Spocona pacha Meghan Markle
East News

Meghan Markle załamie się, gdy zobaczy te zdjęcia? Gorszej wpadki nie mogła zaliczyć

Spocona pacha Meghan Markle
East News

Meghan Markle zaledwie kilka dni temu wróciła z urlopu, a już będzie wystawiona na nieprzyjemności. Podczas pierwszego oficjalnego wyjścia po powrocie z Kanady księżna Sussex zaliczyła ogromną wpadkę. Tylko spójrzcie na te zdjęcia! Gorzej już chyba być nie mogło...

Meghan Markle zaliczyła wpadkę

Meghan Markle i książę Harry spędzali święta i sylwestra w Kanadzie. Ich decyzja nie do końca spodobała się Brytyjczykom. Królowa Elżbieta również nie była chyba zadowolona z faktu, że jej wnuk zlekceważył zaproszenie na świąteczne przyjęcie i wyjechał z kraju. Dała temu wyraz podczas swojego corocznego przemówienia. Na biurku królowej Elżbiety zabrakło bowiem zdjęcia Harry'ego z rodziną.

Zobacz także: Królowa Elżbieta nienawidzi Meghan Markle? Mamy na to ostateczny dowód!

Po powrocie do kraju Meghan Markle i książę Harry wrócili do swoich obowiązków. Oboje odwiedzili Wysoką Komisarz Janice Charette z Canada House. Meghan Markle nie będzie chyba jednak zbyt dobrze wspominała tego spotkania. Szczególnie, gdy zobaczycie zdjęcia, które pojawiły się właśnie w mediach.

Okazuje się bowiem, że garderoba Meghan Markle spłatała jej figla. A może raczej zawiódł antyperspirant? Pod pachą księżnej Sussex pojawiły się bowiem spore i mocno widoczne plamy potu. Ups... to naprawdę jedna z gorszych sytuacji, jaka może się przydarzyć podczas oficjalnego wyjścia!

Spocona pacha Meghan Markle
East News

Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie te plamy...

Spocona pacha Meghan Markle
East News

 

Więcej na temat Meghan Markle
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00