zespołu zaprezentowała się w brytyjskiej telewizji w takim samym kombinezonie, jaki ona sama miała na festiwalu Open'er - musiała się podzielić tą radością! W mediach społecznościowych mówi:

Jak wiecie, wiele moich outfitów jest inspirowanych Spice Girls. Noszę takie buty jakie nosiły dziewczyny w latach 90. Na Openerze w czerwcu miałam kombinezon pół-panterę, pół-zebrę, a dziś taki sam założyła Mel B. Ja zawsze inspirowałam się Spice Girls, a teraz Mel B się mną zainspirowała. Przypadek? Nie sądzę - napisała Magda Wójcik na Instagramie. 

Mel B i Madzia Wójcik
Instagram

Mel B jest znana z tego, że kocha motywy zwierzęce, a panterka zdecydowanie należy do jej ulubionych. Jej stylizacja nie szokuje, ale sam fakt, że razem z polską celebrytką wybrały ten sam kombinezon jest naprawdę zaskakujący. Być może, kiedy Magda Wójcik spełni swoje marzenie o projektowaniu ubrań jej autorską kolekcją zainteresuje się Mel B. Jak sądzicie?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Just be yourself 💁💁💁 #opener2019 #jadedbabes

Post udostępniony przez MAGDA WOJCIK (@madzia.official)

 

 

Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55