Wpis z IG Meghan Meghan Markle na US Open Wszystkie stylizacje Meghan z Afryki
Roześmiana Meghan Markle podczas wizyty w RPA
East News

Już blisko 10 milionów osób obserwuje profil książęcej pary Sussex na Instagramie! Tam Meghan Markle i książę Harry dzielą się z fanami ważnymi dla nich sprawami, pokazując przy tym jak wygląda ich życie. W social mediach małżeństwa nie brakuje też motywujących cytatów, które najprawdopodobniej umieszcza tam Amerykanka. Ostatni wywołał burzę w komentarzach wśród fanów. Internauci są wściekli, że księżna cały czas kopiuje innych i nie ma własnego zdania! To prawda?

1/3
Wpis z IG Meghan
Instagram

Księżna Sussex została skrytykowana za umieszczenie cytatu afroamerykańskiej poetki Mai Angelou. Cytat mówi o kobietach, które toczą walkę.

Gdy za każdym razem jedna z kobiet broni się, to nie zdaje sobie sprawy, że robi to także w imieniu wszystkich kobiet.

Okazało się, że Meghan przepisała ten cytat z błędem! W pierwszym zdaniu słowo kobieta powinno być napisane przez a - woman, natomiast księżna napisała je przez e - women tworząc w ten sposób liczbę mnogą, czyli kobiety.

“Each time a woman stands up for herself, without knowing it possibly, without claiming it, she stands up for all women.”

Zobacz także: Książę Harry i Meghan Markle przeprowadzą się do Kanady?! Mają dość rodziny królewskiej?

2/3
Meghan Markle na US Open
East News

Wpadka oburzyła internautów, tym bardziej, że księżna zawsze stara się być perfekcyjna...

Mało tego, fani rodziny królewskiej zwrócili Meghan uwagę, że zawsze cytuje innych ludzi. Zarzucili jej brak własnego zdania. Zobaczcie, co napisali w komentarzach.

- Źle przepisałaś słowa Mai Angelou! Kto sprawdza twoje posty? Donald Trump? 

- Za każdym razem, gdy kobieta wychodzi za mąż za bogatego mężczyznę i nosi drogie ubrania, potrafi mówić za inne kobiety. Haha 😂😂😂😂

- Lol, zawsze cytujesz innych ludzi jakby to czyniło cię bardziej oczytaną. Czy Ty nie masz własnych myśli? 

- Zważywszy na twoją wiedzę, oczekuję od Ciebie, że wiesz kiedy pisze się kobieta, a kiedy kobiety - czytamy w komentarzach.

3/3
Wszystkie stylizacje Meghan z Afryki
EastNews

Czy księżna Sussex powinna przestać cytować innych? Teraz przynajmniej wiemy, że na pewno sama prowadzi konta w social mediach. Wielka wpadka?

 

Więcej na temat Meghan Markle