Meghan Markle i książę Harry na dyskusji o równouprawnieniu
EastNews

Meghan Markle w perfidny sposób ociepla swój wizerunek! Wstawiła stare zdjęcia z wizyty w schronisku

Meghan Markle i książę Harry na dyskusji o równouprawnieniu
EastNews

Meghan i Harry przebywają już w Kanadzie. Niedawno zakończyły się rozmowy na temat warunków, na jakich rezygnują ze swoich obowiązków, a królowa zaakceptowała decyzję wnuka. Para odtąd nie będzie posługiwała się tytułami Jej Królewskiej Mości.

Meghan i Harry są teraz na ustach wszystkich. Niektórym nie podoba się ich zachowanie, co otwarcie sygnalizują. Nic dziwnego, że Meghan i Harry robią wszystko, aby ocieplić swój wizerunek. Markle sięgnęła po dość osobliwą metodę... 

Meghan Markle na siłę ociepla swój wizerunek!

W mediach brytyjskich nadal pojawiają się głosy, że to Meghan stoi za "Megxitem", który miała planować już od dawna! Niektórzy piszą nawet, że niebawem wróci do kariery filmowej, a Harry poświęcił wszystko, aby jego żona znów mogła być aktorką.

Teraz na Instagramie Meghan i Harry’ego pojawiło się jej zdjęcie z wizyty w schronisku. Wzruszona "była" księżna ze łzami w oczach odwiedziła porzucone i chore zwierzęta. Te zdjęcia z pewnością stawiają Meghan w dobrym świetle. Okazuje się jednak, że te fotografie zostały zrobione ponad dwa tygodnie temu! Dlaczego Meghan opublikowała je dopiero teraz? Potrzebowała ratunku?

Co ciekawe, we wtorek para ostrzegała paparazzi, że już szykuje pozwy, jeśli nadal będą robić im zdjęcia bez ich zgody. Wydaję się, że zdjęcie Meghan na Instagramie pojawiło się nieprzypadkowo! Specjaliści od wizerunku i prawnicy doskonale wiedzą, co robić, by media szybko zapomniały o aferach z udziałem Markle...

Sami spójrzcie! (po więcej zdjęć naciśnij strzałkę w prawo)

Wielu Brytyjczyków uważa, że to Meghan nakłoniła Harry'ego, aby opuścili rodzinę królewską!

Meghan Markle wyda 21 milionów funtów na nowy dom w Kanadzie?
East News

Królowa ostatecznie zaakceptowała decyzję Meghan i Harry'ego

Królowa o przyszłości Meghan i Harry'ego

 

Więcej na temat Meghan Markle
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17