Meghan Markle w związanych włosach
East News

Meghan Markle po raz pierwszy wypowiedziała się na temat płci jej dziecka!

Meghan Markle w związanych włosach
East News

O tym, że Meghan Markle jest w ciąży dowiedzieliśmy się w połowie października. Książę Harry i jego żona przez kilka miesięcy ukrywali przed mediami, jak i również członkami rodziny, że niedługo zostaną rodzicami. Książęca para nie zdradziła również płci, jak i imienia dla dziecka. Jedyna pewna informacja to termin porodu - Kate ma urodzić w kwietniu. Nie zdradzanie płci dziecka, jak i imienia to już tradycja w rodzinie królewskiej - księżna Kate i książę William również do ostatniej chwili utrzymywali te informacje w tajemnicy. Czy tak też zrobią Harry i Meghan? Ostatnio księżna wypowiedziała się na temat płci swojego dziecka!

Płeć dziecka Meghan i księcia Harry'ego

Ciąża Meghan Markle budzi sporo kontrowersji. Ostatnio pojawiły się głosy, że żona księcia Harry'ego wcale nie jest w ciąży, nosi sztuczny brzuch, a dziecko za nią urodzi surogatka. Takie teorie pojawiły się, ponieważ Meghan jest amerykańską aktorką, a w Hollywood korzystanie z pomocy surogatki jest wręcz modne. Do tego internauci zauważyli, że brzuch Meghan potrafi zmienić rozmiar w ciągu kilku dni ( z dużego na mały), a do tego aktorka zachowała perfekcyjną figurę w ciąży, co też może świadczyć o tym, że wcale nie spodziewa się dziecka. To nie jedyne informacje na temat Meghan, które ostatnio pojawiły się w mediach i w sieci. 

Ostatnio aktorka wraz z mężem pojawiła się na ceremonii Endeavour Fund Awards, podczas której Meghan wręczyła jedną z nagród. Po części oficjalnej jedna z kobiet, która uczestniczyła w gali zaczepiła Meghan i spytała ją o płeć dziecka. Ich rozmowę zarejestrowały kamery. Co powiedziała Meghan?

- My nie wiemy. Tak, postanowiliśmy zachować to w tajemnicy. To jedna z tych rzeczy, bez względu na to, co to jest, to wciąż będzie niespodzianka - powiedziała Meghan. 

Myślicie, że będzie chłopiec czy dziewczynka? 

Zobacz: Meghan Markle udaje ciążę? Internauci mają na to nowe dowody

 

Meghan Markle mówi o płci dziecka (0:55)

Meghan Markle i książę Harry na ceremonii Endeavour Fund Awards

Meghan Markle, książę Harry, beta
EASTNEWS

Meghan postawiła na zestaw od Givenchy

Meghan Markle, książę Harry, beta
EASTNEWS

Więcej na temat Meghan Markle
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37