Meghan Markle i księżna Kate na trybunach podczas finału Wimbledonu
East News

Meghan Markle fatalnie potraktowała dzieci księżnej Kate! Nie uwierzysz, co zrobiła

Meghan Markle i księżna Kate na trybunach podczas finału Wimbledonu
East News

Od miesięcy mówi się o nieustającym konflikcie pomiędzy Meghan Markle i księżną Kate. Według zagranicznych mediów, wybranki Williama i Harry'ego zwyczajnie się nie znoszą i wcale tego nie ukrywają. Meghan Markle ponoć wiele razy doprowadziła swoją szwagierkę do łez, a ta stara się unikać jej jak może!

Ostatnio z kolei dużo mówiło się o tym, że Meghan i Harry nie okazali szacunku George'owi w dniu jego urodzin, co z pewnością dodatkowo mogło pogorszyć i tak złe stosunki z Kate. Tymczasem to niejedyne fatalne zachowanie Meghan w stosunku do dzieci szwagierki. Właśnie wyszło na jaw, jak je ostatnio potraktowała!

Zachowanie Meghan Markle w stosunku do dzieci Kate

Jak się bowiem okazuje, Meghan Markle i książę Harry nie  chcieli, żeby George, Charlotte i mały Louis poznali Archiego! Gdy rodzina królewska miała okazję poznać nowego członka rodziny, a na spotkaniu zjawili się Kate i William, to jednak zabrakło tam ich dzieci! Co ciekawe, George, Charlotte i Louis mogli poznać swojego kuzyna dopiero na meczu polo, który odbył się kilka tygodni później. 

Ten mecz polo był bardzo interesujący, głównie dlatego, że Charlotte i George zobaczyli na żywo Archiego po raz pierwszy – poinformowała w rozmowie z Yahoo The Royal Box Andrews.

Zdjęcia z tego wydarzenia obiegły świat i wydawało się, że konflikt pomiędzy Meghan i Kate został zażegnany, a obie księżne wyglądały jak najlepsze przyjaciółki. Być może faktycznie w końcu doszło do ich pojednania, a Kate postanowiła wybaczyć Meghan złe zachowanie w stosunku do niej samej i jej dzieci? Jak myślicie? 

Warto zauważyć, że dzieci w wieku George'a, Charlotte i Louisa często chorują. Być może Meghan Markle obawiała się, że malutki Archie nie jest jeszcze gotowy na zetknięcie się z zarazkami i dlatego nie zgodziła się na ich wizytę w pierwszych dniach życia swojego dziecka. Czy księżna Kate potrafiła to zrozumieć i uszanować? 

Dzieci księżnej Kate poznały Archiego dopiero kilka tygodni po jego narodzinach 

Meghan Markle z synem Archiem i księciem Georgem na meczu polo
East News

Meghan Markle zabrała Archiego na mecz polo

Meghan Markle z synem Archiem i księciem Harrym wracają z meczu
East News

 

Więcej na temat Księżna Kate Meghan Markle
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzesiek Bardowscy zdradzili nam, ile wydali już na budowę domu! Oszałamiająca kwota

zobacz 02:44