Meghan Markle, książę Harry, Archie na chrzcie Meghan Markle z synem Archiem na meczu polo Archie z rodziną królewską
Meghan Markle w ciąży
EastNews

Meghan Markle nie wydaje się być dobrym pracodawcą, bo szybko traci swoich pracowników. Asystenci odchodzą od niej po kilku miesiącach pracy, nawet szefowa ochrony miał dość humorów księżnej i zwolniła się po półrocznej "służbie". Księżna Sussex zatrudniała także dwie nianie dla swojego synka, ale współpraca z nimi była bardzo krótka. Teraz podobno znalazła idealną pomoc do opieki nad dzieckiem! Pytanie brzmi - jak długo niania wytrzyma z Meghan?

1/3
Meghan Markle, książę Harry, Archie na chrzcie
Instagram

Meghan Markle i książę Harry po raz pierwszy rodzicami zostali w maju tego roku. Księżna Sussex urodziła synka, który otrzymał imiona Archie Harrison. Już od samego początku było wiadomo, że królewska para wielokrotnie złamie etykietę przy wychowywaniu dziecka. Żona brata Williama dała się poznać jako bardzo kapryśna i wymagająca księżna, której nie interesuje regulamin panujący na królewskim dworze.

Księżna nie tylko nieustannie łamie królewski protokół, ale i wchodzi w konflikty z ludźmi. Najwięcej ze swoimi pracownikami, którzy zwalniają się po kilku miesiącach pracy. Księżna sama też zwalnia pracowników, np. w maju odesłała z kwitkiem pierwszą opiekunkę syna po jednym dniu pracy! Druga pani do pomocy nad dzieckiem miała przychodzić tylko na nocne zmiany, jednak ta też nie poradziła sobie z obowiązkami i została zwolniona w ekspresowym tempie. 

2/3
Meghan Markle z synem Archiem na meczu polo
East News

Ale jak informuje brytyjski "The Sun" książęcej parze Sussex w końcu udało się trafić na idealną nianię! Trzecia opiekunka niemal "spadła nieba". Została nawet zaproszona do posiadłości Eltona Johna, gdzie para spędzała swój pierwszy urlop z dzieckiem. 

Meghan jest bardzo wymagającą matką a nowa niania "spadła jej z nieba". Jest bardzo profesjonalna, ma za sobą wiele lat pracy i świetnie wpasowała się w rodzinę - mówi źródło "The Sun". 

Zobacz także: Meghan Markle przyłapana na wakacjach z Archim! Poleciała prywatnym samolotem 

 

3/3
Archie z rodziną królewską
East News

Podobno niania nie mieszka z królewską parą, a do pracy dojeżdża ze swojego domu! 

Jest wspaniała przy malutkim Archim, który ją uwielbia. Meghan i Harry są zachwyceni, że ją mają - dodaje informator. 

Trzymamy kciuki, aby niania wytrzymała jak najdłużej. 

 

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle